WK allround in cijfers
fa
42 Maandag 9 februari 2009 PZC
UIT
RKDVC
13
5
4
4
19
23 -
27
Madese Boys
14
3
3
8
12
16 -
23
Vlïjmense B
14
2
2
10
8
17 -
30
Steenbergen
14
1
2
11
5
10 -
34
Derde klasse A: HW'24
-MOC'17 3-0.
Goes
14
9
3
2
30
33 -
13
Roosendaal
14
8
4
2
28
38 -
18
Zierikzee
14
7
4
3
25
22 -
22
HW'24
14
6
5
3
23
27 -
17
Halsteren
14
6
3
5
21
23 -
22
Aardenburg
14
6
3
5
21
29 -
30
FC Bergen
14
5
5
4
20
20 -
18
Dosko
14
5
5
4
20
22 -
23
Steen
14
3
4
7
13
17 -
24
BSC
14
3
3
8
12
20 -
32
Zeelandia M.
14
2
3
9
9
23 -
35
MOC'17
14
2
2
10
8
13 -
33
Vierde klasse A: Luctor
88
- Domburg 4-0
Ria W
14
10
2
2
32
29 -
16
Clinge
14
8
2
4
26
24 -
20
Jong Ambon
13
7
4
2
25
35 -
19
Axel
13
5
5
3
20
16 -
10
Domburg
14
5
4
5
19
29 -
25
Oostburg
13
5
4
4
19
14 -
18
Patrijzen
14
5
5
4
18
33 -
30
Luctor'88
14
4
3
7
15
30 -
30
Biervliet
14
3
4
7
13
20 -
28
Hontenisse
14
3
4
7
13
16 -
28
Breskens
12
3
3
6
10
24 -
27
Zeeland Sport
13
1
4
8
7
11 -
30
Vijfde klasse A: Corn Boys - Croede 1-1,
Graauw - SDO'63 4-1, Koewacht - Schoondijke 1-0.
Koewacht 14 11 3 0 36 61 - 10
IJzendijke 14 10 3 1 33 35 - 13
Hulsterloo 13 9 3 1 30 34 - 9
Corn Boys 16 9 1 6 28 34 - 19
Groede 16 8 2 6 26 36 - 31
Sluis 14 7 2 5 23 36 - 30
Graauw 15 7 2 6 23 31 - 29
Sluiskil 14 6 4 4 22 29 - 20
Vogelwaarde 16 6 3 7 21 34 - 40
Philippine 15 6 1 8 19 45 - 33
Hoofdplaat 14 5 1 8 16 22 - 27
Schoondijke 16 3 3 10 12 22 - 43
SDO'63 16 3 0 13 9 16 - 67
Terhole 15 0 0 15 0 9 - 73
Vijfde klasse B: Dreischor - ZPR'84 1-7, FC
Moerstraten - Vosmeer 4-1, Lepelstr. Boys - NVS 2-1,
Lewed. Boys - Kwadendamme 1 -3, Ouwerkerk - Vol
harding 1-3, Val Aan - Renesse 2-0.
Hansw. Boys 16 12 3 1 39 49 - 22
ZPR'84 15 12 2 1 37 62 - 13
NVS 16 11 1 4 34 54 - 25
Kwadendamme 15 10 0 5 30 43 - 28
WVV'67 14 6 5 3 23 29 - 28
Volharding 16 7 1 8 22 47 - 42
Lepelstr. Boys 15 6 3 6 21 20 - 31
Renesse 14 5 3 6 18 27 - 26
Val Aan 14 6 0 8 18 27 - 34
Lewed. Boys 14 5 2 7 17 21 - 25
Moerstraten 15 5 2 8 17 27 - 35
Vosmeer 13 3 2 8 9 19 - 34
Dreischor 16 1 2 13 5 17 - 60
Ouwerkerk 13 1 0 12 3 18 - 57
Reserve eerste klasse: EBOH 2 - Baronie 2
0-3.
HW'24 2 13 9 4 0 31 38 - 16
Baronie 2 13 9 2 2 29 34 - 11
Roosendaal 2 13 8 3 2 27 27 - 15
EBOH 2 13 7 2 4 23 23 - 21
RCS 2 12 6 4 2 22 23 - 14
Oosterhout 2 13 4 3 6 15 22 - 21
Internos 2 13 3 3 7 12 17 - 25
Halsteren 2 13 1 8 4 11 16- 23
JEKA3 12 2 3 7 9 21 - 29
RKsv RCD 2 11 1 3 7 6 9 - 31
Gilze 2 12 0 3 9 3 11 - 35
Reserve tweede klasse: Hontenisse 2 - Ter-
neuzen 2 3-2.
