Adriana Cornelia Oostdijk-Flipse (Over) oma Oostdijk Janna Wilhelmina van Wouwe-Dronkers Pieter van Wouwe Janna Wilhelmina van Wouwe-Dronkers Janna Wilhelmina van Wouwe-Dronkers Janna van Wouwe-Dronkers Dünliheruiging Tess de Putter kijk ook op (H fll9nsentlnq.nl Maandag 9 februari 2009 I 25 Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overoma sinds 27 september 1992 weduwe van Hubrecht Oostdijk in de leeftijd van bijna 88 jaar. Dat de Heere ons zou willen sterken in dit gemis. Krabbendijke: Maatje Gijssen-Oostdijk Dingenis Gijssen (in herinnering) Kruiningen: Ina de Voogd-Oostdijk Jan de Voogd Yerseke: Janny Maas-Oostdijk Gerard Maas Krabbendijke: Jermien Zuidweg-Oostdijk Bram Zuidweg Krabbendijke: Corrie Meeuwsen-Oostdijk Adrie Meeuwsen (in herinnering) Krabbendijke: Cobi Wetstrate-Oostdijk Han Weststrate Klein- en achterkleinkinderen. Krabbendijke, 7 februari 2009. Correspondentieadres:), de Voogd Zandweg 25 4416 NC Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. donderdag 12 februari om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de •Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Wij willen het personeel van "Ter Weel", afdeling D en dokterde Quay hartelijk bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging aan moeder bewezen. Geen bloemen. Mocht 11 door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve Anja en Kees Rianda Harm, Marijke Mariska en Hans Rudi en Dinanda Matthias, Joram Dennis, Coricmne, Leanne en Sjaak John, Mèlcmie Bastian, Renate, Cor en Lianne Eloïse Pieter, Ronny, Arco, i Jaline, Elinpe Arjen en Lydia Jolanda en Peter Thamira, Löis, Nathaniel Eva, Chanèl, Naomi Martin en Jaya Adriëlle en Jan Jordy,Jesse Sjaaco en Marleen Adriaan en Tanja Annelinde, Frank, Lennard Hubert en Eveline Bertjan en Annemieke Elize en Lenard Arjan, Joanne, Marnix, Carina, Conja en Jan Willem Jonathan, Anne-Rutb, Mattanja Jessica Leo en Gerdien Andrieke Joke, Marjan, Lydia, Chnstien, Marjolein Matilda en Henk Anita en Jasper Tresia, Monica Sander, Miranda, Carola, Jan, Herman en Joyce Jessica, Martijn, Christianne Max Letty en Herman Mario en Natanja Johanan, Gideon, Anna Andrea en William Johan en Nellianne Dennis Jaëra, Ilendnan Marieke en Ronnie Janine en Albert Arianne en Bob Bennie, Melanie, Angela, Jorinde Corine en Wytze Janina, Carlo Elma en Frank Annelisa, Marilène, Frans Gerbert en Lydia Anna-Rose Janneke en Arnold Emmely Richard Ineke en Jorco Adrain/Jprgen Rinie Jorina en Gert Itfmapgaan slapen zonder zorgen, want veilig kgm H^hij U thuis. Alleen hij 11 hen if^gehorgen (jij doet mij opstaan in de morgen en wonen in een veilig huis. Met een onuitwisbare herinnering aan haar liefde voor ons, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van Serooskerke Serooskerke 12 augustus 1930 7februari 2009 Simon van Wouwe en Carola Riemens Rogier en Guido Reinier en Eline van Wouwe-RtdHerbos Nadia Tineke van Wouwe en Rob Kerkmeester Iris en Camiel Suzan en Saco Melse-van Wouwe RosanenEvi Ma is thuis. Correspondentieadres Koepelstraat 2,4353 AL Serooskerke De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 12 februari om 13.30 uur in de Petrus kerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Om 14.30 uur wordt onze moeder en oma begraven op de algemene begraafplaats. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Ma hield van bloemen. We vinden het fijn als u één bloem voor haar meeneemt. Verdrietig delen wij u mede, dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve, bewonderenswaardige schoon zus en tante Ettscftede: Tine Bouw Albert ie Lange Fallis, Canada: Net van de Guchte-van Wouwe Mart van de Guchte Noordwijk: Arie van Wouwe Middelburg: Wim van Wouwe Sopftie van Wouwe-Snepvangers Willemstad: Boef van Wouwe Inefe van Wouwe-Wolfert Nunspeet: Anje van Wouwe Noonfwijh: Engöert van Wouwe Neven en nichten Met in herinnering: Piet van Wouwe Joop van Wouwe Mona van Wouwe ftuifen om niets omaiïes gewoon omdat jij er niet meer 6ent gewoon omdat alles nu anders is Rogier Guidó Iris Camiel Ro san Nadia Evi Serooskerke, 7 februari 2009 Na een moeilijke laatste fevensjase is in fiaar vertrouwde omgeving van ons heen gegaan mijn fieve zus, schoonzus entante In de leeftijd van 78 jaar. Liza en Nellie Louwerse-Dronhers Gert en Lia den Herder-Louwerse Ab en Santa den Herder-Louwerse Seroosferfe(W) Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin We wensen de (tindéren sterkte bij het verwerken van dit verfies. Chris enjanny (in herinnering) Riemens Harm en Leny Ridderbos Jan en Nelly tvielse 1 &M. f 1 Een woord, een qebaar of een kaart, het doet je qoed Wanneer je iemand die je zó lief hebt, mieeen moet. Wij willen u graag bedanken voorde overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten, telefoontjes en bezoekjes, emails, sms-jes en cadeautjes die wij mochten ontvangen tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze dochter en kleindochter Het is zwaar om na Roos nu ook zonder Tess verder te moeten leven, maar zoveel betrokkenheid vergroot de moed om verder te gaan. Dennie en Angeliquede Putter-de Milliano Opa en Oma de Putter-Scheele Opa en Oma de Milliano-de Outter Biervliet, februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45