een heel vol clubhuis Glas topstuk op taxatiedag -C.ELOK Arrestaties na verkeersruzie wPZC Maandag 9 februari 2009 1 9 foto Lex de Meester Ook volwassenen bemoeien zich met de ruilhandel in voetbalplaatjes. Duo vast na bespuiten treinen met graffiti VLISSINGEN - De politie hield gisterochtend vroeg twee mannen aan op verdenking van het met graffiti bespuiten van treinen. Dat gebeurde op het station in Vlissin- gen. De twee, een 21-jarige man uit de gemeente Borsele en een 29-jarige Goesenaar, zouden drie treinen hebben bespoten. Ze zijn gearresteerd na een tip. De politie zag ze op de Westhavenweg lopen en omdat een van hen verfspatten op z'n jas had zijn ze opgepakt. De mannen zijn in verzekering ge steld voor verder onderzoek. VLISSINGEN - De politie heeft gister middag twee automobilisten aan gehouden nadat ze ruzie kregen op de kruising Sloeweg/ Koudekerkseweg/Gerbrandystraat in Vlissingen. Daar was even na 13.30 uur een handgemeen ontstaan tussen de twee wegens het verkeersgedrag van één van hen op de rotonde Sloeweg/Bossenburghweg. Beiden wilden gelijktijdig de rotonde ver laten met een gevaarlijke situatie als gevolg. Bij de stoplichten op de kruising kwam het tot een handge meen. De twee automobilisten zijn aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor ver hoor. De politie verzoekt getuigen van de ruzie zich te melden via het nummer 0900-8844. Man opgepakt na uitdelen vuistslag MIDDELBURG - Een twintigjarige Amsterdammer is in de nacht van vrijdag op zaterdag aangehouden wegens mishandeling van een 38-jarige Middelburger. De Amsterdammer had even daar voor, na een woordenwisseling op de Middelburgse Vlasmarkt, het slachtoffer een vuistslag gegeven. De 38-jarige viel door de klap ach terover. Door de val liep de man een gat in zijn hoofd op. De twintigjarige is overgebracht naar Torentijd. Parkeerwachter springt weg voor automobiliste VLISSINGEN - Een parkeerwachter heeft vrijdagmiddag in de Vlissing- se Aagje Dekenstraat moeten weg springen voor een auto. De 46-jari- ge man had een vrouw, die in haar foutief geparkeerde auto zat te bel len, twee keer gevraagd ergens an ders te parkeren. Toen hij, staande voor de auto, het kenteken wilde noteren, gaf de vrouw gas. Door op het trottoir te springen kon de parkeerwachter ternauwernood voorkomen dat hij ,werd aangere den. De vrouw is weggereden. Bij beschikking van de kanton rechter te Middelburg d.d. 29 januari 2009 is Steven Librecht Frederiks, geboren te Hengelo op 10 december 1990, wonende te Grevelingenstraat 75, 4335 XD Middelburg, onder curatele gesteld met benoeming van E. Frederiks en S.H. Pattiasina, Grevelingenstraat 75, 4335 XD Middelburg tot curatoren. MIDDELBURG - Op de taxatiedag in de Zeeuwse Bibliotheek zijn zater dag 450 stukken ter beoordeling aangeboden. Een van de bijzonde re zaken was een 18e eeuws glas waarvan de waarde geschat werd op achthonderd tot duizend euro. „Het aanbod was heel divers", al dus Jeroen de Kuyper van het Zeeuws Veilinghuis. „Mooie streek- sieraden, bijzondere ansichtkaar ten, schilderijen. Opvallend was verder dat ongeveer zeven van de tien mensen 'ja' zeiden op de vraag of zij hun stuk ter veiling wilden aanbieden." In de Zeeuwse Bibliotheek was za terdag ook de tentoonstelling Spa ren en Verzamelen te zien en er was een presentatie van de Beeld bank Zeeland. foto Lex de Meester Wy staai/v 2-f utwr •per voor u. telaarl Alles op maat: net als uw offerte! Geen warm water Lekke goot f Verwarming kapot - ,?!;vvR®8 sas >ïff£R SANITAIR 20 93 WARMTE LOODGIETERSWERKEN j^^MjliuWETQ-VNI Q

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39