fllensenlinq.nl Mathilde Nachtegael-Mattens opzegdienst Richardus Petrus de Loos JHPS* Clasina de Bruin Johan Schilleman DiïnlwïiurSnï Joos de Booij Paulien de Booij-van Driessche Anne en Marieke 28 I Zaterdag 7 februari 2009 kijk ook op Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Na alle fijne jaren die' we samen met haar mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en opoe Tiele weduwe van Joseph Nachtegael St. Jansteen, 2 november 1916 Hulst, 6 februari 2009 Hulst: Irene en Jan Schouten - Nachtegael Mario en Fanny Anneke en Ivan,Ilyo, Inca St. Jansteen: Ria en Ward Claassens - Nachtegael Cindy en Wim, Alain,Davy Margo en Tonny, Louise, Nina, Alex St. Jansteen: Etiëmie en Monique Nachtegael-De Baer Athina en Christophe, Yelina Wij zijn het personeel van 'de Blaauwe Hoeve afdeling Elzenboom dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kievitstraat 29,4561 KK Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 10 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 11 februari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. tjal fflensenünq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. In de vrede van de Heer, is op 79 jarige leeftijd van ons heengegaan de heer Weduwnaar van mevrouw Lucienna Melania Emma Smet Dit melden U: Clinge: Daniël en Annemie de Loos-Brijs Stijn en Michelle Nele en Hans Pieter en Sanne Zwijndrecht: Reggie en Nancy de Loos-Meersman Delen in het verlies: zijn zuster, schoonzusters schoonbroers, neven en nichten. De families: de Loos Smetde Caluwaert en van Berlo. Corr.adres, Ruysdaelstraat73 4567 DA Clinge Hulst5 februari 2009 'Onze bijzondere dank gaat uit naar de dokters en het verplegend personeel van 'de blaauwe hoeve'. Wij nodigen u vriendelijk uit afscheid te nemen van Richard tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de kapel van 'de blaauwe hoeve' te Hulst, op dinsdag 10 februari 2009 om 14.00 uur waarna wij hem ten ruste leggen op het R.K. kerkhof te Nieuw-Namen. Samenkomst en gelegenheid tot groeten vanaf 13.40 uur. Pa ligt opgebaard in rouwcentrum 'Waem' gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op maandag 9 februari 2009 van 19.00-19.30 uur. Uitvaartverz. J. Waem, Nieuw-Namen. Telnr. 0114-345695 Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op uw trouw, laat mij rusten in uw schaduw, waar-het bloed door U gestort, mij de bron des levens wordt. Gezang 174 vers 1 Na een goed maar zeker ook mooi leven is op 91 jarige leeftijd na een kort ziekbed maar moe gestreden onze lieve moeder, groot en overgrootmoeder van ons heengegaan sinds 15 juli 1980 weduwe van Jakob Thoma Oost-Souburg: J. Thoma C. Melissant IJoogmade: H.G. Thoma M.G. Thoma-Vergne Papendrecht: J.J. Cijsouw-Thoma C. Cijsouw Vlissingen: N.A. Broodman-Thoma F. Ch. Broodman Klein- en Achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg Walcheren en het personeel van zorgcentrum de Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 5 februari 2009 Correpondentieadres: J. Thoma, Irenestraat 4,4388 KW Oost-Souburg De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 10 februari om 12.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaart centrum. Onverwacht is toch nog van ons heengegaan onze lieve vader I en schoonvader Johan Schilleman weduwnaar van Maria Adriana Klaeijserr Biervliet, 12 april 1936 t Terneuzen, 3 februari 2009 Oostburg: Heieen de Feijter - Schilleman Koos de Feijter Correspondentieadres: Nieuwstraat 90 4501 ND Oostburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats I gevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Thuiszorg en Zorgsaam ziekenhuis De Honte. Deze week werden we opgeschrikt door het overlijden van onze goede vriend Wij en onze kinderen zullen hem erg missen. We wensen Heieen en Koos Gods kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Kees en Ina John en Jaklien Niels, Tom, Anne, Naomi Marcel en Marjan Anne-Wil, Marilène, Rosalie, Charlotte, Linde-Loïse Jaap enDebora Kees, Leonard c DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze ouders en grootouders en willen wij u via deze weg allen hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, februari 2009 Lieve mensen, familie, buren, collega's, vrienden en kennissen! Met deze advertentie willen wij u hartelijk danken voor uw medeleven na het plotselinge overlijden van onze liefste De haast ontelbare, lieve reacties, in welke vorm dan ook en de indrukwekkende belangstelling bij de crematieplechtigheid hebben wij als een grote steun en troost ervaren en zullen ons helpen dit zware verlies te dragen Uit aller naam, Henri de Bruin Evi Kapelle, 7 februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92