De Vlieger O opzegdienst A het einde van er alleen voor staan. Ookna een uitvaart is Monuta er voor u. fTlensenllfiq.nl Si Monuta f Een uitvaart mag mooi zijnh êr h.jobse Maurice van der Sijpt Anna Margaretha Alida Simpelaar-de Groot Arie Jakob Verwest Margaretha Jolina van de Velde-Nieuwdorp fTlensenlinq.nl in fcjiinrkwi Lieve Dennis Frans Keerssemeeckers ÜI "A T p* Uitvaartverzorging OVERTOOM-GROEN 32 I Zaterdag 7 februari 2009 DANKBETUIGING Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve pa en opa Het deed ons goed dat hij bij zo velen geliefd was. Onze oprechte dank hiervoor. Benny en Liesbeth Irina en Jorrit Koewacht, februari 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij U allen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Adri Simpelaar Corina en Todd, Rianne Alexandra Sas van Gent, februari 2009 Hartverwarmend was Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, bijzondere (schoon) vader, opa, broer en zwager hartelijk dank hiervoor. Kapelle, februari 2009 Familie Verwest DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven cüe wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder zeggen wij u hartelijk dank. Mattie van de Velde Nico van de Velde en Anneke Minnaar Dies en Joke van de Velde klein- en achterkleinkinderen Wilhelminadorp, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Nelly Sara Vinke - Rieteco betuigen wij u onze dank. De belangstelling - persoonlijk of schriftelijk - was voor ons een grote troost en zal steeds in onze herinnering blijven. 1 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Breskens, februari 2009 kijk ook op Zoveel gebeurd in vijfjaar zonder jou Verlies en nieuw leven zo dicht bij elkaar Was jij er nog maar Je bent geworden eenentwintig jaar Toen je van ons bent heen gegaan Er komt ieder jaar een jaartal bij Maar eenentwintig blijf je altijd voor mij We missen je Papa, Mama Diana, Patrick Miranda, Michel Estelle, Geleste 7-02-2004 7-02-2009 Voor altijd in ons hart Karin Stefan, Ilona en Joey Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenHnq.nl en meld u aan. 1 JH|SI?:, Dillenburglaan 63, Goes.'ÖTT3--21'6815 www.uitvaart.vg Kijk op monuta.nl/steunvinden of bel (055) 527 42 56. UITVAARTZORG UITVA ARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Janneke den Besten dag nacht bereikbaar P Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl MAREA Uitvaartbegeleiding omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient" 06 - 407 96 513 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34