fnensenlfnq.nl Pleuntje de Bruijne Willem Janse Willem Janse Jan Vermeule Dag lieve opa Jan, Jan Vermeule Jan Vermeule Jan Vermeule Cornelia van Zweden-Heijnsdijk 22 I Dinsdag 10 februari 2009 kijk ook op "Onrustig is ons hart Tot het rust vindt in U". Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in "Bachten Dieke", is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma weduwe van Petrus de Kraker in de leeftijd van 95 jaar. Klaaswaal: Leen ten Marie Axel: Corrie en Wim Terneuzen: CeesenElly Terneuzen: Nini en Renet Axel: Sanneke en Johan Klein- en achterkleinkinderen 7 februari 2009 Correspondentieadres: C. de Kraker Noteneeweg 49 4535 AT Terneuzen Gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op donderdag 12 februari van 13.30 tot 13.45 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal er in de kerk om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Heden overleed mijn dierbare man en onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Geertje Janse-Marteijn In de leeftijd van ruim 86 jaar. Arnemuiden: Geertje Janse-Marteijn Kattendijke: Cees Schipper Oost-Souburg: Leen en Rina Schipper Patrick 4341 BH Arnemuiden, 8 februari 2009 Roelse'sweg 16 Mijn man is thuis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op vrijdag 13 februari om 11.00 uur in Verenigingsgebouw Rehoboth van de Nederlands Hervormde kerk te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door Candidaat D. Jongeneel. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Verenigingsgebouw Rehoboth. In verband met familieomstandigheden kom ik niet bij u langs op vrijdag 13 februari. Kaasvoordeel aan huis Leen Schipper Heden overleed onze beste zwager en oom Nw.- en St. Joosland: G. Janse t M. Janse-Pleijte J.J. Janset T. Janse-Vinke Arnemuiden: A. van Belzen C. van Belzen-Marteijn Neven en nichten Een man om van te houden Een vader waar we op konden bouwen De kleinkinderen waren zijn trots Van ons allemaal was hij de rots Veel te vroeg is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa - Johannes - echtgenoot van Nelly Vermeule-Koole A 22 april 1941 f 8februari 2009 Ovezande: Nelly Vermeule-Koole Goes: Jos Vermeule Nancy Remijnse Zippora en Jean-Pierre, Demi, Bo Driën en Joey Heinkenszand: Frank Vermeule Ellis Vermeule-van Iwaarden Sophie, Famke, Owen 's-Hertogenbosch: Claudia Mennen-Vermeule Huub Mennen Max, Cato Pr. Willem Alexanderstraat 14,4441 AS Ovezande. Jan is thuis opgebaard, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Opa is opa, We gaan je grapjesmissen. We vonden het fijn om bij je te zijn. Sophie, Famke, Owen, Max, Cato, Demi, Bo Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees en Nelly Piet en Nelly Bert en Ria Adrie t en Nelly t Rinus en Riet Bennie t en Sjaan Bas en Maja neven en nichten Ovezande, 8 februari 2009 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Nelly, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Thijs en Tannie Jacco en Linda Martin en Andrea, Livia Marjon en Rinus, Escha, Nor ah Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom We wensen Nelly en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Familie Koole, schoonzussen, zwagers, nichten en neven Wat de toekomst brengen moge, mij geleid des Heren hand. Toch nog onverwacht is. na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overle den onze lieve (schoon) moeder, grootmoeder en overgrootmoeder, in de gezegende leeftijd van 97 jaar. weduwe van Cornelis Kar else sinds juli 1986 Geboren 29 november 1911 te Biezelinge Overleden 8 februari 2009 te Goes Rinus en Ineke Karelse Kees, Wouter, Mariska Richard Jan en Ans Jacobs Astrid en Lex, Serge Hugo Marijke Karelse Mark en Esther, Carmen, Lars Stefan en Iris Nel en Ton van Oeveren Brenda en Arno Sandra en Emiel, Milan Correspondentieadres: M.A. Karelse 's-H.H.Kinderendijk 89 4461 EA Goes Een afscheidsdienst zal gehouden worden in de zaal van Uitvaartcentrum de Bevelanden, Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes op donderdag 12 februari, om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. De Here is mijn Herder Psalm 23 Onze harten vervuld van optimisme en goede moed voor de komende tijd, zijn ineens gevuld met verslagenheid en verdriet nu je ons zo plots verlaten hebt. Tot onze grote droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze ma en oma - Corrie - 29 juni 1936 8 februari 2009 Terneuzen: Rinus van Zweden Terneuzen: Frannieen Leen Anne en Laurens Maarten Axel: Hennyen Frans Marijn Thomas Bergen op Zoom: Corine en Léon Jules Marieke Peter van Anrooylaan 306 4536 CK Terneuzen Donderdag 12 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 13 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24