CJ) fTlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Overleden Liesbeth de Nooijer-Franke Liesbeth de Nooijer Liesbeth de Nooij er-Franke Li esbeth de Nooij er-Franke Jenny Lansu Cornelia de Korte Cornelia Franken-de Korte jPu li fjj iri 20 I Dinsdag 10 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw; telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrachtfcrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren, n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Jij die we lief hebben, L) er niet meer. Deze el rif) kon je niet winnen, ondankd je véchtliwt. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze schoondochter, schoonzus en tante Vlissingen: M. Sijs - Bakker Vlissingen: T.T. Corré-de Nooijer A.J. Corré Veere: N.C. Corré J. Corré-van de Velde Koudekerker S.M. Wolff - Corré M. Wolff Neven en nichten Vlissingen, 6 februari 2009 Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat op 6 februari 2009 is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie en nabestaanden. Namens alle cliënten en medewerkers van Philadelphia Zorg Zeeland Peter Kemp regiomanager Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van vrouw van onze collega Stef Wij wensen Stef, kinderen en naaste familieleden heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deel nemers van ROC Zeeland Kees Nieuwenhuyzen, directeur cluster ICT en Elektro Attie Wisse, teamleider cluster ICT en Elektro Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van vrouw van onze collega Stei- Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Stef, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's cluster ICT en Elektro van het ROC Zeeland Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Zo blijf je in onze harten voortleven. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven,hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa Hilair Leonardus Dierikx weduwnaar van Maria Magdaiena van Rie in de leeftijd van 82 jaar Aardenburg Marlies en Frank de Badts - Dierikx Sander Martin en IJgje Aardenburg Frank en Briggita Dierikx - van de Voorde Rian Wouter Biervliet Gonny en Hugo Mullaert - Dierikx Marieke Tineke en Thijmen Pieter Aardenburg Anniek en Jos de Bruijckere - Dierikx John Eline Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die hij in woonzorgcentrum "Coensdike"heeft ontvangen Coensdike,8 februari .2009 Gaaiperswei 3 4527HD Aardenburg Vrijdagavond 13 februari zal er een avondwake gehouden worden om 18.30 uur in "Coensdike". De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd,zal plaatsvinden op zaterdag 14 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van H.Maria Hemelvaart te Aardenburg,aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen,gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van weduwe van Piet de Bruijn Clinge, 28 -11 - 1924 t Hulst, 9 - 2 - 2009 Boom (B.): Marina en Arnold Rypens-de Bruijn Laura en Tom, Lucas Matthias Ossenisse: Liesbeth en Johnny de Jonge-de Bruijn Niels en Jolanda, Sophie Nienke en Corneel, Tale, Lotte Biervliet: Nicole en Wim van Vugt-de Bruijn Lennard en Lesley Lieveke en Patrick Willem Hulst: Jan de Bruijn en Nancy Morcus Floor en Mathijs Thijs Tilburg: Jos de Bruijn en Merlin Coone Evelien Liselot Kloosterzande, 9 februari 2009 Correspondentieadres: Piet Heinstraat 48,4587 EJ Kloosterzande De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 13 februari 2009 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof aldaar. Afscheid nemen van haar is mogelijk vrijdag van 9.45-10.15 uur in het mortuarium van W.Z.C.- Antonius te Kloosterzande. Gelegenheid tot condoleren in "De Linde", Hulster- weg 47 te Kloosterzande na de begrafenis. Zij die door on voorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid, ging op 7 februari 2009 in haar eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heen, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus Catharina Maria Schraa Tiny in de leeftijd van 66 jaar. Eindhoven Kloosterzande Sluiskil: Leiderdorp: Yvonne t Richard Peter René en Sandra Anastasia Rikta Correspondentieadres: Middenstraat 106 4541 AE Sluiskil Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 12 februari om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Tot onze diepe droefheid is, na een moeilijke levens avond en afnemende krachten, door de Heere, op Zijn tijd.en wijze, uit ons midden weggenomen onze geliefde moeder en oma weduwe van Peter Franken eerder weduwe van Klaas Vogel in de leeftijd van bijna 81 jaar. Oost-Souburg: Jan en Matty Vogel-de Bree Stephan Carlo Linda Rosan Oost-Souburg: Frank en Lettie Vogel-Dieleman Erwin Ysselsteyn (L): Gerrit en Coby Franken-Bunt Nunspeet: Lubbert en Peetje Franken-van den Dragt 4334 GP Middelburg, 8 februari 2009 Briandlaan 2 Correspondentieadres: F. Vogel Middenhofsingel 5 4388 AN Oost-Souburg Donderdag 12 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem' Teellinckstraat 3 te Middelburg om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde zuster en onze tante weduwe van Peter Franken eerder gehuwd geweest met Klaas Vogel in de leeftijd van 80 jaar. Haar zuster E. Blok-de Korte Neven en nichten Middelburg, 8 februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44