elevisie
van carnavalsvrijheid
'Ineens niet meer dat rare oude wijf dat nog wil dansen'
Tante Co, carnavalsvrouw
V is
PZC Dinsdag 17 februari 2009 39
07:10 Little house on
the prairie 08:10 The
bold and the beautiful
08:35 Trauma centrum
09:05 SUUS, jouw win
kel 09:20 Tommy tele
shopping 12:05 My wife
and kids 12:30 Fred
die 12:55 Planet's fun
niest animals 13:25 Ani
mal house 13:55 Weg
misbruikers! 14:50 JAG
15:45 The Cosby show
16:15 According to Jim
16:40 The bold and the
beautiful 17:00 Little
house on the prairie
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel
Car tracks 07:30 Suerte sell 17:10 De bruiloft
08:00 RTL Nieuws 08:15 van... 17:40 Oprah Win-
Teleshop 7: Suerte frey show
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 12:20
Business links 12:40 RTL
Z Nieuws 14:20 PRAu-
totype 15:20 Wekelijks
gesprek met de minis
ter van Financiën 15:30
RTL Z Nieuws 15:50 We
kelijks gesprek met de
minister van Financiën
16:00 RTL Z Nieuws
07:00 Disney feest 07:30
Boo! 08:00 Hotel 08:30
Born2Cook 09:05 One
Tree Hill 10:00TekT-
VShop 11:00 Astro TV
13:05 SamenWonen
13:40 McLeod's daugh
ters 14:35 Out of the
blue 15:05 Disney feest
15:35 Will Grace 16:05
Home and away 16:30
Born2Cook 17:05 Ready
steady cook
09:15 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The replacements,
Recess, Jackie Chan, To
tally spies, Famous 5, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Totally spies, Fill
more, Phineas Ferb, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Jackie Chan, The
replacements, Kim Pos
sible, Phineas Ferb
o
o
18:00 De grote verbou- 18:00 The A-Team, ac- 18:35 Dr. Phil, talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Sneak, filmupdate
win«r rpalitvnm- tieserie serie 18:10 My wife and kids,
18:55 Knight rider, ac- comedyserie
tieserie 18:40 According to Jim,
comedyserie
wing, realitypro-
gramma
19:00 Hart van Neder
19:55 Married with
19:30 Debbie's face
19:00 Ghost whisperer,
19:05 Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
liftvoor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie
woonprogramma
19:35 Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:30 Into the sun,
realityprogramma tiethriller
20:30 NCIS, detectivese-
20:30 New best friend, 20:00 Smaken verschil- 20:05 Freddie, comedy-
filmdrama len, culinair pro- serie
gramma 20:30 Clear and pre-
20:30 Desperate hou- sent danger, ac-
sewives, dramase- tiethriller
21:30 Flashpoint, mis
daadserie
21:25 Ugly Betty, come
dyserie
22:30 Hart van Neder
22:20 Vanishing point,
22:15 Bizarre bruilof
22:20 Law Order:
land - Late editie,
actiefilm
ten, beelden
Special Victims
reportages
22:45 As the world
Unit, dramaserie
22:45 Piets weerbe
-•turns, soapserie
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
23:20 Helse bruiloften,
23:40 Oprah Winfrey
23:10 Criminal intent,
23:15 Analyze that, film
reportage
show(h)
dramaserie
komedie
00:20
Te dik om af te
00:05
RTL Poker: Heads
00:30
AllyMcBeal
00:10
Grey's anatomy
01:15
Veronica poker
vallen
up
01:20
Teleshop 8
01:05
Nachtprogram
02:15
Poker after dark
00:50
LekkerLive
01:05
Teleshop 7
01:21
Sneak preview
mering: Relax TV
03:00
Nachtprogram
01:50
Happy Hour
01:06
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
04:00
Hart van Neder
mering
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
land - Late editie/
05:50
Hart van Nederl.
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
05:59
(laat) (h)
Jetix
00
ID
N»
NJ
M
M
N»
O
het permanent, kibbelend zoals al
leen zussen dat kunnen.
En dan is er Alja, de kunstenares
uit Den Bosch, die nadrukkelijk
NRC Handelsblad dichtvouwt en
zich tijdens de carnaval onder het
volk begeeft. 'Verkleed' als een net
te dame met hoed, op hakken,
met een speelgoedhondje aan de
lijn. „Dat werkt prima om contact
te leggen, iedereen wil het aaien
en vasthouden." Alja is gewend
aan mannelijke aandacht en kiest
zorgvuldig met wie ze omgaat.
