HOVENIER 1 A REMIJN P. van Vuuren Jurry Temeuzen DOO - arbeidstrainer 36 uur per week - woonbegeleider 28 uur per week hoveniersbedrijf Q JobTrack.nl Pro fix ProZorg Medewerker Technische Dienst Projectleider m/v 38 I Zaterdag 7 februari 2009 Kijk ook op Hoveniersbedrijf P. van Vuuren zoekt een Voor inlichtingen zie www.pvanvuuren.nl Of bel naar 0115 432349. Profix IT Solutions en ProZorg IT Solutions vormen samen een automatiseringsbedrijf gevestigd in Breda. Met in totaal 13 medewerkers kennen we dus korte lijnen en een informele en collegiale sfeer. Naast onze bestaande marktleidende positie als softwareleverancier voor de handelsbranche van aardappelen, groenten en fruit (AGF), hebben we ons ten doel gesteld een belangrijke softwareleverancier te worden voorde thuis- kraamzorgbranche. Als derde belangrijke activiteit leveren we hardware netwerken aan allerlei MKB-bedrijven, inclusief installatie- en onderhoudsdiensten. We kenmerken ons door een grote klantgerichtheid en flexibiliteit en streven een gezonde groei na. Hierdoor hebben we nu 3 vacatures. Softwareontwikkelaar Consultant Hardware-/netwerkspecialist Medior NET-ontwikkelaor Voor onze AGF-klnnten Voor onze MKB-klanten Remijn is gespecialiseerd in het verzamelen en verv/erken van misproducten uit de levens middelenindustrie. Remijn verkerkt deze tot grondstoffen voor veevoeders, geschikt voor een breed afzetgebied. Dankzij Remijn slaan bakkerijen een dubbelslag. Restanten wor den efficiënt en hygiënisch afgevoerd terwijl bovendien aanzienlijke besparingen op afvoer kosten worden gerealiseerd. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een: De functie Als medewerker technische dienst bent u degene die zorgt dat storingen opgelost worden. U bent verantwoordelijk voor reparatie, onderhoud en beheer van installaties en machines. Uw profiel - U bent zelfstandig, flexibel en stressbestendig - U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit - U beschikt over kennis-van een productie-omgeving Ons aanbod - Een prettige ongedwongen werksfeer - Een zelfstandige afwisselende functie - Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Interesse? Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Remijn, tel. 0113-351386. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Remijn B.V., t.a.v. de heer. A. Remijn, IJslandweg 5, 4455 SR Nieuwdorp. Je zorgt samen met enkele collega's voor de verdere totstandkoming van "ProZorg", onze software voor de thuis- kraamzorg. Voor dè ontwikkeling van deze software hebben we gekozen voor moderne technieken. Je houdt je bezig met ontwerp en ontwikkeling. Het ontwikkelteam is klein (nu 5 personen) en dus "doet jouw bijdrage ertoe". Je werk vindt plaats op ons kantoor. De functie-eisen: Je hebt minimaal een HBO-denk- en werkni veau. Je beschikt over een praktische I doel gerichte aanpak én analytische vaardigheden. Ervaring met Visual Studio in combinatie met de .NET-programmeertalen C# en of VB.NET wordt gevraagd. Je hebt "00" in het bloed. Ruime kennis op het gebied van SQL, LINO, "applicatie-modellering" en I of "database-modellering" is een pré. Je begeleidt nieuwe klanten (AGF-groothandels, -importeurs en -exporteurs) bij de implementatie van onze Profix AGF-software. Je zorgt voor continue ondersteuning en verdere optimalisatie van de automatiseringsgraad van en samen met je eigen klanten. Daarnaast ondersteun je je collega's bij automatiseringsvragen van andere klanten en bij het realiseren van algemene product- en dienstenontwikkeling. Je wérkt bij dit alles vanuit ons kantoor én op locatie bij klanten. De functie-eisen: Je hebt een HBO-denk- en werkniveau en affiniteit met administratieve automatiseringsop lossingen. Verder heb je goede communicatieve en analytische vaardigheden en houd je ervan contacten te onderhouden met ondernemers, managers en medewerkers binnen het bedrijfs leven. Je bent in het bezit van het rijbewijs B Ervanng in een soortgelijke functie is een pré maar geen must. Je begeleidt nieuwe en bestaande