Dosko 2 13 9 2 2 29 36
Unitas'30 2 13 9 0 4 27 31
Terneuzen 2 12 7 1 4 22 35
SC Gastel 2 12 5 4 3 19 27
MOC'17 2 13 5 3 5 18 25
Steen 2 12 5 2 5 17 25
Zierikzee 2 12 3 5 4 14 28
Zeelandia M.2 13 4 2 7 14 24
Walcheren 2 13 3 3 7 12 23
Hontenisse 2 13 3 3 7 12 13
Vlissingen 2 12 2 3 7 9 24
Reserve derde klasse: Luctor'88 2 - Dom
burg 2 2-2, Steenbergen 2 - Zeelandia M. 3 6-8.
Zeelandia M.3
13
9
0
4
27
57
31
Patrijzen 2
14
8
3
3
27
35
22
HW'24 3
13
8
2
3
26
43
28
Steenbergen 2
13
7
5
1
26
39
27
Goes 2
14
8
1
5
25
33
29
Zeeland Sport 2
13
5
3
5
18
34
26
Axel 2
13
5
3
5
18
27
31
Philippine 2
12
5
0
7
15
15
23
Breskens 2
12
4
1
7
13
18
28
Luctor'88 2
14
1
6
7
9
25
44
Domburg 2
13
2
3
8
9
19
39
Steen 3
12
2
1
9
4
14
31
Reserve derde klasse
FC
Bergen 2
- Alliance
2 1-1, Virtus 2 -
Goes 3 2-1.
Alliance 2
13
8
3
2
27
34
16
Moerse Boys 3
13
7
3
3
24
46
27
Goes 3
14
7
3
4
24
36
33
FC Betgen 2
14
7
2
5
23
31
24
Dosko 3
14
6
4
4
22
36
30
Virtus 2
13
6
1
6
19
39
39
MOC'17 3
14
5
4
5
19
36
40
Unitas'30 3
14
5
2
7
17
33
35
SC Gastel 3
12
5
2
5
16
27
26
NSV 2
13
3
2
8
11
21
30
DEV0 2
13
3
1
9
10
29
52
Steenbergen 3
11
2
3
6
9
17
33
JUNIORENVOETBAL
B-JUNIOREN
Derde divisie D: Noad - RCS 4-2, Theole - In
ternos 1-1.
Stand: Sarto 13-34; Noad 14-33; Nuenen 13-25, In
ternos 14-23; Haarsteeg 13-22; Kloetinge 14-22;
Theole 14-20; RKDVC 14-15; RCS 13-14; WSC
14-11; BW 14-8; Halsteren 14-4.
C-JUNIOREN
Derde divisie D: ASWH - BW 2-0, Noad - OJC
Rosmalen 0-4'.
Stand: Desk 14-42; JVOZ Cortgene 14-34; SC 't
Zand 14-31; ASWH 14-24; Sliedrecht 14-21; OJC
Rosmalen 13-19; UNA 14-15; Kloetinge 14-14; Jeka
13-12; Noad 14-10; Sarto 14-10; BW 14-5.
VROUWENVOETBAl
Eerste klasse A: Ter Leede 2 - Odysseus'91
0-0, Jodan Boys - SC 't Zand 1 -3, RCL 2 - Oostkapelle
1-1, Wartburgia 2 - Berkel 3-0, Muiden - Stedoco 2
2-0.
SC 't Zand
14
14
0
0
42
64 - 9
Jodan Boys
14
8
2
4
26
33 - 25
Muiden
14
8
1
b
2b
37 - 30
Ter Leede 2
14
5
•4
5
19
24 - 20
Wartburgia 2
14
5
2
7
1/
22 - 33
RCL 2
14
3
b
1b
20 - 23
Odysseus'91
14
4
3
7
15
14 - 20
Berkel
14
4
3
1b
20 - 39
Oostkapelle
13
3
5
5
14
26 - 30
Smerdiek
13
4
2
14
21 - 27
CSW
12
3
5
4
14
15 - 23
Stedoco 2
14
3
3
8
12
11 - 28
Derde klasse 803: GJS
WIK'57
5-1, SC
Everstein - Oostkapelle 2 3-0, Zierikzee -
Kerkwijk
I-0.
