deltamarina banen COORDINATOR (M/V) QJobTrack.nl Catering Manager, sodexo Coördinator Ruimtelijke Ontwikkeling Beleidsmedewerkers Ruimtelijke Ontwikkeling met affiniteit met milieu, verkeer of recreatie en toerisme Medewerker Bouw- en Woningtoezicht 0= ASSISTENT HOOFD SERVICE CENTER RPCZ trainers en/of onderwijsadviseurs (8,8 fte) Bazalt STICHTING DORPS- EN GEMEENSCHAPSHUIZEN SCHOUWEN-DUIVELAND Kijk ook op Zaterdag 7 februari 20091 43 ai˧®«I®Ë8 Sodexo telt zo'n 6.500 medewerkers die op meer dan 1.350 locaties dagelijks garant staan voor een gastvrije dienst verlening. Daarmee zijn wij één van de grootste bedrijfscateraars en facilitaire dienstverleners in Nederland. Voor een locatie op Walcheren verwelkomen wij graag een gemotiveerde... m/v60 uur per week (Vacaturenummer 200902] Wat ga je doen? Enthousiast een cateringteam aansturen van ongeveer vijf medewerkers. Naast je werk op de vloer, ben je verantwoordelijk voor het opstellen van roosters en het inkoop-, verkoop- en personeelsbeleid. Je contact met de cliënt en (toe)leveranciers verloopt natuurlijk en vanzelfsprekend. Jouw restaurant nóg beter later draaien, zie je als een uitdaging. Wie ben jij? Een creatieve dienstverlener in hart in nieren. Je neemt initiatieven en durft beslissingen te nemen. Je bent een ondernemer pur sang en bekend met targets. Je krijgt een gezonde dosis adrenaline van eén veeleisende cliënt. Als leidinggevende heb je ruime ervaring in de horeca of catering en beschik je over een MBO werk- en denkniveau. Wat bieden wij? Zelfstandig en verantwoordelijk werk in een levendige omgeving. Je salaris is geregeld volgens de cao voor contractcatering en varieert bij een fulltime dienstverband van 2.023,30 tot 2.550,00 bruto per maand, afhankelijk van jouw opleiding en werkervaring. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend met onder meer 25 vakantiedagen, 13 atv-dagen en een collectieve ziektekostenverzekering. Verder kennen we goede doorstroommogelijkheden en een gevarieerd cursusaanbod. Geïnteresseerd? Kijkvoer meer informatie op www.werkenbijsodexo.nl. Typ bij trefwoord het vacature nummer '200902' in en solliciteer online. Voor vragen kun je contact opnemen met Barbara van de Ven, Personeelsconsulent, op telefoonnummer (076) 568 61 65. www.werkenbijsodexo.nl Making every day a better day www.cromstrijen.nl info@cronastrijen.nl De gemeente Cromstrijen ligt in het zuiden van het Zuid-Hollandse eiland de Hoeksche Waard, grenzend aan het Hollandsch Diép. Dé organi satie kent een tweesectorenmodel en bestaat uit de sector Ruimte en Cultuur en de sector Middelen, Economische Zaken en Servicever lening. De organisatie werkt vanuit de principes van kwaliteitsbewustzijn, dienstverlening en samenwerking. De gemeente Cromstrijen heeft de volgende vacatures 36 uur per week 36 uur per week, deeltijd bespreekbaar 36 uur per week, deeltijd bespreekbaar Interesse? Kijkopwvwv.cromstrijen.nl voor de functiebeschrijvingen en competentieprofielen. Acquisitie stellen wij niet op prijs. gemeente Natuurlijk! Cromstrijen KORTGETNE Delta Marina is een moderne gastvrije jachthaven aan het Veerse meer met 750 ligplaatsen vlakbij de Oosterschelde. Ons service center verricht alle reparatie en onderhoudswerkzaamheden aan zeil- en motorjachten. Door de toenemende werkzaamheden zoeken wij assistentie. Hiervoor zijn wij op zoek naar een: De functie-eisen zijn: De taken bestaan uit; - assisteren van het hoofd service center; - contact onderhouden met cliënten over reparaties - verkoop van technische artikelen - beheer van magazijn en inkoop - voorbereiden van offertes - administratieve werkzaamheden - MBO-niveau motoren techniek - commerciële instelling - affiniteit met de watersport - kennis van de Engelse en Duitse taal - ervaring met geautomatiseerde administraties - flexibele instelling Wij bieden een afwisselende baan met beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf je sollicitatie brief, voorzien van CV, aan Ad Geelhoed, email: homeport@deltamarina.nl Postbus 16, 4484 ZG Kortgene, tel. 0113-307173, fax 0113-307172 Experts in leren en «HPS RPCZ/Bazalt zoekt: Bezoek ons Open Huis op 18 februari 2009 van 16.30 tot 18.00 uur of kijk voor meer informatie op www.rpcz.nl Postbus 351 Edisonweg 2 4380 AJ Vlissingen T (0118)480800 rpcz@rpcz.nl I www.rpcz.nl De Stichting Dorps-en Gemeenschapshuizen Schouwen-Duiveland zoekt een voor 24 - 36 uur per week die met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid de schakel vormt tussen bestuur, beheerders, vrijwilligers en gebruikers van de aangesloten dorpshuizen. Functie-eisen: Wij zoeken een persoon die in staat is zelfstandig te werken. Hij/zij dient te functioneren als aanspreekpunt en schakel tussen bestuur, beheerders, vrijwilligers en gebruikers van de aangesloten dorpshuizen. Hij/ zij dient een enthousiaste persoon te zijn met zakelijk inzicht, te beschikken over contactuele, communicatieve en administratieve vaardigheden en dient affiniteit met de leefbaarheid van de plattelandssamenleving te hebben. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij zich wil vestigen binnen Schouwen-Duiveland. Opleidingseisen: - HBO of MBO+ervaring blijkend uit een opleiding aan de Hotelvakschool of een vergelijkbare opleiding. Salariëring: - Overeenkomstig het niveau van de functie - Bereidheid te werken als ZZP-er (zelfstandige zonder personeel) Informatie: Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer D.S. Kooman, voorzitter van het bestuur. Telefoon 06-22994278. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie op het adres Christinastraat 6, 4328 CB Burgh-Haamstede Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Nederlandse Rode Kruis Bijzondere vakanties Telefoon: 070 44 55 888 E-mail: vakanties@redcross.nl Warmte in de winter Heeft u onze zorg niet nodig, maar wel behoefte aan warmte tijdens de donkere dagen? Prettig gezelschap, uitstapjes, mooie boswandelingen en een glas wijn bij de open haard. Dat zijn de ingrediënten van de wintervakanties van het Nederlandse Rode Kruis. Bel of kijk op onze website voor meer informatie. Het Nederlandse Heipt Sirset

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 153