Duiveland voor Bekendmaking besluit John Hage coacht Ouwerkerk Gravenstijn terug op de mat 3 2 Vrijdag 13 februari 2009 PZC^ S Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wet beheer rijkswaterstaatswerken De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat geeft ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht kennis van het volgende. Inhoud besluit Op 8 september 2008 is van de N.V. Nederlandse Gasunie te Groningen een aanvraag ingevolge de Wet beheer rijkswaterstaatswerken ontvangen (kenmerk TL 08.1163/1.008177.01). Het betreft het aanleggen van een 48" aardgastransportleiding van Wijngaarden naar Zelzate (B). Hierbij wordt hetSchelde-Rijnkanaal, respectievelijk de Westerschelde gekruist. Tevens wordt een gedeelte van de leiding aangebracht in het zuidoostelijk deel van het Land van Saeftinghe en de Gasdam (gemeente Reimerswaal en Hulst). Bij beschikking d.d. 9 februari 2009, kenmerk Z8500186232/D00924828, resp. d.d. 9 februari 2009, kenmerkZ8500184628/D00923774/AXH155, wordt onder het stellen van voorschriften: - één definitieve vergunning verleend door het Waterdistrict Zeeuwse Delta te Goes t.b.v. hetSchelde-Rijnkanaal; - één definitieve vergunning verleend door het Waterdistrict Westerschelde teTerneuzen t.b.v. de Westerschelde, het Land van Saeftinghe en de Gasdam. De besluiten zijn voorbereid volgens de, in de afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht geregelde, uniforme openbare voor bereidingsprocedure. Tegen de ontwerpbesluiten zijn geen zienswijzen ingebracht. Het is dan ook conform het ontwerpbesluit. - Terinzagelegging De besluiten met bijbehorende stukken liggen vanaf 16 februari 2009 voor een periode van zes weken ter inzage bij: - Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18, 4335 JA Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; - Rijkswaterstaat Waterdistrict Zeeuwse Delta, Evertsenstraat 98, 4461XS Goes, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; - Rijkswaterstaat Waterdistrict Westerschelde, Buitenhaven 2, 4531 BX Temeuzen, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; - Gemeente Hulst, Grote Markt 21, 4561 EA Hulst, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur ('s middags eventueel op afspraak); - Gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1, 4416 AK Kruiningen, op maandag tot en met donderdag van 9.00 uur tot 14.00 uur en op vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Beroep Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan een belanghebbende binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten bekend zijn gemaakt, tegen deze besluiten beroep instellen bij de daartoe bevoegde Arrondissementsrechtbank. Geen beroep kan echter worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen tegen (een van) de ontwerpbesluiten heeft ingebracht. Het ondertekende beroepschrift dient ten minste te bevatten: a. uw naam en adres; b. de dagtekening; c. de vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen; d. de datum en het kenmerk van het besluit; e. een opgave van de redenen waarom u zich niet met het besluit kunt verenigen. Tevens dient ten behoeve van de rechtbank een afschrift van het besluit waartegen het beroep is gericht te worden overgelegd. Voorlopige voorziening Voorts is er de gelegenheid om - gelijktijdig met of na de indiening van het beroepschrift - een verzoek te doen tot het treffen van een voor lopige voorziening. Een zodanig verzoek dient te worden gericht tot de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank. Zowel in verband met de behandeling van het beroep als in verband met het verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. Omtrent de hoogte