MKB- klanten bij de implementatie van door ons geleverde hardware- netwerkcomponenten. Daarnaast geef je permanente ondersteuning aan bestaande klanten bij al hun vragen op hardware- netwerkgebied. Hierbij verhelp je niet alleen storingen, maar neem je ook storingpreventieve maatregelen. Een adviserende rol is hierbij van belang; ook verkoop en inkoop van de producten maken deel uit van je werk. Deze werkzaamheden vinden plaats op locatie en vanuit ons kantoor. De functie-eisen: Je hebt een MBO- of HBO-denk- en werkniveau en gerichte vakkennis. Kennis van o.a. Microsoft Windows 2003-/2008-server, Exchange, XP Professional, Vista, Outlook, Terminal Server en overige veel gebruikte technieken zijn vereist. MCSA- MCSE-certificering is een pré. Verder heb je goede communicatieve en analytische vaardigheden en houd je ervan contacten te onderhouden met ondernemers, managers en medewerkers binnen het bedrijfsleven. Je bent in het bezit van het rijbewijs B. Wij bieden Een uitdagende en zelfstandige job in een zelfsturend team. Daarnaast een passende beloning en goede secundaire arbeidsomstandigheden Voor de vacatures van consultant en hardvvare-Znetvvêrkspeciaiist behoort een auto van de zaak tot de. voorwaarden. Sollicitaties Spreekt éerv van deze vacatures je aan, stuur dan een e-mail met je CV naar Enk de Klerk (iobs@profi.x-it.nl) Voor meer informatie kun je terecht op onze websites www.profix-it.nl en www.prozorg-it.nl Acgtdsjwn. s.v deze advertentie is mt gewenst Warmte in de winter Het Nederlandse s||ö Rode Kruis Heipt Direct Telefoon: 070 44 55 888 E-mail: vakanties@redcross.nl www.rodekruis.nl HU. projectinrichting, kantoormeuhilciii Wij zoeken: Bedrijfsprofiel: Jurry Temeuzen B.V. is een bedrijf dat zich al meer dan 130 jaar bezig houdt op het gebied van projectinrichting. Jurry Temeuzen B.V. levert en installeert door heel Nederland vloerbedekkingen en kantoormeubilair in de meest uiteenlopende bedrijven en organisaties. Jurry Temeuzen B.V. is ISO-9001 VCA* en IKOB- BKB gecertificeerd. Functieomschrijving: In de functie van projectleider heb je veel uiteenlopende taken. Je werkt samen en/of zelfstandig aan diverse projecten. Je bereidt de projecten administratief, commercieel en technisch voor en verzorgt de inkoop en onderhoudt de contacten met toeleveranciers en onder aannemers. Je organiseert de projecten zo doelmatig mogelijk en bewaakt de kwaliteit, veiligheid en productiviteit. Functie-eisen: MBO/HBO werk- en denkniveau Communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Organisatorisch ingesteld VCA Vol is een pré Wil je werken in een dynamisch handelsbedrijf, waarin een kleine 20 mensen werkzaam zijn, stuur dan je sollicitatie naar: Jurry Temeuzen B.V. t.a.v. Directie, Postbus 130, 4530 AC Temeuzen of per e-mail: info@jurry.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een jonge dynami sche en groeiende organisatie die zich bezighoudt met de opvang en nazorg van gedetineerden in een vrijwillig kader en ex-gedetineerden in een justitieel kader. De stichting biedt aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding om zo bij te dragen aan het verbeteren van kansen om terug te keren in de samenleving en het arbeids proces. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Indien u interesse heeft in één van deze veelzijdige en uitdagende functies, dan verwijzen wij u voor een uitgebreide functieomschrijving naar onze website: www.stichtinadoor.nl Ut www.jurry.nl [IM'WiMililiWIWI Zebra Industrial Projects B V is een ingeni eurs burn en installatiebedrijf voor industriële automati sering, instrumentatie en energietechniek. Onze klanten zijn energie centrales, de (petro)chemie, food- sector, machinebou wers, water- en slibzuiveringen en vele anderen, waaraan bedrijfsklare installaties worden geleverd, vanaf ont werp tot en met de nazorg op gebied van ver deel inrichtingen en bestu ringsinstallaties met PLC, DCS en SCADA technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronder neming in Indonesië. