Fami ieberichten Q fllensenlinq.nl Cornelis Meliefste Opa Meliefste Cornelis Meliefste Kees Meliefste Elisabeth de Nooijer-Franke Liesbeth de Nooijer-Franke Liesbeth de Nooijer-Franke Liesbeth de Nooijer Willy van der Linde 22 I Maandag 9 februari 2009 Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw... Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en opi Kees A Serooskerke, t Vlissingen, 20 februari 1916 6 februari 2009 F.S. Meliefste-Vader Jan en Elly Krista en Ramon, Wessel Rowan Eveline en Michiel, Loek Piet Marco en Talitha, Rowdy Esther en Dennis, Cheyenne Sjaak en Agnes Joeri, Thirsa, Inessa Nel Kees en Willy Tanja en Jan Thijs en Moniek Wilna en Philip Yvette, Vivian Buitenruststraat 139 4337 EL Middelburg Mijn man is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 10 februari van 14.00 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst, voorafgaande aan de begrafenis, zal worden gehouden op woensdag 11 februari om 12.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk3te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u indien u geen rouwbrief heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. stil en eenvoudig ben je weggegaan stil en eenvoudig zul je in onze harten voortbestaan dag lieve (oude) opa Krista, Ramon, Wessel en Rowan Er was een hand die je vasthield in hetgolvengedruis 't is de hand van je Heiland Hij bracht je veilig thuis. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat we afscheid moes ten nemen van onze oudste broer, zwager en oom echtgenoot van Francina S. Vader in de leeftijd van 92 jaar. Jac. Meliefste t W. Meliefste N. Meliefste-Wondergem t Fr. Kurz-Meliefste t J.A. Kurzt S. de Kam-Meliefste t D.A. de Kam t J. Meliefste t J.J. Meliefste-Louwerse Wilh.a Meliefste neven en nichten Middelburg, 6 februari 2009 De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Wederom ontvingen wij een droevig bericht van overlijden. Ditmaal betrof het onze altijd rustige zwager en oom Middelburg: P.Vadert J.C. Vader-van Sluijs Oost-Souburg: T. Houkamp-Vader J. Houkamp t Middelburg: J.Vadert C. Vader-Janse t A.C Vadert E. Barentsen-Vader C. Barentsen t A.J. Vader S. Vader-van Sluis t A.Vader J.A. Vader-van der Weel Oost-Souburg: C.A. Melse-Vadert Middelburg: J. Vader E. Vader-Geschiere A. Vader P. Davidse-Vader L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten Neven en nichten Middelburg, 6 februari 2009 Verdriet woe groot toen ze je geen kano op genezing konden geven Verdriet werd onderdrukt toen je vamen met one mooie dingen kon beieven Samen zijn wij tot de drempel gegaan Omringd door onze liefde ben je moedig en nietig van one heengegaan Groot ie de leegte die je achter laat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven o Met veel verdriet hebben wij, op vrijdag 06 lebruari 2009, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma in de leeftijd van 55 jaar. Vlissingen: Stef Jordy, Nathalie^® Eef, Edwin en Sil Koudekerkseweg 110, 4382 EK Vlissingen Voor familie is er ruimte om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 11 februari om 12.30 uur in de "Sint Jacobskerk" te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de "Noorderbegraafplaats", President Rooseveltlaan 766, 4382 NB Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om bij elkaar te komen in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38/40,4371 REKoudekerke. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Lieve Liesbeth, we zullen je missen. Onze gedachten zijn bij Stef, Jordy, Nathalie, Eef, Edwin en Sil. Zoetermeer: Gillis en Addy Franke-van Meerendonk Vlissingen: Leen en Corrie Franke-Lobbezoo Middelburg: Adrie en Ria Franke-Wagenaar Nijmegen: Ineke Franke Sietske de Klerk Vlissingen: Kees en Riet Franke-de Keuning Neven en nichten Jij die we lief hebben, ie er niet meer. Deze etrijd kon je niet winnen, ondanke je vechtluet. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over- lijderrvan onze schoondochter, schoonzus en tante Vlissingen: M. Sijs-Bakker Vlissingen: T.T. Corré-de Nooijer A.J. Corré Veere: N.C. Corré J. Corré-van de Velde Koudekerke: S.M. Wolff-Corré Neven en nichten Vlissingen, 6 februari 2009 Afecheid nemen ie met zachte handen verpakken van gedachten tot mooie herinneringen. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het over lijden van In Liesbeth verliezen wij een zeer betrokken en integere collega en begeleidster. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het ver werken van dit grote verlies. Dina, Diana, Elkie, Hennie, José, Mariana, Marlies, Myriam, Marcel, Nell, Sabine, Pauline, Bram, Vincent, Lars, Erik, Tom, Frans, Bart, Eline, Carolien, Manuella, Cynthia De Diamant Philadelphia Zorg Zeeland Vaste rots van mijn behoud (Herv. bundel 1938) Na een moeilijke laatste levensfase is in haar vertrouwde omgeving, nog onverwacht, van ons heengegaan mijn schoonzusje, onze lieve tante en oudtante Wühetmina Anna Jacomina Apoionia A Vlissingen, t Middelburg, 24 december 1934 4 februari 2009 Vlissingen: Lina van der Linde-Oele Ans en Bram Rodermond-van der Linde Rens en Silvia, Ruud en Christa Hans en Aïda van der Linde-Corea-Torres Moïses, Lorenzo Karin en Jan Willem de Vries-van der Linde Vincent Laura, Jeroen Correspondentieadres: C.C. van der Linde-Oele Oranjedijk8 4381 AV Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Willy te nemen op dinsdag 10 februari om 13.15 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen waarom 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Voor alle liefde en zorg die Willy in de afgelopen 36 jaar heeft mogen ontvangen van de medewerkers van Stichting Arduin, in het bijzonder het team van de Heerengracht, willen wij onze grote dank en bewondering uitspreken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42