flknseniiftq.nl Colofon Familieberichten Gerard en Josepha van Driessche-Kindt Arjaan en Jo Lievense-Hendrikse Dvsr leden J.W. (Jan) Dekker Jan Dekker Jan Dekker Wiffiefmina Ftiers-Boocjaard Pieternella Harthoorn-Westdorp - Pietje - Robert de Groot Rob de Groot Rob Rob de Groot Jacobus Johannis de Kramer kijk ook op 24 I Zaterdag 7 februari 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uyv telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraèht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclam'eren:n.a.v."tèlefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegënefnieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl èiifii 1949 2009 Op maandag 9 februari zijn onze ouders, groot- en overgrootouders 60 jaar getrouwd Er is gelegenheid om hen te feliciteren op zaterdag 14 februari van 16.00 uur tot 17.30 uur in café Lamsoren te Lamswaarde. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Op 13 februari zijn onze ouders en opa en oma 50 jaargetrouwd. Wie hen wil feliciteren is welkom op 14 februari van 15.00-17.30 uur in het Jeugdgebouw, Markt 79, Westkapelle. Kinderen en kleinkinderen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle felicitaties, telefoontjes, kaarten, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. Door Uw warme belangstelling is het voor ons een onvergetelijke dag geworden. Piet en Stien Boone-van de Voorde Sluiskil Ons bereikte het droeve bericht dat de heer na een kort ziekbed is overleden Jan Dekker was van 1-7-1980 t/m 31-12-1996 in diverse administratieve functies werkzaam voor de toenmalige gemeente Zierikzee, waarna zijn dienst verband tot aan zijn overlijden werd voortgezet binnen de gemeente Schouwen-Duiveland. Wij gedenken Jan Dekker als een toegewijd en integer mens en medewerker. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en andere dierbaren. Burgemeester en wethouders van Schouwen-Duiveland M.K. van den Heuvel W.G. Renden secretaris loco-burgemeester Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ilij was meer dan 20 jaar vrijwilliger bij het Neder landse Rode Kruis. Wij zullen Jan erg missen en hem herinneren als een trouw en zorgzaam medemens. Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Zierikzee Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het Nederlandse Rode Kruis afdeling Duvelant Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. weduwe van Christiaan Fliers A Vlissingen, 11 januari 1920 t Vlissingen, 1 februari 2009 Jan en Lenie Stroo Ronald en Bregje Ruben Patricia en Michael Raul, Ryan neven en nichten Correspondentieadres: Scheldestraat 110 4381 LZ Vlissingen Naar haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Scheldehof en Verpleeghuis Ter Reede, woning 11 voor de warme en respectvolle begeleiding en verzorging Vgder kwam niet terug, zij is nu bij hem Op 96-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi was gehuwd met Willem Lode wijk Harthoorn, omgebracht op 19 december 1944 in concentratiekamp Neuengamme (in herinnering) tV 6 april 1945 124 mei 1945 De Lier: Marie en Wint Bongaards-Harthoorn Hoofddorp: Dien en Jan Hoekstra-Harthoorn (in herinnering) "V 6 april 19691 IJeinkenszand: Chris en Nellie Harthoorn-Kopmels Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaai uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Poelwijck" voor de liefdevolle verzorging. 's-LIeer Arendskerke, 5 februari 2009 Correspondentieadres: C.A. Harthoorn, Westerstraat 34,4451 BR Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 10 februari om 15.00 uur in de aida van het crema torium, Westelijke Oude Havenclijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot. condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. "Van leven ga je dood. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve Rob en onze vader Amsterdam 29 augustus 1942 Middelburg 5 februari 2009 Nel de Groot-Breas Sander en Barbara Rick Correspondentieadres: Bosjeslaan 5 4382 PS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Rob op dinsdag 10 februari van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Ilavendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is tot samen zijn. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze schoonzoon, zwager en oom Vlissingen: L. Breas-Geuze C. Westdorp Middelburg: M. Goedhart-Breas K. Goedhart Zoutelande: W. van denBerg-Breas B.C. van den Berg 5 februari 2009 Neven en nichten Sail on Franko en Lies Nol en Mieke Puffel en Irene Namens alle deelnemers Jachtwerf Oostwatering Veere BV Jet en Jeroen Hanemaaijer Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van de grondlegger en inspirator van De Zeeland Yachting Cup, nu Vlissingen-Blankenberge Regatta, Ruim 30 jaar heeft Rob dit fantastische evenement voor ons georganiseerd. Rob, bedankt voor alle mooie wedstrijden en herin- neringen. I ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING In stilte geleefd, in stilte overleden. Op 5 februari 2009 is op 82-jarige leeftijd overleden mijn broer en onze kennis Delft: Jan de Kramer Delft: IJenny van Rijn-Nollen Goes: Cees en Lia Schroevers Met dank aan de medewerkers van Emergis, afdeling ouderenpsychiatrie en van het Ooster- scheldeziekenhuis, afdeling F, voor de goede zorgen. Correspondentieadres: C. Schroevers Lijsterbesstraat 14 4462 SX Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48