Familieberichten tiikoi*°p O (Ii0nseniinq.nl Jacobus van Cadsand Elza Maria van Dam-Heye Francoise Pieternella den Deurwaarder-Oppeneer Ingrid Huige-van de Guchte Johanna Carolina Lubbegien Huijbrecht-Sierevogel Elisabeth Sara Kolijn Leuntje Meijers Leonardus Neve »-«i Janny van Eenennaam-Fluijt Willeminajoosse-Harpe Cornelia Leentvaar-van der Hart Jozias de Putter Maria Elizabeth Roeleven-Harinck Pieter Jan Wolfert 30 I Zaterdag 7 februari 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoon vader, opa en over-opa P. van Cadsand-Wiemes Jan Piet en Lien van Cadsand-Riemens Pleuni en Mart Verbrugge-van Cadsand Klein-en achterkleinkinderen Axel, februari 2009 Achter tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering Voor de vele warme blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Zeggen wij U allen hartelijk dank. Het heeft ons gesteund in deze moeilijke tijd. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij u onze oprechte dank betuigen voor de grote belangstelling en de vele blijken van meeleven die wij persoonlijk als schrif telijk mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder kinderen, klein en achterkleinkinderen Zaamslag, februari 2009 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder hebben ons diep ontroerd. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Wij willen hiervoor iedereen hartelijk bedanken. Kees Huige Sharon en Jasper Roy Heinkenszand, februari 2009 Het ruisen van de zee draagt voor immer met zich mee al wat wij in jou ontvingen: dierbare herinneringen. De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn geliefde maatje, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Jan Huijbrecht Peter en Anda Huijbrecht Kim Paul Februari 2009 Zo kunnen bomen in een landschap staan, in volle rust en helemaal compleet. Zo is ze ook die avond van ons heengegaan. We zullen nooit vergeten wat ze voor ons deed. Troostvol en hartverwarmend was het medeleven dat wij van u ontvingen na het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw, (schoon)moeder en oma echtgenote van G. Maas Wij danken u oprecht voor de kaarten, de telefoon tjes, de gesprekken en uw aanwezigheid. Al uw aandacht tijdens ons verdriet heeft ons gesterkt en goedgedaan. Gilles Maas Leen en Ada s Kees en Evelien, Rens, Ivar, Chiel Jaap en Patricia, Davey Suzan en Martin Joop en Jasmijn Terneuzen, februari 2009 Voor uw bewijs van deelneming, ons betoond 11a het overlijden van onze geliefde zuster, behuwdzuster, tante en oud-tante betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de familie: J. Meijers Zoutelande, februari 2009 DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa en over-opa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vogelwaarde, februari 2009 JBrnlB Ter nagedachtenis aan mijn vrouw, onze ma en oma. Te plotseling, te snel en veel te vroeg hebben wij afscheid van haar moeten nemen. Woorden schieten te kort, nog zoveel plannen. Maar... Uw kaart, uw aanwezigheid, al uw oprechte blijken van medeleven hebben ons heel erg goed gedaan en hebben ons heel erg gesteund. Onze dank hiervoor. Ko van Eenennaam Leo en Desiree Naomi en Jochem André Cornie en Sonja Gini, Nikita 's-Gravenpolder, februari 2009 Wij bedanken u voor cfe hartverwarmende belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouwonze lieve moeder, schoonmoeder en Mia Het heeft ons goedgedaan te mogen ervaren, dat Mia bij zo velen zeer geliefd wik Wij bewaren dierbare herinneringen aan haar en daarom blijft zij voorgoed in ons midden. Adrijoosse Edith, Koos en RoÉin Ralf, Marjan, Sernra en Istnet Oost-Souburg, februari 2009 Voor uw belangstelling en het meeleven bij het overlijden van mijn zuster, onze schoonzuster en tante betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u hebt meegeleefd heeft ons goed gedaan. Familie van cler Hart Kruiningen, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Uit aller naam: C. de Putter-Kouijzer Yerseke, 7 februari 2009 Voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het medeleven persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen, was voor ons een grote troost. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, februari 2009 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze oom zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: C. J. Michielsen Terneuzen, februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32