dlensenlinq.nl Johanna Parre-Dekkers José Maria Ferket-Pieters Gerard Hedge Maria Adriana Kuijper-Buijs Jan Dik Adri Nieuwdorp- Schouwenaar firMamDfkjn] Tonny Ernst 26 I Donderdag 12 februari 2009 Zo kom tot rust vertrouw u aan de nacht, te slapen gaat nu alles op de aarde en geef verloren wat uw hart bezwaarde langs verre stromen wordt het thuis gebracht Ida Gerhardt Na een Iang Ieven en een kort ziekbed is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moederen mijn overgrootmoeder Annie Weduwe van G.M. F ar re A Ooltgensplaat, 6 september 1914 t Koudekerke, 10 februari 2009 Middelburg: Arnold Parre Anneke Parre-Hoornweg Den Haag: Mirjam en Paul, Justus Voorburg: Eelco en Nancy Den Haag: Laura en Danny De plechtigheid voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden in dé aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, op zaterdag 14 februari 2009 om 14.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouw- centrum 'Middelburg', Duitenhovelaan 1. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van: - Woonzorgcentrum De Tienden in Zo.utelande - Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Dol werk, in Middelburg - Verpleeghuis Vliedberg, appt. in Koudekerke voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. Correspondentieadres: 't Zanddorp 2-b 4335 AJ Middelburg Tot onze diepe droefheid is door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder JOHANNA DE BRUINE-VAN DEN BOS sinds 14 september 2002 weduwe van Jan de Bruine in de leeftijd van 80 jaaV. Oosterland: Mieneke Goudzwaard-de Bruine Dies Goudzwaard Patrick en Dana John Kerkwerve: Klara Bevelander-de Bruine Jan Bevelander Arjan Jolancla Oude Tonge: Janny de Bonte-de Bruine Johan de Bonte Jorien en Peter Julia, Noëlle Sjaak Mark Irma 10 februari 2009 Korte Weststraat 6 4307 AL Oosterland Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 13 februari van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. zaterdag 14 februari in dorpshuis 'Oosterhof', St. Joostdijk 27 te Oosterland, aanvang 13.30 uur, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami lie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan. Eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen.van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Alphons Gustaaf Ferket W St.Jansteen, 24 oktober 1926 t Heikant, 10 februari 2009 Heikant: Alphons Ferket Heikant: Frank en Henny Ferket-d'e Koning Sonia en Jaap Frank en Eva St. Jansteen: Marie-José en André Dobbelaar-Ferket Arjan en Sharon Kees en Daphne Breda: Eric en Anita Ferket-Schelfhout Max Thomas Eline Julianastraat 60,4566 AH Heikant U kunt afscheid nemen van José in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 13 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 14 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in bovengenoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van partner van Diet de Schipper W Colijnsplaat, 12 juni 1935 t Goes, 10 februari 2009 Diet de Schipper Ad en Rita Jessica en John Carlito f Marielle Nadine en Ronald Jeffrey Frouke Ellen en Tom Erwin Wendy en Mario Yaiza Walter Hans en Diana Lieke Iris Dag opa Gerard, Yaiza Goes, 's-Gravenpolderseweg 9 app. 412,4462 CD Er is gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen op vrijdag 13 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De crematie vindt plaats op zaterdag 14 februari om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Donderdagmiddag 5 februari 2009 kwam er, 11a. een langdurig, zwaar en heel moedig gedragen lijden een einde aan het leven van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overoma geboren op 26 oktober 1908 sinds 1980 weduwe van Adriaan Kuijper Zij werd ruim honderd jaar! Haar discipline en volharding zal voor ons allen een voorbeeld zijn. Goes: Ada en Bart t v't Bosch-Kuijper Stuart (USA): Marjolein en Bart Joline, Myrthe, Annemiek Yvonne t Lelystad: Iris Kapelle Willemstad Penang (Maleisië) Lo en Annie t Kuijper Ria Bert en Subha Maya, Layla Sliedrecht: Mar en Irma Kuijper-Griinberg Sliedrecht: Krista en T on Gorinchem: Pauline en Rob Milan, Alex Papendrecht: Andrea Met dank aan het verzorgend personeel van Zorgcentrum "Gasthuis". Correspondentieadres: Hertogenhof 16,4461 TW Goes Wij hebben moeder/oma woensdag 11 februari jl. op de door haar gewenste wijze begraven. Na een langdurige ziekte is overleden, mijn lieve man, onze zwager en oom A Groningen, 26-7-1926 t Vlissingen, 6-2-2009 Vlissingen: J.C. Dik-Gabriëse Middelburg: J.M. Gabriëse Middelburg: M. Gabriëse-Roelse Middelburg: M.C. Gabrfese Middelburg: Anne-Marie Verwater Neven en nichten Onze bijzóndere dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis TerReede voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Vredehoflaan 656,4382 CK Vlissingen De crematieplechtigheid heeft, woensdag 11 februari ingevolge de wens plaatsgevonden te Middelburg. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn schoonzus en tante Hansweert: C.W. Nieuwdorp en kinderen 7 2008 2009 Voor altijd in onze gedachten. Petra en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28