(Ilens9nlinq.nl Overleden Marinus den Boer Marinus den Boer Marinus den Boer Marien den Boer Johannis Dignus Geluk Katharina Maljaars Jacob Dorst Ome Jacob Jaap Dorst 20 I Maandag 9 februari 2009 Colofon Familieberichten E-mail pzcfamjiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 "Zalig de doden, die in de Here sterven In vertrouwen op Gods ontferming en genade is, na een arbeidzaam en gevuld leven, van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze meelevende vader en schoonvader en onze altijd belangstellende opa en overgrootvader echtgenoot van M.W. Roskam Geboren te Kerkwerve, 7 oktober 1916 Overleden te Zierikzee, 6 februari 2009 Scharendijke, Waalwijk, Alkmaar, M.W. den Boer-Roskam Nel den Boer Adri den Boer C'ock Frederking Gramsbergen, Anneke Schipper-den Boer (in herinnering) Cees Schipper Scharendijke, Martin den Boer Anelia Ilcheva Petra Korstanje Wim den Boer Dreischor, Brouwershaven. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Elkerzeeseweg 31,4322 NA Scharendijke De gedachtenisdienst zal op woensdag 11 februari om 13.30 uur worden gehouden in de "Bethlehemkerk" in Scharendijke. Voor de gedachtenisdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene in bovengenoemde kerk. Aansluitend aan de gedachtenisdienst is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats van Scharendijke. Na de begrafenis kunt u in dorpshuis "De Putmeet" de familie condoleren. Liever geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers vanAllévo Thuiszorg en Allévo "Cornelia in het bijzonder afd. Polderland, voor de zorg die mijn man, onze vader en opa mocht ontvangen. In nabijheid van zijn kleinkinderen is rustig ontslapen onze lieve opa en overgrootvader We zullen hem missen. Merel en Pieter Lennaert Maria, en Viktor Julia, Laura Paul Hanna en Dandy Kris Reinder Marijn en Johanna Noortje Nienke Elsbeth en Timo Richard Sander en Jori Zierikzee, 6 februari 2009 De Here nam uit ons midden weg op de leeftijd van 92 jaar onze oudste broer en oom Emmeloord: J.C. v.d. Wekken-denBoer Port Perry (Canada): M.W. den Boer-Knibbe Emmeloord: N. v.d. Hoek-den Boer Kerkwerve: C.W. den Boer Neven en nichten Heden is van ons heengegaan in de leeftijd van 92 jaar onze zwager en oom Zierikzee: W. Roskam(in herinnering) M.P. Roskam-Bij de Vaate Gilze-Rijen: H.W. Roskam G. Roskam.v.d. Vate neven en nichten Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en oom weduwnaar van Sara Dingena Jumelet in de leeftijd van 94 jaar. Janny Ineke Wim George en Wendy Elise en Kees Jessy Sjanie Bruinisse, 6 februari 2009 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 118 Correspondentieadres: Boulevard Bankert 386, 4382 AC Vlissingen Dinsdag 10 februari zal er om 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in het "Stilte centrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de oude begraafplaats te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Familie Geluk Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden op de leeftijd van 93 jaar onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Pieter Kodde Canada: C. Maljaars-Kodde Oostkapelle: M. Koppejan-Maljaars J. Koppejan Tèrneuzen: L. Kunst neven en nichten kijk ook op "Als ze aan een kind gelijk bij Mij binnen lopen Een karretje reed langs berg en dal, de nacht was donker, de weg was smal, het paard liep als met vleugels. De sneeuwjacht zweept zijn ogen blind, de voerman houdt de teugels, ik wens je wel thuis mijn vrind. Met verdriet geven wij kennis dat, omringt door hen die hem dierbaar waren, rustig en kalm is overleden, onze lieve broer, zwager en oom Jaap in de leeftijd van 67 jaar. Dreischor, Joh. Dorst G. Dorst-Iloogvliet Oosterland, J. Joppe-Dorst A. Joppe Oosterland, A. Dorst ~in liefdevolle herinnering- M.J. Dorst-Verhoek neven en nichten Zierikzee, 7 februari 2009 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Bogerdweg 49,4315 CB Dreischor De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 11 februari in de "Thomaskerk", St. Domus- straat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ooster land. Voor de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Ooster land. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. van der Valk en het personeel van "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging. Onze lieve is niet meer. We zullen hem missen. Jan Joost en Mirjam Dorst-Saarloos Janine, Joan Gerda en Hans van de Velde-Dorst Jennifer, Sandy Sandra en Richard van Luijk-Dorst Krissy Coba en Jan Lokker-Joppe Jan Joppe HansJoppe Sara en Andre van der Kooy-Joppe LeoJoppe Adriana en Bert Guinee-Joppe Jacco en Ilona Joppc-Giljam Jan en Lia Dorst-Bolle Sander enAldith Joëlle Johan en Karin Dorst-van Loon Jordy Sarina en Arco Schouwenburg-Dorst Kevin 7 februari 2009 Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Nico en Riet van der Have Kerkwerve, 7 februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86