rijden, lost dat al veel op' school Kamperland Urban living keuze in trouwpakken! STEOTEL Steunpunt voor vrijwilligers Noord-Beveland in de maak J3PZC Dinsdag 10 februari 2009 19 j a kamperland - Basisschool De Kamperschouw in Kamperland richt deze en volgende week het vi zier op Afrika. Leerlingen krijgen les over het 'vergeten' werelddeel. De Kamperschouw herbergt deze weken ook een echte Ethiopische hut. Vandaag zijn twee vrijwilligsters van de stichting Steun en Opvang Gambia te gast in de groepen ze ven en acht. De vrijwilligersters vertellen over het ontwikkelings werk dat ze doen in Gambia, dat met 11.300 vierkante kilometer het kleinste land van Afrika is. Lootjesverkoop van Balletstudio Free GOES - De danseressen en dansers van balletstudio Free in Goes gaan vanaf volgende week op pad om loten te verkopen. De opbrengst van de loten is be stemd voor de leerlingvoorstellin gen die in de week van 10 tot en met 19 april worden gegeven. De hoofdprijs van de loterij is een vol ledig verzorgde reis naar Eurodis- ney bij Parijs. Er zijn ook nog zo'n tweehonderd andere prijzen te winnen. De winnaars worden op 10 april na de voorstelling bekend gemaakt. Seaside Rendez-Vous zoekt nieuw zangtalent kruiningen - Popkoor Seaside Ren dez-Vous is op zoek naar nieuw zangtalent. Het in 2002 opgerichte koor telt momenteel zo'n vijftig le den en een vijfkoppige band. Er is plaats voor drie bassen, twee lage alten en één hoge sopraan. Liefhebbers kunnen op repetities voorproeven. Dat kan vanavond, dinsdag 17 februari en dinsdag 3 maart. Het koor repeteert in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat 3 in Kruiningen. Vooraf aanmelden via info@seasiderendezvous.nl of 0113-220624. Kindersportinstuif in Heinkenszand heinkenszand - De Stenge in Heinkenszand biedt morgenmid dag van half twee tot half vier on derdak aan een kindersportinstuif. In de sporthal van De Stenge kun nen de deelnemers zich uitleven op een 'spannend sportcircuit'. De begeleiding is handen van ervaren sportleidsters. Alle kinderen van vier tot twaalf jaar zijn welkom op de instuif Ze moeten zelf sportkle- ding en gymschoenen meenemen. De entree is 3,20 euro. De organisa tie zoekt nog vrijwilligers. Informa tie daarover: 0113-561865. Vrouw in Vlissingen beroofd van tas vlissingen - Een 53-jarige Vlissing- se is gisteren om 18.50 uur in de Brouwenaarstraat in haar woon plaats beroofd door een fietser die over de stoep reed en haar tas uit haar hand rukte. In de tas zaten een portemonnee met tientallen euro's, een gsm en persoonlijke pa pieren. Even eerder poogde een fietser bij de Koudenhoek in Vlis singen een schoudertas te stelen van een 62-jarige Middelburgse vrouw. De vrouw voorkwam door trekken aan de tas dat de dief er mee vandoor kon gaan. Onze nieuwe collectie is binnen. Goes, Lange Kerkstraat, 1 e etage, 'C 0113 - 27 00 25 www.steutelgoes.nl www.tmcwoonwinkels.nl WISSENKERKE - Vrijwilligers in de gemeente Noord-Beveland kun nen binnenkort voor ondersteu nende diensten terecht bij een lo kaal steunpunt. Welke diensten het steunpunt moet leveren, wordt op dit mo ment geïnventariseerd. Alle organi saties en vrijwilligers in Nöord-Be- veland krijgen voor zondag een en quête toegestuurd, waarin zij mo gen aangeven welke vorm van on dersteuning nodig is. Het steun punt wordt opgetuigd in het kader van de Wet Maatschappelijke On dersteuning, die de gemeente ver plicht vrijwilligers bij te staan met faciliterende diensten. De resultaten van de enquête wor den dinsdag 31 maart vanaf 19.30 uur besproken in dorpshuis De Pompweie in Kortgene. Gevaarlijke punten in Goes Houtkade/ A.Joachimikadei: Beatrixlaan/Bergweg/ Valckeslotlaan Europaplein Ringbaan West/f Troelstralaan Voorstad/ Zonnebloem; Scheldestr./ Middelburgsestr. Patijnweg/ f Oranjeweg J Admiraalsplein Patijnweg/ Kloetingseweg ^^Bpuys Ballotstr./| Fruitlaan/ i Lewestr. Wilgenstr. A. Plesmanweg/ A. Fokkerstr. Nansenplein,f 's-Gravenpolderseweg/ Beukenstr. 3 ongevallen 8 ongevallen 4 ongevallen O 5 ongevallen 9 ongevallen Periode 2003-2007 Het Admiraalsplein bij de Stadspoort staat met negen ongelukken aan kop in de Goese ongevallenstatistieken. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 77