Q JobTrack.nl DIS THAT weekeind- en vakantiemedewerk(st)ers Technisch Commercieel Medewerker Storemanager. Live Esprit! deVliedberg Verzorgende niveau 3 IG DOCENT Kijk ook op Zaterdag 7 februari 20091 39 Markt 73, Middelburg Langstraat 11-13, Zoutelande Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. Holland Aviation is een klein gespecialiseerd bedrijf, ISO 9001-2008 gecertificeerd. Holland Aviation produceert Uitrusting en Verlichting voor Luchthavens, Helikopter landingsplaatsen en Offshore Helikopter platforms. Holland Aviation levert deze producten wereldwijd. Door het vrijkomen van een kantoorplaats zijn wij op zoek naar een: 36 - 40 uur per week (in overleg) Wij vragen: Een brede kennis van techniek en commercieel inzicht Verkoopervaring en affiniteit met de luchtvaart Klantgericht en zelfstandig kunnen werken Proactieve houding en een flexibele instelling Minimaal MBO werk en denk niveau Je beheerst tenminste de Engelse taal in woord en geschrift Je kunt werken met Word, Excel en Power Point De Functie: Je bent verantwoordelijk voor de verkoopprocessen, alsmede de verkoopadministratie en de productieplanning. Je onderhoud de contacten met de klanten en rapporteert aan de directie. Daarnaast verricht je nog een aantal ondersteunende taken. Wij bieden: Een passend salaris, reiskostenvergoeding, een interessante job in een enthousiast en dynamisch team. Solliciteren: Stuur je brief met CV naar: Holland Aviation, t.a.v.: de directie, Daniëlsweg 40, 4451 HW Heinkenszand. Mailen mag ook naar: info@hollandaviation.com Voor meer informatie bel: (0113) 613467 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Holland Aviation Daniëlsweg 40 4451 HW Heinkenszand Tel.: 0113-613476 Fax: 0113-613570 E-Mail: info@hollandaviation.com Je uitdaging: Je bent de spil waarrond een hele Esprit store draait. Je hebt de commerciële en organisatorische eind verantwoordelijkheid. Daarbij sta je natuurlijk in voor het verkopen van de collecties en het begeleiden en motiveren van een team medewerkers. Je bepaalt ook de presentatie van de goederen in de winkel. Je begeleidt de goederenstroom en je voert licht administratieve taken uit. Je profiel: Je bent een sterke persoonlijkheid met een HBO werk- en denkniveau. Je hebt ook een jonge en sportieve uitstraling. Je beschikt over ten minste 5 jaar verkoopervaring in de modebranche en aantoonbare managementcapaciteiten. Je valt op door je commerciële flair, stressbestendigheid, doorzettingsvermogen, organisatietalent en oog voor detail. Spreekt dit je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met cv en recente pasfoto naar: have passion be involved challenge yourself Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle-producten vervaardigt en in meer dan 44 landen verkoopt. Voor onze partnership store in Goes zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v): Op Landgoed Rijckholt in Geersdijk (Zeeland) is een Résidence met Zorg gevestigd. Hier wordt op een klein-schalige en persoonlijke manier zorg verleend aan ouderen. Wij zoeken mensen, die zich willen inzetten voor optimale zorg in combinatie met comfort en een zo goed mogelijke kwaliteit van leven van onze bewoners. Onze medewerkers zijn makkelijk in de omgang, weten goed om te gaan met dementerende ouderen en hebben een servicegerichte houding naar onze bewoners. Wij zijn op zoek naar collega's met de opleiding van ca. 15 uur per week Verpleegkundigen die deze woonvorm en zorgverlening aanspreken zijn vrij nun interesse te tonen. De CAO Verzorging en Verpleging is van toepassing. Uw sollicitatie kunt u per e-mail sturen naar: kimbakker(L»landgoedrijckholt.nl of Landgoed Rijckholt, t.a.v. Kim Bakker, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. Voor nadere informatie: 0113 - 302 100 of 06 - 30113676. Esprit t.a.v. Personeelszaken j Markt 53B 4331 LK Middelburg. Meen.