daarvan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen betaald dient te worden, wordt na de indiening van het beroep c.q. het verzoek om voorlopige voorziening mededeling gedaan door de griffie. Inlichtingen Voor het verkrijgen van nadere informatie over de ter inzage gelegde stukken kunnen belanghebbenden zich tijdens kantooruren wenden tot het: -Waterdistrict ZeeuWse Delta van Rijkswaterstaat Zeeland, telefonisch bereikbaar onder nummer 0113 - 24 75 00; - Waterdistrict Westerschelde van Rijkswaterstaat Zeeland, telefonisch bereikbaar onder nummer 0115 - 68 68 00. Temeuzen, 16 februari 2009. De Staatssecretaris van Verkeeren Waterstaat, namens deze, het hoofd van het Waterdistrict Westerschelde, mevrouw ir. A.M.J.V. van Boxtel OUWERKERK - John Hage is tot het einde van het lopende voetbalsei zoen aangesteld als vaste coach van zondag-vijfdeklasser Ouwer kerk. Daarmee komt een einde aan de steeds wisselende invulling van die functie. Jakkoo Brouwer en Ard Boogerd fungeerden tot nu toe afwisselend als coach, maar die situatie bleek zowel voor de Ouwerkerkse spe lersgroep als voor Brouwer en Boo gerd niet optimaal. Ook Gerard Olijhoek, die sinds dit seizoen één training per week voor zijn reke ning neemt, pleitte voor één vaste verantwoordelijke. Ouwerkerk startte dit seizoen met Jakkoo Brouwer als vaste coach, maar door veranderde werkom standigheden moest Ouwer- kerk-voorzitter Ard Boogerd Brou wer regelmatig vervangen. Door een ander werkrooster is Boogerd nu ook niet altijd beschikbaar. Boogerd liet weten dat Ouwerkerk voor komend seizoen op zoek gaat naar een nieuwe coach, die het eer ste elftal op zondag wil begelei den. Zoals de zaken er nu voor staan, verzorgt Jakkoo Brouwer ko mend seizoen de training op dins dagavond en staat Gerard Olijhoek op vrijdag op het trainingsveld. NIEUWEGEIN - Judoka Deborah Gra venstijn (-57 kg) maakt morgen haar rentree op de mat. Bonds coach Marjolein van Unen heeft haar geselecteerd voor de wereld bekerwedstrijden in Wenen. Het is de eerste keer dat Gra venstijn in actie komt, sinds ze af gelopen zomer bij de Spelen van Peking de zilveren medaille won. Gravenstijn, in Athene 2004 ook al goed voor een medaille (brons), besloot recentelijk haar loopbaan voort te zetten, in elk geval tot de WK van dit jaar in Ahoy. Achttienjarige doelman heeft gewacht, gewerkt en zijn kans gepakt. door Klaas Verspoor BURGH-HAAMSTEDE - Kevin Ver boom staat morgenmiddag in de voetbaltopper tussen Dinteloord en Duiveland pas voor de vijfde keer in competitieverband in de basis van de Oosterlandse forma tie. Eigenlijk is het sowieso al een vreemde speling van het lot dat Verboom juist bij Duiveland on der de lat staat. Eén van de gegadigden om Leen Koster aan het begin van dit voet baljaar op te volgen als trainer van Duiveland was namelijk een goede bekende van Kevin Verboom. „Wilco Lievense is bij Zeelandia Middelburg mijn trainer geweest. Hij had gesolliciteerd en is bij Dui veland op gesprek geweest. Toen vertelde hij dat het zijn bedoeling was om mij mee te nemen uit Mid delburg." Toen Duiveland echter voor Henk Schouten koos, was het een logische stap van Duiveland om Verboom te benaderen. Zoals Duiveland voor Verboom ook na zijn avontuur in de Zeeuwse hoofdstad een logisch vervolg van zijn nog prille keepercarrière is. „Eigenlijk ben ik nog steeds ju nior. Ik kon ook naar andere clubs, maar bij Duiveland kon ik bij het eerste aansluiten. Ik hield een goed gevoel" over aan een gesprek met Henk Schouten. Hij zei dat hij me langzaam wilde brengen. Dui veland speelt best hoog en we spe len goed voetbal. Alleen van achte ren is het af en toe lek. We moe ten gewoon minder tegengoals krij gen. Het is