(Tlensenlinq.nl Janna van Wouwe-Dronkers Adriana König-Ottevangers Adriana Cornelia Oostdijk-Flipse Piet de Does Rob de Groot Rosalia Mathilda van de Moortel Gitstaf Tomerus Alexander Anschütz de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 opzegaienst De Ui, :vaart Informatie Hulplijn 24 I Dinsdag 10 februari 2009 kijk ook op Heden overleed, na "een ernstige ziekte, onze lieve buurvrouw Familie P. van den Bosse Familie E. van de Driest Familie A. Franken Serooskerke, 7 februari 2009 Als het doek is gevallen, het allemaal is weggeëbd. Laat dan tot je doordringen, wat je had en hebt. Kijk helder wat er nog over is, over is gebleven. Constateer dat is voldoende om verder te leven! Doe dal, tracht telkens steeds ervan te genieten. Blijf schrijven, blijf dichten waardeer deze riten. Ga en vraag naar de mensen, die aan je vragen, Hoe gaat hel ermee, och, mij hoor je niet klagen. Dal heeft weinig zin, want er verandert echt niets. Accepteer het gebeurde, maak van je leven iets. Zonder hem te kort te doen, hem te vergelen. Ileb het. er moeilijk mee en dat mag je rustig weten. Ria Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze lieve moeder Ria 22 november 1948 8 februari 2009 Roosendaal: Alexander en Marion König Correspondentieadres: A. König Onyxclijk 11 4706 LN Roosendaal De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 12 februari om 13.30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot. condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Moeders hield erg van bloemen. Bedroefd geven wij kennis dat is overleden mijn geliefde schoonzuster en onze tante Kruiningen: Jac Flipse [in herinnering] J.J. Flipse-van Houte Jerry - Ineke Els - Jan Karin - Peter neven en nichten Op 91 -jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder en oma Elizabeth Janneke d'Hont sinds 2003 weduwe van Willem Jacob Versprille Overveen: Bram en Gees Versprille - Schuiling Amsterdam: Hiske Wilmar en Marline Breskens, 7 februari 2009 Correspondentieadres Mauricialaan 9 2051 LE Overveen De uitvaart zal in kleine kring plaatsvinden. Na een goed en gelukkig leven, samen met zijn vrouw Marietje, is 5 jaar na haar overlijden rustig ingeslapen onze vader, schoonvader, opa en over-opa in de leeftijd van 87 jaar. Goes: Lia en Peter Bolderman-de Does Breda: Dennis en Esther Zenne n Lucan Merle Capelle a/dlJssel: Frans en Tineke de Does-Dokter Utrecht: Nienke en Farshad Rotterdam: Joram Dordrecht: Annerieke en Dik 8 februari 2009 Correspondentieadres: Lia Bolderman-de Does Lijsterbesstraat 38 4462 SX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 13 februari van 13.30 tot 13.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeen komst worden gehouden in de aula van boven genoemd rouwcentrum. Na de bijeenkomst is er in de condoléanceruimte gelegenheid tot condoleren en ontmoeting. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega ondernemer van Zeeland Yachting Ruim 20 jaar hebben wij prettig met Rob, een heel kundig watersportvakman, samengewerkt. Wij wensen Nel, Sander en Rick en verdere familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Delta Marina B.V., Kortgene 5 februari 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Najaren waarin we al steeds een beetje afscheid van haar namen, hebben we in dit leven afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma. We zijn verdrietig, maar bovenal dankbaar voor wie en wat zij voor ons was. We zullen haar missen. Echtgenote van Abraham Jacob Vermeulen A IJzendijke 27 april 1930 t T erneuzen 8 februari 2009 IJzendijke: A.J. Vermeulen Groede: Ineke en Herman de Poorter-Vermeulen Delft: Jurgen en Gabrielle Oostburg: Wouter en Ria Vermeulen-Heinsdijk Arnhem: Judith en Ralph Stan, Koen Oostende: Vivian en Steven 8 februari 2009 Handboogstraat 10 4515 CW IJzendijke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleances. Onze dank gaat uit naar het personeel van Huize Emmaus en DeHonte voor hun liefdevolle verzorging. Heden riep de Heer tot zich, in de gezegende leeftijd van 96 jaar, onzevader, schoonvader en grootvader Weduwnaar van Marie Halkgraeff In dankbaarheid voor alle mooie herinnaingen, Guus en Helena Marianne t Roosmarijn en Joris Koudekerke, 8 februari 2009 Gedegenheid tot afscheid nemen op donderdag 12 februari van 09.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum H. Joèse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden om 10.30 uur in de H.H. Petrus en PaiduskerlLombardstraat 1 te Middel burg, waarna cfe crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Coirespondentieadres Medaitstraat 9,3531 EC Utrecht uitvaartverzorging Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl fél mensenUnq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.menseniinq.nl en meid u aan. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66