öysrlaiisjj fflensentinq.nl Colofon Familieberichten Jubileum Petrus Franciscus van Bellen Piet Geert B.L. van Kesteren Geert van Kesteren Geert van Kesteren G.B.L. van Kesteren Lau Jansen (sr) G.B.L. van Kesteren Roger Johan Mathilde de Schepper Roger de Schepper rasse p g a s|® |j v-y. P*®j ^8*8 24 J Zaterdag 14 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per- fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Da,ags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uyv telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanferen,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties •1 E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088'-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl 1969 2009 na 40 jaar "de Zunneguus". neemt Ina Steinmeier afscheid oud-leerlingen en oud- collega's zijn van harte uitgenodigd om Ina de hand te schudden. De receptie is op vrijdag 13 maart van 16.00 -18.00 uur in "de Cirkel", beukenstraat 58 te Goes. Svp opgeven als u komtvia: afscheidina@gors.nl Na een leven vol liefde en kracht naar een plaats waar hij wordt opgewacht. En daar, na een scheiding van 11 jaar is hij nu met haar. Voor eeuwig bij elkaar. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve pa en zoon Piet weduwnaar van Maria Cornelia van Bellen-Sanders Hij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Steenbergen: Tamara en Linda Kloosterzande: Ma van Bellen-Maas 9 februari 2009 Leeghwaterstraat 80, Hulst Correspondentieadres: Visserstraat 3,4651 BH Steenbergen U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcen trum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 16 februari van 18.00 tot 18.30 uur en dinsdag 17 februari van 10.30 tot 11.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 17 februari om 12.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. rust zacht Ma Jo en Tiny, Pascal, Nicolien Marleen en Peter, Nadine 8t Michel, Tim, Eva, Jeltie& Peter Elly en Ronald, Jordie 8t Elise, Cindy Nico, Sien, Ivo Anneke en Hans, Jère, Delony Vivian, Dylana, Tiara 08-12-1940 10-02-2009 'Flown into the Great Silence on 10-02-2009 after Lead "Zappa" And Touchdown at Volkel Het is niet gemakkelijk geweest... ...I did my bestand I did itmy way... ...maér: ik was ook maar een mens... ...voor mijn allerliefsten... ...Henny, Gaby, Sander, Sam Annabel en Storm Frank nog veel liefde en geluk... Het is volbracht!!! Flown into the Great Silence on 10-02-2009 after Lead "Zappa" And Touchdown at Volkel Nijmegen 8 december 1940 Vlissingen 10 februari 2009 Energiek, creatief, zorgzaam, betrokken, inspirerend, een alleskunner. Eigenlijk een man, vader, schoonvader en opa die niet met een paarwoorden te beschrijven is. Dat zegt genoeg... Wat zullen wij hem missen! Geert, pa, "senior" en grote opa, bedankt! Vlissingen: Henny van Kesteren Heemstede: Gaby van Kesteren Sander Koetzier Sam Annabel Storm Frank Eindhoven: Frank "Zappa" van Kesteren t Boulevard Bankert584 4382 AC Vlissingen De plechtigheid heeftin besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner en bestuurslid Met zijn inzet en soms karakteristieke benadering heeft hij veel voor onze vereniging gedaan waarvoor wij hem veel dank verschuldigd zijn. Bewoners Résidence De Nolle Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega (Geert) Wij wensen zijn echtgenote, dochter en schoonzoon, kleinkinderen en overige familieleden en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en altijd positieve werknemer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familie veel sterkte toe bij dit zware verhes. Directie en medewerkers van LOGUS bouw- en afbouwmaterialen Vhssingen/Goes, 13 februari 2009 Wij ontvingen het droevige bericht dat oud-collega en lid van onze vereniging (Geert) is overleden. Wij wensen zijn vrouw Henny, zijn dochter en schoonzoon, kleinkinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens bestuuren leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek, voorzitter Achter de tranen van verdriet, Schuilt een glimlach van herinnering. Vrij onverwacht en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Lidia Maria Florentina Adelaïda Engels A 26 januari 1942 Westdorpe 112 februari 2009 Gent (B) Westdorpe: Lidia de Schepper-Engels Kloosterzande: Saskia en Erik Kint-de Schepper Laura Marco Familie de Schepper Familie Engels Westdorpe, 13 februari 2009 Wilhelminastraat 4,4554 BM De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u beleefd uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 19 februari om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe,alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen,,aan de Bellamy straat 28 C. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Schepper Nooit meer verstoppertje spelen Nooit meer gek doen Nooit meer samen de vissen voeren Opa je bent in ons gedachten, En wij denken aan je als een sterretje aan de hemel. Dag lieve Opa Laura en Marco Wegens omstandigheden is ons bedrijf Kint Electro Kloosterzande donderdag 19 februari de gehele dag gesloten. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Lydia, Saskia, Erik, Laura en Marco veel sterkte toe bij dit grote verlies. Guido en Rie Kint /Anneke en Antoine Rosalie en Rick Christien en Danny Stan en Jules

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 132