Hoek wil de scherpte en het ritme weer snel terug Uw financiële toekomst verdient serieuze aandacht 1 Stabiliteit lijkt vanzelfsprekend. En dat is het ook bij ons. Z PZC Zaterdag 7 februari 2009 39 Zaman Sport gaat stevig aan de leiding hulst - In de eerste klasse vrou wen van de bedrijfsvolleybalcom- petitie in Hulst verstevigde Zaman Sport haar leidende positie door een 2-1-zege in de directe confron tatie met Notaris Stolker. De sets tanden waren 25-14, 25-20 en 19-25. Zaman Sport staat nu eerste met een totaal van 42 punten, Stolker is tweede met 40 punten. Van de Leur sleept vader voor de rechter zoetermeer - Voormalig topturn- ster Verona van de Leur heeft haar vader voor de rechter gesleept. In een kort geding eist Van de Leur woensdag in Den Haag 62.000 eu ro terug. Haar vader zou dat be drag onder valse voorwendselen van de rekening van de ex-turn- ster hebben gehaald om diverse kosten te dekken. Fed Cup-team sluit af met nederlaag tallinn - Het Nederlands Fed Cup-team heeft gisteren in de der de groepswedstrijd met 2-1 verlo ren van Hongarije. Daarmee ein digt Oranje als derde in de poule van groep 1 van de Europees/ Afri kaanse zone en handhaaft de ploeg onder leiding van teamcap tain Manon Bollegraf zich op dat niveau. Nicole Thijssen zorgde voor het enige punt. Karin Krappen reikt tot de kwartfinale veldhoven - Karin Krappen is op het Dutch Open in Veldhoven bij de vrouwenkoppels in de kwartfi nale uitgeschakeld. De Vlissingse verloor met haar Engelse partner Nicole Delie met 3-1 van het Engel se duo Dee Bateman/Louise Car rol, die op hun beurt in de finale met 3-2 onderuit gingen tegen hun landgenotes Julie Gore en Jan Robbins. Schorsing Phelps na lurken aan wietpijp colorado springs - De Ameri kaanse zwembond heeft olym pisch zwemkampioen Michael Phelps voor drie maanden ge schorst. De Amerikaanse sporter raakte in opspraak nadat een Britse krant de ze week, een foto toonde waarop te zien is dat de recordkampioen aan een wietpijp lurkt. Tom Boonen is weer eindwinnaar in Qatar doha - De Belgische wielrenner Tom Boonen heeft evenals vorig jaar de Ronde van Qatar op zijn naam gebracht. Zijn koppositie in het klassement kwam gisteren in de zesde en laatste etappe niet meer in gevaar. Boonen kwam in de massaspurt als tiende over de meet. Mark Cavendish won de slo tetappe, vóór de Duitsers Robert Förster en Heinrich Haussier. Hoofdklasser gaat vandaag op bezoek bij Spakenburg. door Frits Bakker hoek - Twee keer getraind op een hockeyveld, een keeper die door een griepje geveld is geweest, vori ge week met 6-1 vriendschappelijk verloren van RCS... En toch zegt Gaby Demanet, de Belgische oefen- meester van Hoek: „We zouden graag deftig gaan winnen op Spa kenburg." Het zegt veel over het zelfvertrouwen waarmee de selec tie uit de winterstop is gekomen. De scherpte was zaterdagavond te gen RCS even weg, het ritme is on derbroken door de onbespeelbaar heid van de velden. Demanet: „We hebben maandag niet ge traind, omdat we de spelers die van ver komen door de gladheid Al twaalf keer zonder zege Hoek wacht al twaalf wedstrij den op een overwinning tegen Spakenburg. De laatste overwinning behaal de Hoek in het kampioenssei- zopen 1995/1996. Geertjan de Smet zorgde toen voor een 2-0-uitzege. vrij hebben gegeven. Dinsdag en donderdag was het veld in Hoek onbespeelbaar, zodat we moesten uitwijken naar een hockeyveld met kunstgras. Je zou dus kunnen zeggen dat de voorbereiding niet optimaal was." Voor Hoek en Spakenburg is de koppositie in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal uit het zicht verdwenen en de onderlinge partij van vanmiddag een aardige subtopper. Op het veld waar Os mund Ogali, legendarisch in de analen van Hoek, in de jaren ne gentig de winnende goal maakte, treffen de twee clubs elkaar met de ambitie om voor de tweede plaats te gaan "Strijden. Met Spakenburg, de regerend titel houder, gaat het niet zoals de club het had gewild dit jaar. Het meest schrijnend is nog wel dat IJssel- meervogels, de eeuwige rivaal en buurman, twaalf punten is uitgelo pen op de ranglijst. De gevreesde spits Ruben Wilson is er vanmiddag vermoedelijk wel weer bij. Zijn stage van een week bij FC Utrecht, op voorspraak van zijn oude trainer Ton du Chati- nier, heeft vorige maand niet tot een contract geleid. De andere spits, Thijs Houwing, raakte tij dens de verloren wedstrijd tegen Volendam geblesseerd en is onze ker. Gaby Demanet zal niet afwijken van het elftal dat zo'n sterke in druk maakte in de gewonnen wed strijd tegen GWV. „Ik neem zes tien spelers mee, onder wie ook Arnold Nguekam, de nieuwe spits, maar we speelden in GWV zo goed, dat ik die ploeg laat staan." Dat zal nog wel afhangen van de fi theid van Joan van Belzen, die voor de tweede keer in een maand werd geveld door een griepje. „We hebben deze week zonder een keeper moeten trainen, omdat Robby de Moor voor zijn werk in het buitenland was." Voor Comé Schilperoort blijft het maar kwakkelen dit jaar. De mid denvelder kon vorige week niet trainen, omdat hij verstandskiezen had laten trekken en heeft daarna in een wedstrijd met het tweede elftal zijn enkel verstuikt. Gaby Demanet is overigens nog al tijd beschikbaar om Hoek ook vol gend jaar te trainen. „Ik heb vage contacten met andere clubs", wil hij wel kwijt. „En met Hoek heb ik goede afspraken, die hangen af van het verdere herstel van Paul Telussa." Hoek hoopt vandaag tegen Spa kenburg de draad weer op te pak ken in de competitie. De ploeg verloor vorige week in een oefen duel met 6-1 van RCS. Er zijn gebeurtenissen die uw dagelijkse leven ingrijpend veranderen. Voor sommige levensgebeurtenissen kiest u bewust, terwijl andere gebeurtenissen u overkomen. Hoe dan ook, bij zulke belangrijke veranderingen in uw leven geldt dat uw financiële situatie mee verandert. Uw pensioen is, net als uw vermogen, niet iets wat u van de ene op de andere dag heeft verkregen. Daar heeft u jarenlang hard voor gewerkt. Natuurlijk wilt u dan dat er nuchter en verstandig mee om wordt gegaan. En dan is de Rabobank als Triple A-bank, een stabiele vermogensbank. Die met beide benen op de grond aan uw vermogen bouwt. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Hulst (0114) 38 73 87 Rabobank Terneuzen-Sas van Gent (0115) 67 83 00 Rabobank West-Zeeuws-Vlaanderen (0117) 44 22 00 Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 61