(ïlensenlina.nl y&S (flensen .nl Katharina Kodde-Maljaars Oma Kodde Catherina Maljaars Widy van der Linde Lieve Widy Cornelis Marinus Lindenbergh Kees Lindenbergh Alle overlijdensberichten uit de krant Zoeken, Vinden, Reageren m si rrt 1111 fi gj* htp a J 1 1 )i S4&f M ''vf/ 26 I Zaterdag 7 februari 2009 kijk ook op Met veel verdriet, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Pieter Kodde A Aagtekerke, 2 augustus 1915 t Middelburg, 5 februari '2009 Hoogvliet: Adrie en Marie Kodde-de Leeuw Middelburg: Koos en Sal de Visser-Kodde Middelburg: Willy en Frits Witte-Kodde kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Roggeveen voor de warme en liefdevolle verzorging en dr. Boejharat voor zijn ondersteunende gesprekken. Correspondentieadres: A. van Driellaan 57 4333 CC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 februari 2009 van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 11 februari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. "Omi is nu een sterretje Verdrietig zijn wij door het overlijden van Dankbaar dat we haar zolang mochten kennen. Middelburg: Karin en Peter Ingelse-de Visser Robin, Tom en Joep Middelburg: Conny en Peter Beekman-de Visser Bob, Max en Rik Leiden: Gerald Witte en Alison Johnson Den Haag: Patrick en Linda Witte Vera en Evy Bedroefd geven wij kennis dat is overleden op de leef tijd van 93 jaar onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Pieter Kodde Middelburg J. Kodde J. de Voogd-Kodde Canada C. Maljaars-Kodde Goes J. van Gilst-Kodde Oostkapelle C. Kodde A. Kodde L. Kodde-Maranus Neven en nichten tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Vaste rots van mijn behoud (Herv. bundel 1938) Na een moeilijke laatste levensfase is in haar vertrouwde omgeving, nog onverwacht, van ons heengegaan mijn schoonzusje, onze lieve tante en oudtante WitheCmina Annajacomina Apotonia A Vlissingen, 24 december 1934 t Middelburg, 4 februari 2009 Vlissingen: Lina van der Linde-Oele Ans en Bram Rodermond-van der Linde Rens en Silvia, Ruud en Christa Hans en Aïda van der Linde-Corea-Torres Moïses, Lorenzo Karin en Jan Willem de Vries-van der Linde Vincent Laura, Jeroen Correspondentieadres: C.C. van der Linde-Oele Oranjedijk 8 4381 AV Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Willy te nemen op dinsdag 10 februari om 13.15 uur in dë aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen waarom 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij u graag voor een informeel samenzijn in voornoemd uitvaartcentrum. Voor alle liefde en zorg die Willy in de afgelopen 36 jaar heeft mogen ontvangen van de medewerkers van Stichting Arduin, in het bijzonder het team van de Heerengracht, willen wij onze grote dank en bewondering uitspreken. Zij heeft haar leven geleefd. Op haar manier gedaan. Een uniek mens is van ons heengegaan. We zullen je missen. Alex, Mien, Nella, Hans, Ria, Bram, Saskia, Bep en team HGboven "Huil maar niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was" Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat we samen mochten beleven, geven wij u kemiis dat rustig is ingeslapen, mijn zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Yerseke, 24 augustus 1931 Goes, 5 februari 2009 Goes: J. Lindenbergh-van Keiden Landgraaf: Kees en Fransien Lindenbergh-van der Linde Niels en Elke Wendy Goes: Ad en Annet Lindenbergh-Groot Marieke en Desmond Dimitry Dongen: Corine en Jaco Geense-Lindenbergh Florian Weegbreepad 68,4461 ML Goes Gelegenheid tot. afscheid nemen is er op zondag 8 februari van 16.00 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door Ds. G.R.P. van de Wetering, zal worden gehouden op maandag 9 februari om 10.30 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Bethelkerk'. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Jopie Lindenbergh-van Keulen Goes: Piet en Mattie van Keulen-Kole Kloetinge: Kees en Sieneke van Keulen-Adriaanse Neven en nichten Goes, 5 februari 2009 Mensenlinq.nl is de site voor overlijdens berichten van het PZC. Op de site etaat véep-informatie trover aOeltwat rrVé.t het onderwerp overlijden te makettbeeft Alle familieberichten uil het PZC kunt u vinden op Menseniinq.nl. U kunt er familieberichten opzoeken en bekijken. Ook kunt u een persoonlijk bericht voor de nabestaanden achterlaten of een kaartje sturen. De Ui 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28