Banen l h H h H Familievertrouwens persoon Emergis (Hoofd) Uitvoerder Kabels en Leidingen (Assistent) Monteur Gas Water (Assistent) Monteur Elektrisch H4A Kijk ook op Q) JobTrack.nl Zaterdag 14 februari 20091 25 <-■ H4A is een erkend bedrijf in Zeeland. Onze kracht is het combineren van werk zaamheden uit verschillende disciplines. Breng uw talent in en ga de uitdaging aan. [COMBINEREN] [SAMENWERKEN] [UITVOEREN] [IETS VOOR U?] www.werkenbijemergis.nl Met ingang van maart 2009 willen we een familievertrouwenspersoon in de CCZ aanstellen. Emergis, centrum voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland, heeft het initiatief genomen om deze functie vorm te geven, in samenwerking met Klaverblad Zeeland en familieverenigingen in'de GGZ. Om de onafhankelijkheid te garanderen komt de familievertrouwenspersoon in dienst bij Klaverblad Zeeland, voor de duur van één jaar. Het is de bedoeling de aanstelling hierna te continueren. Uw functie Familieleden van mensen met ernstige psychia trische problemen hebben vaak veel vragen. Over de stoornis en de hulpverlening, maar ook over de opvang en ondersteuning. De antwoorden die ze van de hulpverleners krijgen, zijn niet altijd bevredigend. Of de familie dan wel andere betrok kenen verschillen van mening over de aanpak van de problemen. In dit soort gevallen kunnen ze bij u te rade. U treedt op als belangenbehartiger en vertrouwenspersoon, geeft informatie, ondersteu ning en begeleiding, of biedt een luisterend oor. Zo verbetert u de kwaliteit van de communicatie en samenwerking tussen de omgeving van cliënten en die van hulpverleners. Het gaat om een functie voor 24 uur per week. Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonder- heden over de vacature kunt u terecht op www.klaverbladzeeland.nl of www.werkenbijemergis.nl. Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. KLAVERBLAD ZEELAND alles draait orn vakmanschap Voor onze afdeling Kabels en Leidingen zijn wij voor werkzaamheden in Midden-Zeeland vanuit onze vestiging in Goes op zoek naar: Taken en verantwoordelijkheden - Samen met een andere Uitvoerder leiding geven aan alle kabel- en leidingwerkzaamheden die in deze regio worden uitgevoerd. - Onderhouden van contacten met medewerkers, leveranciers, onderaannemers en toezichthouders. - Verantwoordelijk voor de coördinatie van de uit te voeren werkzaamheden door eigen medewerkers en derden. - Samen met de afdeling werkvoorbereiding concept afrekeningen opmaken en deze bespreken met de opdrachtgever. - Bij de werkzaamheden is een grote mate van zelfstandigheid vereist. Profiel - Bij voorkeureen MBO-opleiding GWW of Installatietechniek; - In het bezit van diploma's of bereidheid speciale cursussen te volgen op het gebied van Distributietechniek Gas en Water of Elektriciteit; - Affiniteit met de Kabel en Leidingenbranche; - Bereidheid om in een team te opereren. TIMMERMAN M^UMTIMMERMAM HPIHUjjUi iam,idldH=tJ IPlMW IliM'ttfrirJjiHiHyd L. Timmerman Zn B.V. is een bedrijf dat veel uiteenlopende werkzaamheden verricht. Het bedrijf bestaat uit 3 afdelingen: Bouwmachines, Industrial Repairs en Verspaning. Timmerman is een begrip op haar marktterrein. Onze ondernemingen hebben een overzichtelijke organisatiestructuur met korte en open communicatielijnen. Voor onze bedrijven L. Timmerman Zn B.V. en Timmerman Industrial Repairs B.V. zijn wij op zoek naar: Ervaren Hydrauliek Monteur voor de afdeling Bouwmachines De werkzaamheden zullen bestaan uit het repareren van grondverzetmachines, met als specialiteit hydrauliek. Je zal ook ingezet worden bij diverse andere projecten binnen onze organisatie waar hydraulische kennis verreist is. Constructie Medewerker Één van de specialiteiten van L. Timmerman Zn B.V. is het maken van aanpassingen aan een grondverzetmachine zoals het verzwaren van ballast, maken van long fronts, verbreden van onderwagens en het opbouwen van hydraulisch verstelbare cabines. Jou werkzaamheden zullen bestaan uit het maken en monteren van de staalconstructies voor met name de verstelbare cabines. Allround Medewerker Scheepsreparaties Je bent in dienst bij Timmerman Industrial Repairs B.V. Je werkzaamheden zullen dan ook bestaan uit constructiewerkzaamheden, leidingwerk en ailes omtrent scheepsreparaties. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in onze werkplaats, maar je zult ook regelmatig aan boord van een schip werken. Mocht je interesse hebben in één van de bovenstaande vacatures, dan kan je schriftelijk reageren naar het onderstaande adres. Wanneer je nog vragen hebt over een vacature dan kan je contact opnemen met Mare Timmerman, telefoonnummer 0118-611351. ~L. Timmerman Zn B.V. Timmerman Industrial Repairs B.V. T.a.v.: Afdeling personeelszaken 4330 EB MIDDELBURG Postbus 8059 www.ltimmerman.nl Voor onze afdeling Kabels en Leidingen zijn wij voor werkzaamheden in Zuid- en Midden-Zeeland op zoek naar nieuwe collega's voor de functies: Taken en verantwoordelijkheden - Voorbereiding: tekening lezen, tracé uitzetten en markeren, de ligging van leidingen en kabels lokaliseren, proefsleuven graven, afspraken maken met bewoners klanten; - Leggen, aansluiten, onderhouden en saneren van transport, distributie leidingen (monteur Gas/Water), LS en MS kabels (monteur Elektrisch) en huisaansluitingen; - Beproeven en (bacteriologisch) betrouwbaar maken van de leidingsystemen (monteur Gas/Water); - Verzorgen van revisietekeningen; - Na afloop van de werkzaamheden de omgeving in oorspronkelijke staat terugbrengen. Profiel - Bij voorkeur een LTS- of VMBO diploma installatietechniek (monteur Gas/ Water) of elektrotechniek (monteur Elektrisch) of bereidheid daartoe een opleiding te volgen; - Diploma (assistent) distributiemonteur Gas/Water of (assistent) distributiemonteur E of bereidheid daartoe een opleiding te volgen; - VCA certificaat is een pré; - VIAG 2006 opleiding of de bereidheid deze te halen (monteur Gas/Water); - Rijbewijs B (E is een pré); - Zelfstandige werker met communicatieve, sociale en lichte administratieve vaardigheden. Wij bieden voor alle functies een passend salaris bij je opleiding, ervaring volgens de CAO Bouw en een full-time contract voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. N. van Bree, Bedrijfsleider H4A Bouw Infra, afdeling Leidingen (T 0115 562440). Sollicitaties in de vorm van een korte schriftelijke motivatie en CV kunt u richten aan: H4A Bouw Infra, afdeling Leidingen t.a.v. de heer N. van Bree, Postbus 1, 4571 RH Axel of sollicitatie@h4a.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uniek in zijn combinatie Wervenweg 10 4551 MC Sas van Gent T 0115 471460 F 0115 472626 info@h4a.nl www.h4a.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75