Stand: GJS 13-34; Tricht 12-25; Nieuwdorp 13-25;
SC Everstein 12-20; SC Gastel 11-19; Zierikzee
13-19; Papendrecht 12-16; Smerdiek 2 10-13; Oost
kapelle 2 12-12; TEC 11-11; Kerkwijk 11-5; WIK'57
12-5.
Derde klasse 831: Steen - OW'67 1-3.
Stand: Terneuzen 12-36; Marjola Girls 12-27.; Made-
se Boys 14-26; OW'67 12-24; Schijf 12-23; Gilze
13-19; Steen 13-17; Vivoo 13-13; SC Gastel 12-11;
Kaaise Boys 13-8; Sarto 13-5; GSBW 11-2.
Vierde klasse 804: RCS - Almkerk 5-2, Wemel
dinge - Wieldrecht 1-1.
Stand: IJzendijke 12-34; Kruiningen 11-28; FC Dau-
wendaele 12-18; Wemeldinge 11-17; De Meeuwen
II-17; RCS 11-16; Almkerk 10-16; Wieldrecht
11-11; Patrijzen 11-10; Hardinxveld 11-5; Wolfaarts-
dijk 11-3.
Vierde klasse 841: Dioz - Virtus 2-2, DVO'60
- Dosko 1-1, Hulsterloo - Divo 1-5.
Stand: Roosendaal 12-34; Divo 14-32; Virtus 12-28;
BSC 2 12-28; Dosko 13-18; Dioz. 14-18; DVO'60
11-15; Nieuw Borgvliet 12-12; Internos 12-9; RSV
12-8; Rimboe 13-7; Hulsterloo 11-4.
Vijfde klasse 806: Walcheren - Veere 2-5.
Stand; Zaamslag 13-34; Veere 11-27; Oostburg
13-27; ZSC'62 13-26; Nieuwland 12-22; Walcheren
12-19; Koewacht 12-18; Dauwendaele 2 12-18,
Nieuwdorp 2 12-10; Tholense Boys 12-6; SVD 13-5;
Bruse Boys 13-0.
Vijfde klasse 851: WW'67 - Cluzona 4-1.
Stand: Axel 13-34; Marjola Girls 2 14-32; Hontenisse
12-29; Vogelwaarde 11-26; Vivoo 2 12-17; NVS
12-16; Cluzona 13-16; Halsteren 13-13; WW'67
13-8; Dosko 2 10-7; MOC'17 13-6; FC Bergen 10-5.
ZAALVOETBAL
Hoofdklasse: IFCV - FC Bergeijk 3-2, ELZV -
CFE Ciba VDL 4 4-4, Malabata 2 - Brabantia 0-3, FM
Sranang - Eteha 1-3, Berleka - Oud Veldhoven 1-3.
Stand: Brabantia 14-39; Eteha 14-32; FM Sranang
14-28; FC EL 13-27; Malabata 2 14-25; Oud Veldho
ven 14-22; FC Bergeijk 14-12; CFE Ciba VDL 4 14-11;
IFCV 14-11ELZV 14-7; Berleka 13-1.
Eerste klasse: Troy - Groene Ster 2-4, Magica -
MMS United 2 6-4, De Driesprong - Schouwse Boys
3-7, Meulvliet - Kanja 2-5, FC Dauwendaele - FC RIF
5-6, VeVe - Bristol Team 4-7.
Stand: Groene Ster 15-41; Schouwse Boys 15-37; FC
RIF 16-33; FC Dauwendaele 15-30; Kanja 16-26; Bris
tol Team 16-19; Magica 15-17; MMS United 2
15-16; VeVe 15-12; Troy 15-11; Meulvliet 14-7; De
Driesprong 15-6.
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Bennekom - Geinoord 4-0, Spa
kenburg - Hoek 2-3, Ajax - SDC Putten 3-2, Sparta N.
- Volendam 4-0, Jodan Boys - IJsselmeerv. 0-1
Reserve hoofdklasse: Hoek 2 - Sliedrecht 2
IJsselmeerv.
