(D (Ilens9nlinq.nl Anthonie Roskam Anthonie Roskam Toon Roskam Huibrecht Dignus Wagenaar Koos van Rooijen Cornelis John Pieter Staal Pieter Izaak Simpelaar Opa P.I. Simpelaar 32 Dinsdag 17 februari 2009 kijk ook op Gebed, om bescherminq en verqevinq Psalm 25 Intens bedroefd delen wij u mee dat wij na een ernstige en smartelijke ziekte afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader en schoonvader echtgenoot van Cornelia Jobse in de leeftijd van 57 jaar. Middelburg: Cornelia Roskam - Jobse Michael en Lea Pieter en Corina Anja 4336 HJ Middelburg, 15 februari 2009 Prinsenlaan 69 De rouwdienst welke geleid wordt door de weleer waarde heer Ds. M.J. van Gelder zal gehouden worden D.V. donderdag 19 februari om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen Bloemen Geen Toespraken Diep bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE na een ernstig ziek zijn uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Cornelia Jobse In de leeftijd van 57 jaar. M. de Groot-Roskam in herinnering B. de Groot in herinnering M.C. Houmes-Roskam M. Houmes in herinnering A. Roskam C. Roskam in herinnering W. Roskam A. Roskam-Dingemanse Neven en nichten Middelburg, 15 februari 2009 Met verdriet, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Corry Roskam-Jobse in de leeftijd van 57 jaar. Hoofddorp: Bram Jobse Anneke Jobse-Bitter Kapelle: Willy Mol-Jobse Hans Mol f in herinnering Koudekerke: Adrie Jobse Lien Jobse-van Helleman Bruinisse: Rinus Jobse Janny Jobse-Langerak Middelburg: Catrien Bimmel-Jobse Jo Bimmel West-Souburg: Piet Jobse Joke Jobse-Bloks Goes: Dinie Louwerse-Jobse Wim Louwerse Neven en nichten Middelburg, 15 februari 2009 Zijn devies was: "Alsje niets voor een ander kan betekenen, ben je geen knip voor je neus waard. Omringd door liefde en zorg is overleden onze lieve vader en geweldige opa weduwnaar van Maria Sophia Adriana Theuns eerder weduwnaar van Lena Teuntje Maliepaard A Krabbendijke 9 november 1914 t Middelburg 15 februari 2009 Benthuizen: Aad en Alie Wagenaar Berlinda en Arjan, Huib en Janine Schagen: Huib en Nelie Wagenaar Esther en Arjen, Kiona, Isa, Ayla Lilian en Frits, Marijn, Rosa, Laura Amsterdam: Hans en Tonni Wagenaar Rombout en Monique Middelburg: Yvonne en Remco de Goey Marisa en Edzard, Frank en Louise, Marthe Amsterdam: Johan en Marie Wagenaar Ruben en Anne, Sanne, Charley Middelburg: Ine Wagenaar Utrecht: Marije van der Heijden en Ger de Jong Wij willen dr. de Doelder en de mensen van Zorgstroom-Noord bedanken voor hun geweldige begeleiding en zorg. Correspondentieadres: Y.J.M. de Goey-Wagenaar Kruisweg 5,4335 CT Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal worden gehouden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen wat blijft zijn onze herinneringen. Op 15 februari 2009 overleed mijn lieve man en onze dierbare vader --Jacobus Gerrit geboren te Amsterdam, 24 maart 1936 overleden te Goes, 15 februari 2009 Ria van Rooijen-Witmer Nico van Rooijen en Kjirsti van Rooijen-Fransen (in herinnering) Koen van Rooijen Correspondentieadres: j. A. van der Goeskade 1 7, 4461 BH Goes Er is gelegenheid om van Koos afscheid te nemen op woensdag 18 februari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 februari om 13.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je hebt vele wegen bereden Nu vertrokken voor je laatste rit Onverwacht is overleden onze vader, schoonvader en opa "Cees" Groningen, 13-11-1945 Sas van Gent, 13-2-2009 Sas van Gent: Michel en Chantal Youri en Wouter Axel: Maureen en Jan-Willem Kyran en Fegan De crematie heeft maandag 16 februari in besloten kring plaats gevonden. Correspondentieadres: Paul Krugersdreef 30 4551AJ Sas van Gent Zijn strijd is gestreden. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een laatste moeilijke levensperiode, nog plotseling van ons is weggenomen mijn lieve, zorgzame man. onze vader, groot- en overgrootvader Oostburg, 6-6-1921 Yerseke, 15-2-2009 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Verzetherdenkingskruis -Zeeuwse Jaap- Yerseke: W. Simpelaar-Wigman Goes: Jan Simpelaar Joke Simpelaar-van der Boog Yerseke: Toos de Munck-Simpelaar Jan de Munck Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ridderhof 16 4401JZ Yerseke De afscheidsplechtigheid wordt donderdag 19 februari om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelust voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rou wbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Rust zacht We zullen je droge humor nooit vergeten Danny en Natasja,/«me Patrick en Maaike, Thijs Stach <S> Erwin en Myra-Jane Donder Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze oud-directeur is overleden De heer Simpelaar is van 1971 t/m 1981 directeur geweest van de SSG, voorloper van de RWS. Wij wensen de familie en nabestaanden alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerk(st)ers RWS partner in wonen Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34