ITIensenlinq.nl Elisa Maria Hiel-Anné Lisa Lieve Mimi Mimi Eversdijk-Schrier Jozias Boone Maximiliaan Jule Renaud Corrie Kesteloo-Vergouwe Dag lieve oma Dag lieve oma Dag oma 24 I Donderdag 12 februari 2009 kijk ook op Zonder pa en Jolanda was ma. ma niet meer De sprankeling in je ogen ontbrak steeds meer Je nu te moeten missen doet ons veel pijn maar 't geeft ons kracht te weten datjullie nu weer samen zijn... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma en mijn lieve vriendin Lisa Leg maar gewoon je hand in die van Onze Lieve Heer weduwe van René Johannes Hiel -V Kloosterzande, 16 september 1926 t Kloosterzande, 10 februari 2009 Zaamslag: Marie-José en Rini Dennis Marco en Ilona Kloosterzande: Ron en Marie-José Davy in dierbare herinnering Debby en Bart Roland en Veronic Kloosterzande: Annelies en Frank Tamara en Carlo Talitha en Dennis Kloosterzande: Jolanda in dierbare herinnering Kloosterzande: Eugène Bal Correspondentieadres: Axelsestraat 147 4543 CH Zaamslag U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van DELA, Van der Mftelstedeweg 102b te Hulst,- op donderdag 12 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 14 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de II. Martinus ter Duinen, Groenendijk 40 te Klooster zande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in "D'n Dwaes" te Kloosterzande. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankon diging als zodanig beschouwen. Ik wil je bedanken voor alles watje voor mij geweest bent en voor de liefde die je mij gegeven hebt. Je vriend Sjèn Te snel hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin van de dinsdaggroep. We wensen Rien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Wilma, Jeanne, Elly en Carla Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm. Onze lieve schoonzus en tante, is op 10 februari van ons heengegaan. Zij laat bij allen een grote leegte achter. Voor altijd in ons hart. Kapelle: Puck en Ina Eversdijk-Ganseman Eddy en Gerdie en kinderen Jack en Edith en kinderen Alphen a/d Rijn: Frans en Franny Veldhuizen-Eversdijk Gerhard en Marjolein en kinderen Michel en Yvonne Marcel Met droefheid geven wij u kennis dat door de Ileere van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Kruiningen 2 maart 1910 Koudekerke, 10 februari 2009 Een speciaal woord van dank voor het personeel van Allévo Goes en de Vliedberg, dat pa de laatste jaren, resp. de laatste maanden liefdevol heeft verzorgd. Terneuzen: A.A. Boone Gent: Jozias en VeerleBoone-deNaeyer Abraham Johanna Watervliet: Frans Boone en Linda Van derschueren 's-Heer Hendrikskinderen: A.J. Boone A.M. Boone-van de Plasse Kloetinge: Elke en Guido Schiebacin-Boone Jasmijn Koen Goes: Maria en Herman Kraamer-Boone Thony Julia Micha Goes: Rebekka en Johan van Dongen-Boone Nathan Levi Goes: Jozias en Cis kaBoone-Spruit 's-Heer Hendrikskinderen: Daniël Boone en Mario Bijl Correspondentieadres: A.A. Boone Tamarindestraat 15,4537 XG Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. zaterdag 14 februari van 8.45 tot 9.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 9.15 uur de rouwdienst worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouw centrum, waarna om plm. 10.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geen bloemen. Geen toespraken. Han d in h an d zijn wij gegaan tol aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde ben je moedig en rustig heengegaan. We zijn intens verdrietig nu wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van Josina Wilhelmina Renaud-Dogger A 10 februari 1905 Terneuzen: Zoetermeer: Palamós: Nijmegen: Nijmegen: Haarlem Amsterdam f 8 februari 2009 J.W. Renaud-Dogger Max Renaud Marlies Vila-Renaud Joan Vila Vera Fokke-Renaud Guido Fokke Carla van Limbeek-Renaud Jacques van Limbeek Thea Roelofsen-Renaud Ruud Roelofsen Ronny Renaud Marijke Groosman en klemkinderen Oranjestraat 17,4532 BT Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 13 februari om 14.00 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na de bijeenkomst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, bet is je dikwijls zelfs ontgaan, je zei: "Ik ben zo moe". Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Heden overleed zacht en kalm onze lieve (schoon)- moeder en oma sinds 3 juni 1968 weduwe van Willem Kesteloo Breskens, 21 september 1918 Vlissingen, 11 februari 2009 Anita Klip-Kesteloo (in herinnering) Ad Klip Wilma Deurwaarder Nicole Kuizenga-Klip Bart Kuizenga feffrey, Mayella, Alexia Laurence van Wanrooy-Klip Petie van Wanrooy Jos en Kristel Estelle Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Ter Reede" voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Mina Krusemanlaan 4, 4385 KH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 februari van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum Indien u geen rouwbrief beeft ontvangen, dan wordt u verzoebt om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Nooit was iets teveel u bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens onze dierbare oma zat U blijft altijd in onze harten voortbestaan ook al is het heel erg moeilijk zonder u verder te gaan Laurence en Petie Heel bijzonder, heel gewoon gewoon heel bijzonder Jos, Kristel, Estelle Oma heeft altijd voor ons klaar gestaan Nu is ze van ons heengegaan Haar geest was nog helder Haal lichaam kon niet meer Mooi zijn de herinneringen Toch doet het ons zo'n zeer Nicole en Bart Plotseling ben je er niet meer Maar we zullen aan je blijven denken dag, lieve kleine oma Jeffrey, Mayella, Alexia Haar leven moesten we loslaten, in ons leven houden we haar vast. Ad en Wilma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26