®» Wegens vertrek van een collega zijn wij per 1 mei 2009 op zoek naar een: Orthopedagogisch- en Didactisch Centrum Dc Vliedberg is een bovenschools instituut binnen het Samenwerkingsverband V0 "üóstmcheldegcfwtT, dat in stand wordt gehouden door de deelnemende scholen en is bestuurlijk ondergebraobi bij de Edudelta Onderwijsgroep. De Vliedberg verzorgt in een separate setting leerweg- ondersteuning binnen het voortgezet onderwijs. Deelnemende scholen in het Samenwerkingsverband "Oasterscheldegebied": Het Goese Lyceum Goese lyceum, locatie Bergweg Pontes Pieter Zeeman Zierïkzee Osue.a Lyceum Edudelta College Goes Praktijkschool De Wissel OPDC De Vliedberg Tot de taken behoren: mentor zijn van een onderbouwqroep; verzorgen van enkele AVO-vakken in de onderbouw VMB0; (economie, Nederlands en biologie) verzorgen van lessen dramatische expressie; verzorgen van ondersteuningslessen; actief participeren in het kernteam onderbouw. Wij zoeken een collega, die voldoet aan het onderstaande functieprofiel: (volledig) bevoegd en/of bekwaam om genoemde vakken te geven; pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent; voldoen aan de overige basiscompetenties van de wet BIO; interesse hebben in de doelgroep leerlingen, die het OPDC bezoekt; kennis hebben van het VMBO; in staat zijn om de leerlingen een uitdagende, inspirerende en gestructureerde leeromgeving te bieden; bereid en in staat zijn om iets extra's te doen; in het bezit zijn van het diploma Leraar Speciaal Onderwijs (Special Educational Needs) of hiervoor willen studeren. De docent mag verwachten, dat hij/zij ondersteuning en begeleiding krijgt van management en collega's. DeVliedberg biedt een uitdagende leeromgeving en is gehuisvest in een nieuw en modern schoolgebouw. Benoeming Het betreft een functie met een benoeming in functieschaal LB van de CAO BVE (max: 3.749,- bruto per maand). Het is een tijdelijke benoeming met uitzicht op een vast een dienstverband. Aanvullende informatie Verdere informatie kunt u vinden op www.edudelta.nl. Informatie wordt verstrekt door de heer JJ. Huijskens (directeur OPDC De Vliedberg) tel.nr. 0113 - 22 01 14 (instituut) of 0113 - 21 34 92 (thuis) of de heer J. Westerweel (teamleider OPDC De Vliedberg) tel.nr. 0113 - 22 01 14 (instituut). Voor de onderbouw (0,8 - 1,0 wtf) Acijijfshie natq aariiciding van rkzc advertentie wonll flirt op prijs gesteld. Voor de afdelingen mode en cadeau- en woonaccessoires in onze winkels in Middelburg en Zoutelande. Met name voor de koopavonden, zaterdagen, zon dagen en vakanties. WBIIIWBI 'li lm Iiih I 111 I .11 Sollicitaties voor beide vacature's graag per e-mail met een duidelijke C.V. en pasfoto naar michel@disandthat.nl t.a.v, Michel van Dis. Of per post naar-. Dis That B.V., Langstraat 11-13, 4374 AN Zoutelande. Sollicitatie Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid C.V. bij voorkeur per mail naar: OPDC De Vliedberg (o.v.v. vacature docent onderbouw] t.a.v. dhr. JJ. Huijskens. E-mail: j.huijskens@edudelta.nl. Het postadres is: Postbus 304, 4460 AS Goes. Voor de afdeling cadeau- en woonaccessoires in onze winkel in Zoutelande. Bén je creatief, heb je gevoel voor interieur en ben je een 'modisch type' dan zoeken we jou..! Goede verdienste en mogelijkheid om per direct 24 uur per week aan de slag te gaan in een gezellig team. Uw reactie dient uiterlijk 17 februari a.s. in ons bezit te zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 149