Hoek bekroont voetbalshow Duiveland krijgt lesje: 7-2-verlies 34 Maandag 9 februari 2009 pzc S Giovanni Siereveld, Geert Bosschaart, Stijn Mahieu en Thomas Ragut (van links naar rechts) vieren de verrassende 3-2-overwinning van Hoek bij Spaken burg. foto Aldo Allessie Hage met Baronie weer onderuit tegen Cuijk cuijk - Baronie verloor gisteren voor de tweede keer dit seizoen in de hoofdklasse B van het zondag voetbal. JVC Cuijk was voor de tweede keer te sterk voor de koplo per uit Breda: 2-0. Daaraan kon ook Zierikzeeënaar Mathijs Hage niets veranderen, hoewel hij Aflak voor rust in een één-op-éénduel met de keeper in het zijnet schoot. Hij speelde negentig minuten. HVV'24 ontneemt Zierikzee alle hoop hulst - De tweede periode in de derde klasse A is een prooi gewor den voor HW'24. De ploeg van trainer Erik Brems was thuis met 3-0 te sterk voor MOC'17 en heeft - met nog één wedstrijd te spelen in de tweede periode - vier pun ten voorsprong op Zierikzee. Den nis Buijs opende al vroeg de score en herhaalde dat kunstje na 70 mi nuten spelen. Het slotakkoord was voor forden Takkidine: 3-0. Nieuwdorp verslaat degradatieconcurent middelburg - Nieuwdorp heeft drie belangrijke punten gepakt in de degradatiestrijd van de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. Op eigen veld werd Seolto met 2-0 verslagen. William Sallet en inval ler Tim Driesse scoorden na rust. SSV'65 was afgereisd voor het duel met Dinteloord, maar kort aan vang keurde de arbiter het veld als nog af. Hij kon de veiligheid van de spelers niet waarborgen. Vosmeer helpt Mevo een handje met zege middelburg - In de vierde klasse B zorgde Vosmeer er door een i-o-ze- ge op Kruiningen voor dat Mevo een voorsprong van twee punten heeft op de nummer vijf In een hard maar fair duel kreeg Kruinin gen voor rust een aantal doelrijpe kansen, maar leidde Vosmeer na een helft spelen met 1-0. Op slag van rust belandde een pass van Mohammed Allali bij Rachid Bou- houdane die met een lob scoorde. Combi-team kan niet stunten tegen koploper dalem - Het combi-team van WIK'57 en Brouwershaven kon niet voor een stunt zorgen in de uitwedstrijd tegen koploper GJS: 5-1. „In de eerste helft voerden de speelsters de opdrachten niet uit en kwamen we met 4-0 achter. Na rust zag je dat we het wel kon den", zei trainer Tony Warrenaar. Met een fraaie vrije trap zorgde Bi- anca van der Helm bij een 4-0-ach- terstand voor de eretreffer. Cwenda Jochem schiet Zierikzee alsnog zege zierikzee - De voetbalsters van Zie rikzee waren met 1-0 te sterk voor Kerkwijk. In de eerste helft, waar in het beste voetbal afkomstig was van Kerkwijk, raakten beide ploe gen een keer het houtwerk. Na mens Zierikzee trof Sanne Tame- rus de paal. Na de pauze had de thuisclub het betere van het spel. In de 80e minuut werd het duel beslist door invalster Gwenda Jo chem met een fraaie uithaal. DFS wint in stevig duel met 3-2 van derdeklasser Noad'67. door Klaas Verspoor middelburg - Vier eilandelijke za terdagclubs werkten zaterdag een vriendschappelijk voetbalduel af. DFS was met een 3-2-zege op Noad'67 succesvol, terwijl Duive land, Mevo en Brouwershaven een nederlaag leden. GPC Vlissingen-Duiveland 7-2: Zaterdag-eersteklasser GPC Vlissin- gen was duidelijk een maatje te groot voor tweedeklasser Duive land. De ploeg van trainer Henk Schouten, die kort voor rust ver trok om naar Duivelands eerstko mende tegenstander Dinteloord te gaan kijken maar daar aangeko men te horen kreeg dat de scheids rechter het veld had afgekeurd, keek na een helft spelen door goals van Sven Ronde, Lunven Ver meer en Jord Vermeer al tegen een 3-0-achterstand aan. Ronald Zwa ger scoorde na rust uit een corner van Barry Steenpoorte 3-1, maar door goals van Erik de Ruijter en invaller Ruben Schotanus werd het 5-1. Met een afstandschot zorgde Zwa ger vervolgens voor 5-2, maar tref fers van Schotanus en Matthijs Lugtenburg leidden tot de 7-2. „Wij waren niet in onze beste doen en zijn geen moment in de wedstrijd geweest. Het positieve is dat we wedstrijdritme hebben op gedaan, maar het was een wijze les: we zijn nog niet eerste klasse waardig", liet assistent-trainer Tho mas de Ridder namens Duiveland weten. DFS-Noad'67 3-2: Anco van der Linde opende na één minuut op aangeven van Léon de Bruine de score en na een halfuur scoorde Van der Linde op aangeven van Leonard van Floresteijn ook 2-0. Vlak voor rust scoorde Lars Steijn namens Noad'67 de 2-1. Door een handsbal van René van der Linde kreeg Noad'67 na rust een penalty die door Remy van Herk benut werd. Elf minuten voor tijd besliste Len- nart Padmos na een actie van Ke vin Veerhoek de met vlagen te har de oefenwedstrijd. Scheidsrechter Jan Pleune floot na een forse over treding op Huib Nortier het duel dan ook twee minuten eerder dan gepland af. Borssele-Mevo 5-0: Voor Mevo was het oefenduel al na een kwar tier beslist, want toen keken de be zoekers door goals van Marc van Haneghem (2x) en Arjan Verburg al tegen een 3-0-achterstand aan. Na rust liep de nummer twee uit de vierde klasse A nog verder uit. Danny Gilde tekende voor 4-0 en Duiveland heeft niks in te breng en bij eersteklasser GPC Vlissin- gen. De Oosterlandse koploper van de tweede klasse wordt met 7-2 afgeschoten. Toon van Liere bepaalde de eind stand op 5-0. „Mevo speelde ongeïnspireerd en we waren niet bij de les. De ko mende wedstrijden moeten we ze ker scherper zijn", liet Mevo-trai- ner Leen Koster, die vier basisspe lers miste, weten. SKNWK 2-Brouwershaven 2-1: De reserves van SKNWK, ver sterkt met een aantal eerste elftal spelers onder wie Martijn Neele, Wesley Goud en Sander Uijl, maakten Brouwershaven het leven meer dan zuur. Door een doelpunt van Patrick Berrevoets kwam de ploeg van trai ner Cees Verwest (ex-trainer SKNWK 2) nog wel aan de lei ding, maar voor rust zorgde Ri chard van der Zande al voor de ge lijkmaker. Na rust maakte Jeffrey Visser de winnende goal voor de Nieuwer- kerkers. „Het was een leuke en ook nuttige wedstrijd", concludeer de Verwest.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94