Maar tijdens het carnaval hoeft dat
niet. „Ik kan flirten met mannen
die ik in het dagelijks leven nooit
zou uitkiezen. En wil je van ze af,
dan duik je gewoon de massa
weer in!"
Nederland 2, IKON, Carnavalsvrouwen,
23.30 uur
Drie carnavalsvrouwen uit de documentaire van Anne Marie Borsboom An-
ny, Thea en Riet. foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:18 Weer
18:22 Wat nu?
18:30 In het theater
18:45 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 The lion man. 14:25
Thuis. 14:55 Maigret: Maigret
a peur. 16:35 Nigella feasts.
17:05 Are you being served?
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Kinderen van Dewindt.
21:30 Koppen XL. 22:05
De laatste show. 22:50 Het
journaal laat. 23:11 KENO-uit-
slagen. 23:12 Het weer. 23:15
Schone schijn. 23:45 Man bijt
hond. 00:10 De rode loper.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's The re
placements. 07:50 Oggy en de
kakkerlakken. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Op schok. 08:40 Kar-
rewiet. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Winterbeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Charlie en
Lola. 15:50 Kabaal in de stal.
16:05 Mickey Mouse clubhuis.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's The replacements.
17:15 Zoé Kezako. 17:30
Gawayn. 17:45 George van de
jungle. 18:00 Op schok. 18:10
Karrewiet. 18:20 Zo is er maar
één: De cup. 18:40 En daarmee
basta! 18:55 Disney's Zoem in
op Maggie. 19:05 Op schok.
19:15 Karrewiet. 19:25 Oggy
en de kakkerlakken. 19:30 The
Sleepover Club. 19:59 CAN
VAS. 20:00 Terzake. 20:40 Lead
balloon. 21:10 Bobslee: Opera
tie Lake Placid. 21:40 In Europa.
22:20 Dirk doet Darwin. 23:10
Phara. 23:55 Virus.
RTBF1
09:40 Escapade gourmande.
10:10 Jardins et loisirs. 10:30
Barbara Wood: Le feu d'opale.
11:56 Questions d'argent.
12:00 Table des terroirs. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:40 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien. 13:55
Derrick. 14:55 Barbara Wood:
Le feu d'opale. 16:30 Siska.
17:35 Arabesque. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
Josephine, ange gardien: Une
familie pour Noël. 22:05
L'empereur du gout. 23:00
Espèces d'espèces. 23:59
Questions d'argent. 00:00 En
quête de sens - La pensée et les
hommes. 00:15 50° nord.
RTBF2
09:00 Les niouzz. 09:15 Studio
1.11:05 Auto mobile. 11:36
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:00 Tekenfilms.
13:45 Albert 1 er, l'histoire
d'un mythe. 14:40 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:02 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 19:00 Plus
belle la vie. 19:25 Les dessous
de Veronica. 19:50 Un gars,
une fille. 20:00 Beursberichten.
20:05 Instincts meurtriers.
21:55 Screen agenda. 22:15
Un gars, une fille. 22:20 KENO.
22:21 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:40 Beursbe
richten. 22:50 Mille-feuilles.
23:50 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under. 11:00 Homes
under the hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:30 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Mister Maker. 16:25 Thumb
wrestling federation. 16:30
Bear behaving badly. 16:50
Eliot Kid. 17:05 Hotel Trubble
17:35 Blue Peter. 18:00 MySay.
18:05 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 EastEn-
ders. 21:00 Holby City. 22:00
Mistresses. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Make me live forever. 00:15
Film 2009 with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 In the night
garden. 08:30 Mama Mirabel-
le's home movies. 08:45 Pinky
Dinky Doo. 09:00 Da Dick and
Dom dairies. 09:30 Trapped.
09:55 Prank patrol pocket-
size. 10:00 The story of Tracy
Beaker. 10:30 Dani's house.
11:00 Stakeout. 11:30 Gimme
a break. 12:00 Dangermouse.
12:20 The Flintstones. 12:45
Murder most famous. 13:30
Working lunch. 14:00 Meerkat
manor. 14:20 Animal 24:7.
15:05 The world at war. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook.
18:15 Cash in the celebrity
attic. 19:00 Battle of the brains.
19:30 Eggheads. 20:00 Who
do you think you are? 21:00
Oz and James drink to Britain.
21:30 Masterchef. 22:00
Horizon. 23:00 The culture
show. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Arena.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:30 Nichts als Arger
mit den Mannern. 12:00 Tages
schau um zwölf. 12:15 ARD-
Buffet. 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Panda,
Gorilla Co. 17:00 Tagesschau
umfünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Um
Himmels Willen. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Erik, der Wikinger.
