Hoek bekroont voetbalshow Koewacht moet diep gaan tegen Schoondijke Scheldesport Beert High Five 3 een lesje 34 Maandag 9 februari 2009 PZC Z Hoek 2 eenvoudig langs Sliedrecht 2 hoek - De reserves van Hoek had den zaterdag weinig te vrezen van Sliedrecht 2. Met name doordat de Zeeuws-Vlaamse koploper na de rust slordig met de kansen om sprong, werd het slechts 3-0. Alle goals vielen voor de rust. Na een half uur spelen was het Björn Langeveld die de score opende. Daarna troffen ook Gert-Jan Reyn en Gert-Jan Hamelink doel. Nieuwdorp verslaat hekkensluiter Seolto nieuwdorp - In het thuisduel met hekkensluiter Seolto boekte zater dag-tweedeklasser Nieuwdorp een belangrijke 2-0-zege. Het beteken de de vierde competitiezege van het seizoen voor de Bevelandse ploeg. Vooral na de rust was Nieuwdorp veel sterker dan Seol to. De ploeg miste echter enkele goede kansen. William Sallet en Tim Driessen waren in de tweede helft de doelpuntenmakers. De Meeuwen pas laat voorbij Rillandia middelburg - In de derde klasse van het zaterdagvoetbal boekte De Meeuwen een 2-0-overwinning op Rillandia. In een zeer matige wedstrijd, die eigenlijk geen .winnaar verdiende, viel de beslissing in de slotfase. Vijf minuten voor tijd zorgde Ed dy Matthijsse voor 1-0. Timme Kwast verdubbelde twee minuten later de voorsprong voor de thuis- ploeg. Forse overwinning Luctor'88 op Domburg middelburg - Een goed voetbal- lend Luctor'88 won in de vierde klasse van het zondagvoetbal met 4-0 van Domburg. Doelman Ron Tempelman schoot de thuisploeg uit een strafschop naar een i-o-voorsprong. Na de rust was de thuisploeg veel sterker. Dit verschil kwam tot uit drukking via twee goals van Serge de Blaey en een doelpunt van Thijs van den Dries. Topper in Orevo eindigt onbeslist middelburg - In de eerste klas van het Orevo-zaalvoetbal eindigde de topper tussen koploper La Porte D'or en nummer twee De Blauwe Tulp in een 4-4 gelijkspel. Signtex/De Sutter won met 5-3 van The Chat en mengt zich hier mee ook in de strijd om het kam pioenschap. felepost/Belderok won met 5-4 van Trendy Telecom en Oud Sluis met 2-1 van RVS En gelaar. Nederlandse titel voor bankdrukker Harms nijmegen - Orson Harms uit Ter- neuzen is met zijn team Spartacus uit Noord-Scharwoude kampioen bankdrukken van Nederland ge worden. Het was toch een succes volle titelstrijd voor hem in Nijme gen, want hij verbeterde zijn eigen persoonlijk record. De 106 kilo wegende Harms druk te in zijn derde en laatste poging 185 kilogram, 2,5 kilogram meer dan zijn vorigê beste prestatie. Giovanni Siereveld, Geert Bosschaart, Stijn Mahieu en Thomas Ragut (van links naar rechts) vieren de verrassende 3-2-overwinning van Hoek bij Spaken burg. foto Aldo Allessie Groede haalt punt bij Corn Boys, Graauw verslaat SDO'63. door Peter Snelders terneuzen - Koploper Koewacht moest in de vijfde klasse van het zondagvoetbal diep gaan om de winst veilig te stellen. Met mini maal verschil (1-0) werd Schoondij ke verslagen. In het duel Graauw-SDO'63 werd na een res tant van dertig minuten een eind stand van 4-1 bereikt. Bij het in- haalduel Corn Boys-Groede ston den bij een stand van 0-0 nog ze ventig minuten op de programma. Het werd tenslotte 1-1. De overige wedstrijden werd afgelast. Koewacht-Schoondijke 1-0 (x-o): Schoondijke verdiende minimaal een gelijkspel. Voordat Koewacht in de 39e minuut via Dominique Verlinde de leiding nam, had Schoondijke al enkele kansen la ten liggen. De bezoekers waren ook in de tweede helft niet min der dan de thuisploeg. Zij zorgden ook in die periode voor het mees te doelgevaar. Graauw-SDO'63 4-1 (1-0): Graauw zat met een 3-0-voorsprong al op rozen toen het restant van dertig minuten van het in november vanwege de sneeuwval gestaakte duel begon. Beide teams scoorden nog één keer. Graauw kwam op 4-0 via Jo hn van Boven. Michel Colpaart be paalde de eindstand op 4-1. Corn Boys-Groede 1-1 (0-1): Ook dit duel werd in november ge staakt door de sneeuwval. Groede kwam nu het beste uit de start blokken en nam voor de rust de leiding via Ilyas Yavuz. In de twee de helft drong Corn Boys aan. Dat resulteerde vrij snel in 1-1 via Jules Bazelier. door Aector Dooms terneuzen - De basketballers van Scheldesport wonnen zaterdag hun voorlaatste thuiswedstrijd met ruime -92-55 cijfers van High Five 3. In aanloop naar de topper tegen Marathon behaalden de vrouwen van Scheldesport een riante 67-17-zege tegen Volharding. Scheldesport-High Five 3 92-55 (46-24). De ploeg uit Tilburg werd op alle fronten afgetroefd. Een con ditioneel sterker Scheldesport was aanvallend goed op dreef Ook ver dedigend werd er weinig weggege ven. De productie kwam tot stand via snel uitgevoerde fastbreaks met 24 punten voor Junior da Concei- cao, het veelvuldig doorkomen van Joeri van Aalst (topschutter met 25 punten) inside en door schoten van afstand. Ook de vrije worpen werden met een percenta ge van tachtig procent (16 op 20) goed benut. Koploper Scheldesport in de over gangsklasse wacht volgens coach Peter Vaal drie zware uitwedstrij den, waarvan er het komende weekeinde twee worden gespeeld. Bij Scheldesport zijn ze niet geluk kig met het dubbele programma op vrijdag in Tilburg tegen Pendra gon en zaterdag in Vlijmen tegen Vlijmscherp. „Hoogst ongelukkig, maar we moeten zien ze goed' door te komen", aldus Vaal. Vrouwen Scheldesport-Volhar- ding 67-17 (24-6). De Terneuzense vrouwen troffen in Volharding een gemakkelijke tegenstander. Dat kwam goed uit met de aan staande topper, thuis tegen Mara thon. Met zo weinig mogelijke in spanningen kwam de winst tot stand. Danielle van den Heuvel was verdedigend sterk op dreef Marjolein Kruijsse (18 punten) en Paulien van den Heuvel (16 pun ten) waren de topscorers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78