Familieberichten kük ook op 0 fTlensenLinq.nl Rohan Cornelus Aloysius Schenk ft Tilburg t Antwerpen Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Joop Gubbels Maria Adriana Dieleman-Huijssen Rohan Schenk DanlütëruUJinjj Pieternella van Sluijs-Provoost 34 I Dinsdag 17 februari 2009 tje wae een rote in de branding en koerete recht door zee. Je troteeerde etorm en golven, alleen... je had de wind niet mee. Totaal onverwachte hebben wij, na enkele uren tussen hoop en vrees, afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vriend en maatje, onze geliefde oudste zoon, schoonzoon, grote broer en zwager - Rohan - 19 maart 19<b1 15 februari 2009 Ramona Izeboud Ad en Marlies Schenk-Nelen Th era Nathan Fabian en Nicole George en Mary-Ann Izeboud-van de Rafelaar Dominique en Jacco Pr. Willem Alexanderstraat 7 4441 AR Ovezande Rohan is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woenedag 1<3 en donderdag 19 februari van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 20 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om 'elkaar te ontmoeten en samen te zijn in de Gymzaal, Mr. Dr. Messtraat 1 te Ovezande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie a\e zodanig te beechouwen. Ongeloof, oneerlijk en niet te begrijpen hebben wij vernomen dat is overleden De lieve vriend van mijn kleindochter en ons nichtje Ramona. Oma van de Rafelaar Ooms en tantes Nichten en neven Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Nathan en alle nabestaanden sterkte toe bij dit grote verlies. Michael Timo Jeroen 3art en Milou Vincent en Shanina Kevin Lau Florie Robin Gander Frank Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotse ling overlijden van vriend van Ramona Wij wensen Ramona en familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Daniëll Ilse Leo Micha Linda Lisan Roos Danielle Jan en Sonja - Stal Goodwill Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Het bericht van zijn overlijden heeft ons allen diep getroffen. Ons oprecht medeleven gaat uit naar Ramona, zijn ouders en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte de komende tijd en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit grote verlies te verwerken. Directie, Ondernemingsraad en collega's GTI Zuidwest Rohan we zullen je missen! Namensje collega's van GTI Zuidwest bij Eastman: Theo Lamers, Piet Schroevers, Stefan Caudron, Piet van Gemert, Eddy van Vlierberghe, Romano Scherpenisse, Willem Hillebrand, Paul broeders, Guus Pemen en alle ingeleende collega's Wat ie de mens, wat zijn de dagen die aan de mene gegeven zijn. Wij zijn allen diep getroffen door het plotselinge en veel te vroege overlijden van We leven mee met Ad, Marlies, Ramona, Thera, Nathan, Fabian en Nicole en wensen hen veel sterkte. Pastoresteam de bevelanden en Schouwen Duive- land, regioleider Deken Paul Verbeek bestuur van de Inter Parochiële Vereniging Parochies van de H. Maria Magdalena Goes, H. Willibrordus 's-Heerenhoek, H. blasius Heinkens- zand, H. bonifacius K wadendamme, H. Eligius Lewedorp, Oost-Zuid-beveland Hansweert en Rilland, Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart Ovezande, H. Willi brordus Schouwen Duiveland Geen woorden. Öedroefd en met verslagenheid hebben we kennis genomen van het veel te vroege overlijden van de zoon van ons fractielid Onze gedachten gaan uit naar Ad, Marlies, Ramona, Thera, Nathan, Fabian en Nicole en we wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. CDA borsele bestuur, fractie en fractiebegeleiding Woorden schieten tekort. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ramona, Marlies en Ad, Thera, Nathan, Fabian en Nicole en verdere familie. Rarochie O.L.V. Hemelvaart Ovezande Pastoor Paul Verbeek Pastoraal werkster Jeanine Heezemans Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Zoon van Ad Schenk, medeoprichter en oud-bestuurs lid van de Stichting Katholiek Onderwijs borsele. Wij wensen Ramona, de familie Schenk en de familie Izeboud heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. bestuur en bMT SKOb Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Oud-leerling van onze school Wij wensen Ramona, de familie Schenk en de familie Izeboud heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. leerlingen, team, schoolcommissie en oudercomité basisschool de Zandplaat Ovezande .Diep geschokt en bedroefd hebben wij vernomen dat zoon van ons koorlid Marlies en haar man Ad is overleden. Wij wensen Ad, Marlies, vriendin Ramona, broers en zussen en verdere familie veel sterkte en Gods nabij heid toe bij dit grote verlies. Leden en organist van het Pius X koor uit Ovezande Onverwacht is overleden onze strijdvaardige, lieve broer en oom Vlissingen: Ali de Priester-Gubbels Corrie van de Kop-Gubbels Marijke en Jan Ankie en Mei Nora achternichten en -neven Overeenkomstig haar wens is in haar eigen vertrouwde omgeving in alle rust van ons heenge gaan onze moeder, oma en overgrootoma A 2 december 1921 til februari 2009 gehuwd geweest met Willem Dieleman A 19 december 1919 18 augustus 1997 Woerden: Jannie Dieleman OosterhoutN.br.: Immerens Dieleman klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 11 februari 2009 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van de "zoon van onze vrienden Wij wensen Ramona, Ad, Marlies, zijn zus en broers en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Giel en Marleen Dick en Jean nette Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn Moeder, Schoonmoeder, en onze Oma willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: Familie van Sluijs-Meeuse New-Zealand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36