15
12
2
1
38
39
12
Hoek 2
13
11
2
0
35
42
9
GVW
14
9
1
4
27
26
13
Heerjansdam 2
14
9
1
4
28
40
21
Hoek
14
7
4
3
25
20
14
Rijsoord 2
12
8
2
2
26
26 -
16
Sparta Nijkerk
15
7
4
4
25
28
26
WGZ 2
12
8
1
3
25
28
17
Bennekom
15
7
3
5
24
23
19
ASWH 2
13
7
4
2
25
26
16
Spakenburg
15
7
3
5
23
33
26
Kloetinge 2
13
5
4
4
19
28
21
Volendam
15
'S
3
7
18
25
26
Kozakken B. 2
13
6
0
7
18
28
37
SDC Putten
15
5
2
8
17
17
24
De Zwerver 2
12
3
2
7
11
19 -
28
Jodan Boys
15
4
4
7
16
25
24
LRC 2
14
3
2
9
11
20
39
Kozakken B
14
3
7
4
16
23
23
Sliedrecht 2
13
3
1
9
10
24
28
Dovo
14
4
3
7
15
13
28
Nivo Sparta 2
12
2
2
8
8
16 -
35
Ajax
15
2
7
6
13
13
24
GPC Vlissingen 2
13
1
1
11
4
10 -
40
Zwaluwen'30
14
3
3
8
12
20
30
Geinoord
14
3
2
9
11
18
34
Reserve derde klasse:
Bevelanders
2 - Nieuw-
Tweede klasse E: Nieuwdorp - Seolto 2-0.
dorp 2 2-2, Dauwendaele 3 - Zeelandia M. 6 2-2.
Heinkenszand 2
14
12
1
1
37
72
21
Duiveland
14
8
3
3
27
45 -
26
FC Dauwendaele 3
14
10
2
2
32
79
35
Amemuiden
14
8
1
5
25
26 -
17
Bevelanders 2
14
8
4
2
28
30
20
Dinteloord
13
8
1
4
25
20 -
19
Tern.Boys 3
14
8
3
3
27
42
27
Oranje Wit
13
7
1
5
22
18 -
19
Serooskerke 4
12
6
2
4
20
38
39
Oostkapelle
14
6
3
5
21
26 -
27
Nieuwdorp 2
14
6
2
6
19
47
36
Bruse Boys
14
6
2
6
20
17 -
19
GPC Vlissingen 3
14
5
0
9
15
34
42
Serooskerke
13
5
4
4
19
15 -
13
Zeelandia M. 6
14
5
2
7
14
26
36
WC'68
12
5
3
4
18
22 -
20
De Meeuwen 3
13
4
1
8
13
25
48
SSV'65
13
5
3
5
18
22 -
24
Zaamslag 3
13
2
4
7
10
23
46
VCK
14
4
2
8
14
17 -
19
Oostkapelle 3
12
3
0
9
8
22
37
Nieuwdorp
14
4
0
10
12
20 -
30
Oostburg 4
14
1
1
12
4
20
71
Seolto
14
2
3
9
9
14 -
29
Reserve derde
klasse: Apollo'
59 2
SSV'65 3
Derde klasse A: De
Meeuwen
Rillandia 2
0.
2-0.
Veere
14
10
4
0
34
40 -
12
Noad'67 2
11
10
0
1
30
45
7
FC Dauwendaele
13
9
1
3
28
56 -
14
Yerseke 2
13
8
2
3
26
33
15
DFS
14
7
5
2
26
35 -
19
Kruiningen 2
13
7
2
4
23
41
23
AZW
14
7
3
4
24
34 -
23
Duiveland 2
12
7
2
3
23
33
17
Kapelle
14
6
2
6
20
24 -
28
SSV'65 3
13
7
1
5
22
44
28
SKNWK
14
5
4
5
19
30 -
29
Mevo 2
13
7
0
6
21
33
34
Rillandia
15
6
1
8
19
35 -
40
H.Arendskerke 2
13
4
4
5
16
21
25
Wolfaartsdijk
14
5
3
6
18
37 -
39
Kapelle 3
10
5
0
5
15
21
35
De Meeuwen
14
4
4
6
16
22 -
27
Apollo'69 2
12
4
1
7
13
21
38
Colijnspl. Boys
14
4
3
7
15
21 -
31
Wemeldinge 2
13
1
1
11
-1
15
49
Heinkenszand
14
2
6
6
12
20 -
36
Colijnspl. Boys 2
13
1
1
11
-1
16
52
ZSC'62
14
1
0
13
3
12 -
68
Vierde klasse A: SVD - MZVC 1 -4, Wemeldin
ge - Nieuwland 0-0.
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Internos - OSS'20 2-5, Theole
•De Noormannen
14
11
2
1
35
46 -
10
- Dongen 1-0, WSC - Unitas 1-8.
