l:z iïlensenlinq.nL Marius Cornelis Nijssen Janna Catharina van Strien-Brandt fanny van Strien-(Brandt Rob Rob de Groot Geertruidus Vleugel Geertruidus Vleugel Arie van Eenennaam 24 I Maandag 9 februari 2009 kijk ook op Veilig in Jezus' armen. Heel bedroefd geven wi] u kennis dat zacht en kalm, na een kortstondig ziekbed, in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze innig geliefde en zorgzame broer, zwager en (oud)oom in de leeftijd van 67 jaar. Yerseke: Lina Boone-Nijssen Bram Boone (in herinnering) Goes: Chris Nijssen Jannie Nijssen-Cornelisse (in herinnering) Kruiningen: Digna Boone-Nijssen Jaap Boone Kapelle: Leny Gijzel-Nijssen Gerard Gijzel Kamperland: Maddie Nijssen (Achter) neven en nichten. Yerseke, 7 februari 2009 Correspondentieadres: Wilgenlaan 12 4493 CV Kamperland De afscheidsdienst, geleid door Ds. W. Praamsma, wordt woensdag 11 februari om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht li door omstandigheden geen rou wbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Een moeder houdt je handen voor even vast, je hart voor altijd. Wij zijn verdrietig dat onze lieve moeder en oma is overleden Elizabeth Roelofs-Melse in de leeftijd van 81 jaar. A.Th.O. Roelofs t Theo&lna Freddie Tjirke Tamara Marco Kelvin Shakira Danny &Talisa Dick Bruno Riet Piet Joey Jeffry Eva Peter &Addie Debbie Ronald Dennis Sharon 6 februari 2009 Dorpsstraat 16 4365 AM Meliskerke Correspondentieadres: Dorpsstraat 16,4365 AM Meliskerke Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 februari om 12.15 uur op de algemene begraafplaats in Meliskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het rouw- centrum aan de Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW in Vlissingen. Verslagen zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Elisabeth Roelofs-Melse Vlissingen: S. Siereveld-Melse Brielle: Leo en Ceciele Terneuzen: Rinus en Sandra Vlissingen: Elly Noordbeemster: Karin en Ruud Na alle fijne jaren die wij samen met haar mochten beleven hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Adriaan van Strien in de leeftijd van 82 jaar. Kapelle: Hanny de Haan-van Strien André de Haan Marije en Peter Reinier en Marcia Middelburg: Co van Strien Wilma van Strien-van Sluijs Miriam en Paul Annemarie Middelburg: Ruud van Strien Anita van den Bosch Max Ritthem: Lilian van Strien Pascal de Kam Middelburg, 7 februari 2009 't Gasthuis" Correspondentieadres: Cypressenhof 2,4421 CD Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 12 februari om 13.15 uur in het Dorpshuis, Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.10 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oud Sabbinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis te Wolphaarts dijk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 't Gasthuisafd. Molenwater voor de warme en liefdevolle verzorging Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Kamperland: Tiny Versluis-van Strien (in herinnering) Gerrit Versluis Wolphaartsdijk: Bram van Strien Marianne van Strien-Schuit Neven en nichten 7 februari 2009 Bedankt voor je vriendschap. Bedankt voor het zeilen. Kees en Anneke Adrie en Marian Wij ontvingen bericht van het overlijden van ons lid: Rob was een zeiler in hart en nieren, het zeilen was zijn werk en zijn leven. Jarenlang organiseerde hij de Zeeland Yachting Cup. Sport ging bij hem samen met ontspanning en gezel ligheid. Op die wijze was hij een verbindende factor voor onze vereniging. Rob heeft een ongelijke strijd moeten staken. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" I wensen Nel, de kinderen, zijn familie, vrienden en I andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dra gen van dit verlies. Na een leven dat gekenmerkt werd door optimis me, plichtsbesef en zorgzaamheid, is overlèden onze dierbare vader, schoonvaderen opa "meester" in hart en ziei sinds4juni 2005 weduwnaarvan Jannie Vleugel-de Jager A 27 mei 1918 Goes t 6 februari 2009 Rijen: Koen Ans Vleugel-Brum meihuis Ange Ralf St. Laurens: Bram en Addie Vleugel-Flissebaalje Goes: Kees Vleugel Biezelinge: Stoffelien den Dekker Iman en Mieke Esther en Arthur Goes: Dienekeen Erwin Kaijser-Vleugel Janick Talitha Zorgcentrum "Ter Weel" Unit 8 Correspondentieadres: Dieneke Kaijser Duke Ellingtonlaan 15,4462 LE Goes Wij danken het personeel van "Randhof'en "Ter Weel" voor de liefdevolle zorg. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 10 februari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op don derdag 12 februari om 13.00 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. De crematieplechtigheid vindt plaats om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze bes te zwager en oom weduwnaarvan Janniede Jager H. van Riet-de lager Wilma en Willem Jan en Anja en kinderen Goes, 6 februari 2009 Wij ontvingen bericht van het, toch nog onverwacht, overlijden van: Arie was samen met Paula enige jaren als uitbater van de Klip onze steun en toeverlaat. Hij was altijd belangstellend en erop gericht om het eenieder zo goed mogelijk naar de zin te maken. Ook nadien bleef Arie, ondanks zijn ziekte, tot het laatst betrokken bij het wel en wee van onze vereniging en haar leden. Wij zullen zijn warme belangstelling missen. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" wensen Paula, de kinderen, zijn familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44