Stinkende man blijkt filosofisch Boete van 1200 euro geëist tegen rookcafé pzc Zaterdag 7 februari 2009 7 Je vindt de auto die ie zoekt Pearyweg 6, Goes, 0113-561812 www.autovermeulen.nl Zweetvoetenman mikt op studie wijsbegeerte in Rotterdam. rotterdam - De zweetvoetenman is terug. De Rotterdammer, die eni ge jaren geleden wegens stankover last geweerd werd van de Techni sche Universiteit Delft, wil filoso fie studeren aan de Erasmus Uni versiteit. Of dat kan doorgaan, is nog maar de vraag. De Rotterdamse universi teit heeft hem namelijk een cam pusverbod opgelegd. Maar dat stond inschrijving na een beroeps procedure niet in de weg. De uni versiteit beraadt zich over de zaak, heeft een woordvoerder gisteren la ten weten. De man verwierflande- lijke en later zelfs internationale bekendheid door zijn gedrag. Bij zijn bezoeken aan de bibliotheek deed hij zijn schoenen uit, het geen de overige bezoekers ernstig stoorde. Over het bibliotheekverbod dat hij negeerde, werd tot in de Hoge Raad geprocedeerd. Het campus verbod werd hem opgelegd omdat hij in Rotterdam studentes lastig viel. GRONINGEN - Kroeg-eigenaren Ronald (I) en boete van 1200 euro tegen het Groningse café schonden wordt. Voor deze laatste eis moet van Jeroen Sannes van café De Kachel gistermiddag wegens herhaaldelijke overtreding van het rook- justitie een proeftijd van een jaar gelden. De met hun advocaten in de rechtbank in Gronin- verbod. De aanklager eiste ook dat het café een kroeg is er zes keer op betrapt dat die zijn klan- gen. Het Openbaar Ministerie eiste gisteren een maand dicht moet als het rookverbod weer ge- ten binnen liet roken. foto Dennis Beek/ANP Meisje (13) verdacht van aftuigen meisje zetten - De politie onderzoekt een zware mishandeling in Zetten. Een meisje (16) raakte daarbij ge wond. Ze zou gisteravond hebben gevochten met een meisje van der tien. De laatste is inmiddels aange houden. De politie kreeg rond 19.00 uur een melding dat een meisje gewond in huis lag. Duidelijke Taalprijs voor Pechtold den haag - D66-leider Alexander Pechtold is de Nederlandse politi cus die de duidelijkste taal spreekt en zijn boodschap het beste over het voetlicht krijgt. Dat conclu deert politicoloog André Krouwel van de Vrije Universiteit na onder zoek. Pechtold kreeg daarom giste ren de Duidelijke Taalprijs uit han den van Paul Haenen tijdens het congres van het Taalcentrum-VU. Smokkelaar slikt 218 bolletjes coke schiphol - De Koninklijke Mare chaussee op Schiphol heeft samen met de douane een 34-jarige drugs smokkelaar aangehouden die maar liefst 218 bolletjes cocaïne had ge slikt. De man, die tijdens een con trole vanuit Suriname werd opge pakt, moet dagenlang bezig zijn ge weest om de bollen in zijn lichaam te krijgen, maakte de ma rechaussee gisteren bekend. Verrijkt uranium bij schrootbedrijf Dordt dordrecht - Een schrootbedrijf in Dordrecht heeft afval gevonden dat is verontreinigd met laag ver rijkt uranium. Het schroot zat in gesloten zeecontainers die eind 2007 werden aangeleverd vanuit Sint Petersburg. Het schroot zal als radioactief afval worden verwerkt bij de Covra in Vlissingen-Oost. Agenten niet vervolgd na overlijden arrestant den bosch - De Eindhovense poli tieagenten die vorig jaar dienst hadden toen een 40-jarige arres tant overleed na een nacht in een politiecel, worden niet vervolgd. Dat besloot het OM gisteren. Vol gens de rijksrecherche waren de agenten niet nalatig. De man be landde na een vechtpartij in een cel, gaf aan dat hij pijn op de borst had en overleed later. Donner noemt 200.000 extra banen niet reëel den haag - Minister Piet Hein Donner (Sociale Zaken) denkt dat de doelstelling om deze kabinets periode (tot mei 2011) 200.000 extra mensen aan het werk te hel pen, niet wordt gehaald. Gezien de economische malaise lijkt dit 'niet realistisch', bevestigde een woord voerster van Donner gisteren na een interview met de minister in de krant Spits. BgspgagswBI I Voorverkoopadressen: Vlissingen: Middelburg: Goes: Videotheek Pink Panther Peter Christ Pizza Express Lijn Cafe Soif Grand Cafe Jersey Arsenaaitheater

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 7