me nog niet gelukt om de nul te houden en dat is voor een keeper best belangrijk. Daar krijg je zelfvertrouwen van!" Voor Kevin Verboom, geboren op 22 mei 1990, was het in eerste in stantie een tegenvaller dat Hans Capelle eerste doelman werd. Een juiste instelling wierp echter vruchten af. „Ik ben gewoon hard blijven trainen en toen kwam het vanzelf. Mijn inzet op de training is beloond en thuis tegen Oranje Wit heb ik mijn debuut gemaakt. Keeper Kevin Verboom hoopt zaterdag Maar het is wel moeilijk geweest om op de bank te zitten of te spe len in het tweede. Ik deed nooit echt wedstrijdritme op." In Dinteloord wacht tiener Ver boom met Duiveland een hete middag. De Brabantse club staat in de tweede klasse E 'twee punten achter op Duiveland, maar heeft nog wel een wedstrijd minder ge speeld. Verboom verwacht niet dat zaterdag de strijd om het kam pioenschap al beslist wordt. „In de ze competitie kan iedereen van ie- sport WÊKBBÊÈÊ ATLETIEK ZATERDAG Pallandtcross. Finale Delta crosscompe titie. Programma: 11.30 uur: 1115 m pu pillen, 12.12 uur: 1425 m meisjes D, 12.30 uur: 2100 m jongens D, 13.25 uur 2100 m meisjes B/C, jongens C, vrouwen korte cross, 4000 m jongens B, 14.05 uur: 4000 m meisjes A, mannen korte cross, 14.25 uur: 5900 m vrouwen, jon gens A, 7800 m mannen H55, H65, 9700 m mannen Hsen, H35, H45. Locatie: Her- nesseroord te Middelharnis, BASKETBAL VRIJDAG Mannen, overgangsklasse: Pendragon 2 - Scheldesport. Tweede klasse: Mara thon - Volharding 3 (19.45 uur), Mevo'80 - Smokkelhoek 2 (21.15 uur), Volharding 4 - Voorwaarts (21.15 uur). Vrouwen, eerste klasse: Marathon 2 - Smokkelhoek (19.45 uur), Marathon - BV Souburg 2 (21.15 uur). ZATERDAG Mannen, overgangsklasse: Vlijmscherp 2 - Scheldesport. Eerste klasse: Virtus - BC Vlissingen 2, Scheldesport 2 - EBBC 5 (19.30 uur), Smokkelhoek - Vossenberg (20.30 uur). Tweede klasse: Schelde sport 3 - BV Souburg (21.00 uur). Vrouwen, overgangsklasse: BV Souburg - Springfield (18.45 uur), Almonte - BC Vlissingen. Eerste klasse: Scheldesport - Marathon (17.45 uur). ZONDAG Mannen, hoofdklasse: BC Vlissingen - Deurne Pioniers (15.00 uur). BILJARTEN VRIJDAG Driebanden. Vierde divisie: Hoondert/ De Waard-Café Biljart Reseda, 3BSD Dui- velands Meubelhuis-Steketee Schilders. ZATERDAG Driebanden. Eredivisie: Delta/Frans Be- vers-Kaleidescope (17.00 uur), Snel- len-Twentevisie, Van Donge/De Roo-De Uitspanning, Crystal Kelly-Noordhoek, Maas-Dekker, Nedglas- A1 Biljarts. Topteamcompetiïie. Eredivisie: PDA Bil- jarts-Topteam 's Lands Welvaren en Top- team 's Lands Welvaren-De Pelikaan. ZONDAG Driebanden. Eredivisie: Crystal Kel- ly-Nedglas, Noordhoek-Van Donge/Roo, De Uitspanning-Snellen, Twentevisie-Del- ta Bevers, Kaleidoscope-Maas, Dekker-A1 Biljarts. Eerste divisie: Verbrugge-WAM. Kader. Poule 8: Kaderteam 's Lands Wel- varen-Stukadoorsbedrijf Kanters. DAMMEN ZATERDAG Ereklasse: VBI-PWC 's-Gravenpolder. Eer ste klasse C: Middelburg-VBI 3. Tweede klasse F: Heijmans Excelsior 3-PWG 's- Gravenpolder 2. Aanvang 12.00 uur. DUIVENSPORT ZATERDAG Kampioenendag Rayon 1 en 7. Locatie: Blauwe Zaal Zuidbeekseweg 18, Vlissin gen. Aanvang: 15.30 uur. Bonnenverkoop van internationale en regionale kampioe nen: 19.15 uur. KORFBAL ZATERDAG Eerste klasse G: Swift (M)-Korbatjo (19.50 uur). Tweede klasse G: Olympia (S)-TOP (A). Derde klasse N: Togo-Vol- treffers (17.10 uur). Derde klasse O: Luc- tor-Good Luck (15.10 uur), Scheldevo- gels-Ondo. Vierde klasse J: Zaamslag-At- las (16.20 uur), ZKV (Zu)-Volharding. Vierde klasse K: KVK-Blauw Wit (15.45 uur). PAARDENSPORT VRIJDAG Dressuur LR PC De Paardebloem. 18.00 uur: pony's B. 18.48 uur: pony's L.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94