sca BOOT ADVISEUR Banen van Halsi Doktersassistente/ apothekersassistente Kies voor Zeeland! Boekhoudkundig medewerk(st)er Werkplaatsmonteur 3 Servicemonteurs pechhulpverleners 2 Vrachtwagenchauffeurs □Qli mows SCHILDERS GLASZETTERS SCHILDERS HOUTSANEERDERS Qii JobTrack.nl NuFormer Digital Media ontwerpt en ontwikkelt multimedia Office/Account Manager (m/v) 40 I Zaterdag 7 februari 2009 Kijk ook op a) :g e Garage van Halst Ruiterplaatweg 2B 4493 PG Kamperland www.vanhalst.nl Gevraagd, wegens uitbreiding van onze activiteiten, deskundige en gemotiveerde collega 's: Ervaring met Exact en Office is een pré In het bezit van APK-bevoegdheid 2 voor de gehele regio Zeeland op oproepbasis We zijn een veelzijdig bedrijf: Serviceverlening staat hoog in ons vaandel. Zowel in onze werkplaats als onderweg via onze servicemonteurs en tijdens transporten. Bij onze receptie waar we niet alleen de afspraken maken, maar ook uw vervangend vervoer uitgeven geven wij u alle aandacht. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op onze website. Inlichtingen tijdens kantooruren: Dhr. M.P (Chiel) van Halst Tel: 0113-371234 Of via email: chielvanhalst@gmail.com Wij zijn officieel partnerbedrijf van de ANWB Nationale Auto Pas (KSlLj? Airco controle Gevraagd per 01-04-2009 voor 20 uur per week in apotheekhoudende huisartsenpraktijk te Serooskerke (W) Sollicitatiebrieven en inlichtingen bij dhr. R. Ubels of mw. M.J.J. Ubels-Helmes Plein 2 4353 BX Serooskerke Tel. 0118-593443 VROLIJK JIJ STRAKS HIJM VAKANTIE 'IK BEN GROEN' www.hivos.nl Wij zijn op zoek naar jou! Kom jij ons jonge en enthousiaste team versterken? Als jij een of meerdere van onderstaande disciplines uitstekend beheerst neem dan contact met ons op. Natuurlijk bieden wij jou een uitstekend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Je kunt je sollicitatie sturen of mailen naar: Boot Schilders Postbus 258 4460 AR Goes Tel.: 0113-23 01 45 into@bootschilders.nl Voor inlichtingen kun je bellen naar Anton de Waal, zijn telefoonnummer is 06 - 53 62 01 48 Ook vindt je meer informatie over ons bedrijf op onze website: www.bootschilders.nl Het mediabureau produceert onderscheidende film- en videoproducties zoals promotionele films voor bedrijven, organisaties en producten. Daarnaast is het bedrijf sterk in 3D modellering, animaties, sfxen video post-production Wij zijn op zoek naar een gedreven en ervaren Meer informatie over deze vacature is te vinden op www.nuformer.nl/vac m In opdracht van de provincie Zeeland werkt Scoop voor zowel de provincie als de dertien Zeeuwse gemeenten aan de ontwikkeling van Zeeland. In het sociale domein is sprake van veranderende rollen van de provinciale en lokale overheden. In Zeeland is een boeiend samen spel ontstaan tussen de gemeenten en de provincie, waarbij Scoop taken vervult op het terrein van onderzoek, advies, projectrealisatie en innovatie. Voor onze uitdagende opdrachten zoeken wij een daadkrachtige en ervaren professional! Scoop zoekt per direct een: (m/v) 0,8 fte De functie De adviseur voert opdrachten uit binnen het brede sociaal- en cultuurdomein én treedt daarbij regelmatig op als project leider. Hij of zij is op de hoogte van actuele ontwikkelingen in het werkveld, weet daarin dwarsverbanden te leggen, adviseert betrokken partijen actief en geeft een nieuwe impuls aan het werk van Scoop. Het profiel Een academisch werk- en denkniveau, aangevuld met: kennis van de aandachtsvelden van de organisatie, met name op het gebied van sociale ontwikkeling omgevingsbewustzijn en actie gerichtheid uitstekende communicatieve- en adviesvaardigheden ruime ervaring met projectmatig werken ervaring met het werken in een politiek-bestuurlijke omgeving Arbeidsvoorwaarden Scoop biedt aantrekkelijke arbeids voorwaarden conform de CAO voor provincie-ambtenaren. Het salaris valt in functieschaal 11 (maximaal €4.186,11 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Informatie en sollicitatie Uw sollicitatie kunt u voor 18 februari 2009 sturen naar Scoop, t.a.v. Dick van- den Bout (directeur), Postbus 407, 4330 AK Middelburg of per mail naar rhamelink@scoopzld.nl. De gesprekken zullen plaatsvinden in de eerste week van maart. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Ga voor meer informatie naar www.scoopzld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 150