Takte CHAUFFEUR m/v LIPS Gezondheidszorg (Q JobTrack.nl Service monteur utiliteit en woningbouw m/v Tweede monumentenwachter V/M Emergis 7 FILIAALMANAGER MEDEWERKERS VERKOOP OPROEPMEDEWERKERS Hoofd forensische zorg WIJ OPENEN WEER EEN NIEUW 42 I Zaterdag 14 februari 2009 Kijk ook op UPS GEZONDHEIDSZORG. waar in totaal ruim 1500 medewerkers werkzaam zijn, is gespecialiseerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van medische instrumenten voor de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc., een beursgenoteerde Engelse onderneming. Wij zijn voor onze vestiging te Goes op zoek naar een fulltime (40 uur per week): Functieomschrijving: Wij zoeken kandidaten in het bezit van rijbewijs (B), groot rijbewijs (C en E) en chauffeursdiploma. De juiste kandidaten hebben een zelf standige, klantgerichte en no-nonsense mentaliteit en zijn zich bewust als chauffeur het visitekaartje van Ups te zijn. Geboden wordt: Wij bieden u gunstige werktijden en passende arbeidsvoorwaarden waarbij 8,33% vakantie-uitkering en een vaste eindejaarsuitkering van 8,33% onderdeel is van de beloning. Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV naar Lips Goes B.V., Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes, t.a.v. de heer T. van der Horst, bedrijfsmanager. Voor meer informatie kunt u met de heer Van der Horst contact opne men via telefoonnummer 0113 - 23 31 50, of per mail lips.aoes@lips-textielservice.nl. Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. i- fes» C7-- t-~ WfiSJWrETeCHNtEK BV ABI Warmtetechniek B. V. houdt zich bezig met de aanleg en onderhoud van installaties op het gebied van Centrale Verwarming, Luchtbehandeling, Airconditioning en Gawalo voor de zakelijke en particuliere markt. Voor versterking van ons service team zijn wij op zoek naar een Onder leiding van het hoofd S&O werkt u in een team van servicemonteurs. Deze afdeling heeft tot taak het verhelpen van storingen, het plegen van onderhoud en het in bedrijf stellen van werktuigkundige installaties. Onderstaande werkzaamheden behoren tot uw taak: - Het verrichten van onderhoud, service en het oplossen van alle voorkomende storingen aan w-installaties; - Rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden: - Het verrichten van periodiek week/weekend diensten; - Het verrichten van montage werkzaamheden en het uitwisselen van installatie componenten. Voor deze functie vragen wij: - MBO werk- en denkniveau (Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek) aangevuld met vakgerichte cursussen met in het bijzonder meet en regeltechniek; - ervaring in vergelijkbare functie; - service- en klantgerichte gerichte instelling, communicatieve en sociale vaardigheden, zelfstandigheid, representativiteit; - in het bezit van een geldig rijbewijs en VCA diploma. Wij bieden: - prima salaris; - goede vergoeding voor de week/weekend diensten; - vakgerichte opleidingen; - zelfstandigheid en verantwoordelijkheid binnen een plezierige werkomgeving. Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde vacature dan nodigen wij u uit uw sollicitatie te zenden of te mailen aan ABI Warmtetechniek B.V., T.a.v. dhr C. Baaijens Postbus 8095, 4330 EB Middelburg - mario@ibmiddelburg.nl - Tel: 0118-415060 De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland is op zoek naar een enthousiast en betrokken: (100% voltijdfunctie) Profiel tenminste VMBO-vakopleiding bouwkunde met applicaties monumenten, ervaring in de bouw (restauratie), goede redactionele en communicatieve vaardigheden, kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, rijbewijs B, collegiaal, flexibel en klantgericht. Voor de volledige vacaturetekst en meer informatie zie www.scez.nl (organisatie vacatures) of bel 0118-670873. Stichting archeologie Cultureel erfgoeil erfgoededucatie Zeeland musea De Waag Zeeland, polikliniek voor forensische psychiatrie, wil de veiligheid in de samenleving vergroten door het bieden van hoogwaardige therapeutische zorg aan mensen die strafbare feiten plegen. Doel hierbij is in de eerste plaats het voorkomen van recidive in strafbaar gedrag. Behande ling gebeurt volgens de laatste wetenschappelijke inzichten. De Waag is laagdrempelig en treedt cliënten snel en met respect tegemoet. Ambulante zorg moet voor iedereen beschikbaar zijn; daar om heeft De Waag verschillende locaties en biedt hulp ook outreachend aan. De Waag kenmerkt zich door voortdurende optimalisering van het behandelingsniveau door interne en externe trai ning, evaluatief onderzoek en een stimulerende en prettige werksfeer. Op i januari jl. is De Waag Zeeland van start gegaan. De forensische zorg in Zeeland omvat, naast onze nieuwe polikliniek ook behandeling en begeleiding op het gebied van justitiële verslavings zorg. De Waag Zeeland en Emergis geven hier gezamenlijk vorm aan. Voor onze nieuwe vestiging aan de Vrijlandstraat in Middelburg zoeken wij een aiies draait orr, vakmanschap «S* U denkt mee over en geeft vorm aan de nieuwe sector: een kleine polikliniek voor forensische psychi atrie die zich vanuit een groeimodel zal doorontwik kelen én de bestaande afdeling justitiële verslavings zorg. Aan beide afdelingen geeft u leiding, op basis van integrale verantwoordelijkheid. U ontwikkelt en realiseert het tactisch beleid van de eenheden en adviseert de directeur over het tactisch en strategisch beleid. In uw werk streeft u naar optimale kwaliteit en uitvoering van het primaire of ondersteunende (zorg) proces. Uw profiel: kennis van de gezondheidszorg en managementtechnieken op hbo-/wo-werk- -en denkniveau, ruime ervaring in leidinggeven, in staat uiteenlopende problemen op het gebied van zorg. financiën en personeelsbeleid binnen beleidskaders op te lossen, inspirerende, ondernemende per soonlijkheid. communicatief sterk en klantgericht, coachende en resultaatgerichte manager. Het gaat om een parttime functie voor 24 uur per week. Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens eri verdere bijzonder heden over de vacature kunt u terecht op www.werkenbijcmergis.nl Het gaat heel goed metTakko Fashion in Nederland. In het centrum van Terneuzen openen wij binnenkort onze 53e winkel in Nederland. In heel Europa is Takko een succes op het gebied van mode voor het hele gezin. Inmiddels zijn er meer dan 1.200 winkels. Wil jij helpen om ook in Terneuzen een succesvolle start te maken? Heb jij een middelbare beroepsopleiding met winkelervaring en voel jij je thuis in de mode? Wij hebben de volgende vacatures, zowel fulltime als parttime: Takko Nederland B.V. Terneuzen T.a.v. mevrouw Astrid Pol Postbus 179 757D AD Oldenzëal www.takko.nl F A S H I IM Vanzelfsprekend ben je een enthousiaste en flexibel inzetbare teamwer ker met een klantvriendelijke, commerciële en zelfstandige instelling. Wij dagen je uit om te solliciteren en samen met ons iets nieuws te beginnen. Stuur je brief met je c. v. en pasfoto vóór vrijdag 27 februari 2009 naar:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96