fllens9nlinq.nl Colofon Familieberichten Karei !3lommaert Karei Dlommaert Karei Rlommaert Karei EMommaert Karei Slommaert Henk Sandee Henk Sandee Henk Sandee Henk Sandee Henk Sandee Henk Sandee Henk Sandee Heiltje van de Wetering Heiltje van de Wetering 20 I Donderdag 12 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enu.w- telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.vi telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088 - 013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!' De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Heden bereikte one het droevige bericht dat onze gewaardeerde collega en lid op 9 februari 2009 is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en nabestaanden. Koninklijke horeca Nederland afd. OostZeeuws Vlaanderen Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse overlijden van Karei. Ons medeleven gaat uit naar Linda, zijn broer Theo, zijn zussen Marleen en Monique en zijn zoons Michiel en Rob. Wij wensen hen alle sterkte toe in de komende tijd. Dweilband "De Öareélen" We zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van die als "Groot Lawait' bij ons in de ton heeft gestaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte. Stichting Hulster Suutreedners Met ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-groepsvoorzitter Karei heeft zich vele jaren, en met hem zijn hele familie, op bijzondere wijze ingezet als vrijwilliger in diverse functies binnen onze vereniging. We zijn hem hiervoor zeer dankbaar. We wensen allen die hem omringden veel sterkte. Groepsleiding en bestuur Scouting -t Jagertje Hulst Ons bereikte het bericht van het overlijden van .onze oud-leider Karei is van jongs af lid geweest van scouting en heeft jaren deel uitgemaakt van de leiding. Eerst bij de verkenners, later bij de rowans. We zullen hem blijven herinneren als een gedreven iemand met het hart op dejuiste plaats. RAÖ9, rowan-afdeling Scouting Hulst Verslagen en verdrietig nemen wij afscheid van onze geliefde Henk Bram en Jannie Peter Carla en Willem Pieter (in herinnering) Dotninggus Nana en Ivan Levi Rob enAns Ri.lan.ga Ritcho Jolanda en Cees Ad Saskia en Dave Middelburg, 10 februari 2009 Met diepe verslagenheid hebben wij op 11 februari 2009 kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega We wisten dat Henk ernstig ziek was, hij is slechts 51 jaar geworden. Henk is op 1 maart 1979 bij TRN in dienst getreden als Laboratory Technician. Middels meerdere 'carrièrestappen in zijn lange loopbaan bij TRN was Henk thans werkzaam als Planning Programming Engineer in het Planning Valorization Department. Henk was een zeer gewaardeerde, fijne en gedreven collega met grote kennis van zaken binnen TRN. Geen moeite was Henk teveel en met veel toewijding heeft hij zijn werk altijd op uitstekende wijze uitgevoerd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, familie en naaste collega's veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote en onbegrijpbare verlies. Directie en medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V., Vhssingen-Oost Verslagen en diep bedroefd zijn wij door het over lijden van onze collega Henk is altijd een "rots in de branding" geweest binnen onze afdeling. We zullen zijn rustige aan wezigheid, zijn vriendelijkheid en collegialiteit, naast zijn sterke persoonlijkheid en grote kennis van zaken, enorm missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen, familie, vrienden en kennissen veel kracht toe om dit grote verlies te verwerken. De naaste collega's Johan, Wilma, John, Jan-Willem, Jan, Simon, Pauline, Michiel, Johan, Jacqueline, Pierre, Dick, Toby, Frans en de collega's van Performance Control, Oil Accounting en het Laboratorium Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog vrij plotseling overlijden van onze begeleider van RCS B1 Als een echte voetbal vriend zal Henk altijd in onze gedachten blijven. Spelers en begeleiding van RCS B 1 Diep bedroefd zijn wij na het overlijden van Maar dankbaar zijn wij, voor de jaren dat wij hem hebben leren kennen als een geweldig mens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens de Jeugdcommissie, kantine medewerkers en vrijwilligers binnen de w RCS Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van vader van Djangoleerling uit v4a, •en Yordi, oud-leerling van Nehalennia SSG Wij wensen Django, Yordi en hun moeder veel sterkte met het verwerken van dit grote verhes. Namens directie, personeel en de klasgenoten van Django Nehalennia SSG, locatie Breeweg Leo de Kraker, rector Verbijsterd en verdrietig zijn wij na het overlijden van de man van onze overblijfmoeder, Annet Alle overblijfmoeders en kinderen wensen Annet, Yordi en Django heel veel sterkte toe. Marian, Desiree, Ilse, Carin, Marion, Taban, Homair a, Sylvia, Erna, José en Jolanda De overblijfgroep van Archipelschool 'De Leeuwenburch' Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van echtgenoot van onze overblijfmoeder Annet en vader van onze oud-leerlingen Yordi en Django Het team, kinderen en ouders van Archipelschool 'De Leeuwenburch' wensen hen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtig en. Psalm 91:1 Bedroefd geven wij u kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante van 1963 tot 2007 huisgenote van H.L.A. Bom, overleden 1 juni 2008 in de leeftijd van 90 jaar. Oud-Beijerland: W. van de Wetering Veenendaal: H. de Man-van de Wetering Sprang-Capelle: J. van der Marei M. van der Marel-van Holst Oud-Beijerland: A. van de Wetering M. van de Wetering-Luijendijk Neven en nichten 9 februari 2009 Verpleeghuis "De Stelle" Oostburg Correspondentieadres: A. Stolk W. van Vlietstraat 1 3262 GM Oud-Beijerland Gelegenheid tot condoleren vrijdag 13 februari van 10.30 uur tot 10.50 uur in de Hervormde Kerk, Kerk plein 1 te Oostburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden worden. De begrafenis zal plm. 14.45 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de H.B.S.-laan te Oud-Beijerland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Op 9 februari overleed dierbare hulp en huisgenote van onze broer Henk, in leven huisarts in Cadzand. Frans en Mies Bom-de Jongh Bets Ploeg-Bom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54