Duitsland 2
08:00 Morgenmagazin. 09:00
Tagesschau. 09:05 Voile Kanne
- Service taglich. 10:30 Wege
zum Glück. 11:15 girl friends
- Freundschaft mit Herz. 12:00
Tagesschau um zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute. 14:05 ZDFSPOR-
Textra: WK Biatlon. 16:00 heu
te-in Europa. 16:15 Wege zum
Glück. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland. 17:45
Leute heute. 18:05 SOKO Köln.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Die Rosenheim-
Cops. 20:15 Karnevalissimo:
Lachen am laufenden Band.
22:30 heute-journal. 22:57
Weerbericht. 23:00 Neues aus
der Anstalt: Politsatire mit Priol
und Schramm. 23:45 Johannes
B. Kerner.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30,08:55
Fifth gear. 09:20 Die Ludolfs.
10:15 Massive machines:
Tanks. 10:40 Overhaulin'.
11:35 Discovery project
earth: Wrapping Greenland.
12:30 How it's made: Deep
cycle batteries Tins Optical
lenses. 13:00 How it's made:
Horseshoes Dishwashers
Graphite fly rods Frozen piz
zas. 13:25 Dirty jobs: Bio-diesel
man. 14:20 Smash lab: Blast
proof building. 15:15 Hot rod
apprentice: Hard shine - It's
personal. 16:10 American
chopper: Australia. 17:05
Mean green machines. 17:35
Massive speed: Fighter aircraft.
18:05 Miami Ink: American
chopper. 19:00 Mythbusters:
Anti-gravity device. 20:00 Dirty
jobs: Micro algae man. 21:00
Time warp: Free runner. 21:30
Time warp: Liquid nitrogen.
22:00 Dirty jobs: Mannequin
factory. 23:00 Destroyed in
seconds. 23:30 Shocking sur
vival video's: Snowbank burial.
00:00 Extreme engineering:
Venice flood gates.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Animal house.
12:30 Animal inspectors. 13:00
Animal 24/7.14:00 Predator
CSI: Killer whale attack. 15:00
World's toughest fixes: Airline
ER. 16:00 Big, bigger, biggest:
Airport. 17:00 Dubai: Miracle
or mirage. 18:00 Animal 24/7.
19:00 Trent's wild cat adven
tures: Cango Karoo. 19:30
Animal house. 20:00 Air crash
investigation: Deadly delay.
21:00 History's secrets: Hunt
for the unabomber - The secret
history. 22:00 Lockdown:
Gangland. 23:00 Inside shock
and awe. 00:00 Seconds from
disaster: The Kursk.
TMF
09:00 De videotheek. 10:00,
10:30 Valerio in de sneeuw.
11:00 Kijk dit nou. 12:00 TMF
Pure. 13:0010X. 14:00 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk
dit nou live. 17:30 Hollywood
Buzz. 18:00,18:30 Valerio in de
sneeuw. 19:00 De videotheek.
20:00 Your chart. 21:00 Wat
te doen voor je poen. 21:30 De
videotheek. 22:00 TMF rockt.
23:00 De videotheek. 00:00
Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
14:30 UK top 10.15:30 Made.
16:25 My super sweet 16.
16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10
That's amore. 23:05 Busted.
23:30 Dirty Sanchez. 00:00
After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 7 Jours
sur la planète. 09:40 Cöté
jardin. 10:10 TV5Monde I'info.
10:15 Télétourisme. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:10
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Les escapades de Peti-
trenaud. 12:30 Plus belle la vie.
13:00 Rumeurs. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Permis d'aimer.
15:35 Hotels particuliers.
16:00 Nieuws. 16:30 Simenon,
l'homme qui n'était pas
Maigret. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Rumeurs. 19:00
Temps présent. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00,22:00 Chez Maupas
sant. 22:30 Polynésie vue du
ciel. 22:40 Hotels particuliers.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Complement
d'enquête.
Eurosport
08:30 Biatlon. 09:30 Tennis.
14:15 Snooker. 17:00 Biatlon.
18:00 Eurogoals flash.18:15
WATTS. 18:30 Snooker.
23:00 Autosport: Rally. 00:00
Wielrennen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
14:30 World's untold stories.
15:00 World business today.
16:00 International desk. 17:30
World sport. 18:00 Interna
tional desk. 19:30 World's
untold stories. 20:00 Quest
means business. 21:00 World
news Europe. 22:00 BackStory.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00
leder heel uur CNNI World
News, tenzij anders vermeld.