Hoedekenskerke
14
8
2
4
26
43 -
27
Borssele
13
8
2
3
26
29 -
17
Best Vooruit
13
9 4 0
31
28 -
10
Spui
13
6
4
3
22
30 -
21
OSS'20
14
8 3 3
27
30 -
15
MZVC
14
7
1
6
22
25 -
20
Nuenen
13
7 4 2
25
27 -
16
Arendskerke
13
5
5
3
20
15 -
18
Unitas
14
8 1 5
25
36 -
26
Bevelanders
13
5
2
6
17
25 -
26
RCS
13
7 0 6
21
36 -
29
Cadzand
12
4
4
4
16
21 -
28
WSC
14
6 1 7
19
24
32
Nieuwland
14
3
6
5
15
20 -
20
Dongen
14
5 3 6
18
17 -
19
Wemeldinge
13
1
7
5
10
18 -
30
Unitas'30
14
5 3 6
18
14
18
SVD
13
3
1
9
10
20 -
44
Geldrop
13
50 8
15
18 -
25
Apollo'69
14
1
0
13
3
14 -
45
PSV
13
4 2 7
14
20 -
24
Internos
14
3 1 10
10
19 -
35
Vierde klasse
B:
Vosmeer
- Kruiningen
1-0,
Theole
13
2 2 9
8
9 -
29
WIK'57 - SC Stavenisse 5-2.
Tweede
klasse E: Steenbergen
Madese Boys
Yerseke
14
10
2
2
32
50 -
18
1-4.
SPS
14
9
4
1
31
44 -
12
Krabbendijke
14
10
0
4
30
62 -
24
Vlissingen
12
7 5 0
26
30 -
16
Mevo
14
8
4
2
28
39 -
29
IFC
14
7 5 2
26
27 -
15
Vosmeer
14
8
2
4
26
34 -
27
EBOH
13
7 4 2
25
26 -
14
Kruiningen
14
8
0
6
24
42 -
28
Oosterhout
14
5 6 3
21
24 -
25
Smerdiek
14
7
2
5
23
38 -
25
SC 't Zand
14
5 5 4
20
25-
20
ZPR'84
14
5
1
8
16
33 -
55
Terneuzen
14
5 5 4
20
24 -
21
Waarde
14
4
1
9
13
26 -
51
Dubbeldam
14
5 5 4
20
19 -
16
WIK'57
14
3
1
10
10
21 -
57
Haarsteeg
14
6 2 6
20
25 -
25
1. Sablikova (Tsj)
2. Groves (Can)
3. Wüst (Ned)
4. Hozumi (Jap)
5. Voorhuis (Ned)
6. Nesbitt (Can)
7. Van Deutekom (Ned)
8. Groenewold (Ned)
40,28(10)
4.01,90(1)
1.58,40 (8)
6.55,54(1)
161,616
39,71 (4)
4.06,23 (5)
1.56,17(1)
7.07,93(4)
162,264
39,61 (3)
4.07,98(7)
1.56,78(3)
7.17,73(8)
163,639
40,89(16)
4.08,09 (8)
1.57,73 (5)
7.03,56(2)
163,837
40,50(13)
4.06,58 (6)
1.57,62 (4)
7.14,39(6)
162,241
38,87(1)
4.10,81 (13)
1.56,49 (2)
7.27,45(11)
164,246
39,99(7)
4.05,88(3)
1.58,29(7)
7.21,63(10)
164,563
40,30(11)
4.05,61 (2)
1:59,68(14)
/.15,13(7)
164,641
Willem Adriaansens bron en foto's ANP
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
10.
11.
Kramer (Ned)
Bokko (Noo)
Fabris (Ita)
Olde Heuvel (Ned)
Marsicano (VSt)
Hedrick (VSt)
Morrison (Can)
Skobrev (Rus)
Prinsen
Verheijen
36,33 (6)
35,99(2)
36,21 (5)
36,65(11)
36,49 (9)
36,06 (4)
35,55(1)
36,99(14)
37,17(17)
38,78(22)
6.09,74(1)
6.15,94 (2)
6.20,31 (3)
6.22,60 (4)
6.24,89 (6)
6.30,43(10)
6.33,09(13)
6.25,29(7)
6.31,18(11)
6.26,17(8)
1.45,01 (2)
1.44,83(1)
1.45,59(5)
1.46,44(7)
1.45,37(3)
1.45,67(6)
1.45,38(4)
1.49,12(17)
1.48,13(14)
1.47,82(13)
13.05,21 (1)
13.11,01 (2)
13.20,65(3)
13.24.93 (4)
13.37,56(8)
13.26,47(10)
14.04,61 (11)
13.36,08(7)
13.39.94 (9)
13.26,84(5)
147,567
148,077
149,469
150,636
150,980
151,639
152,215
152,696
153,328
153,679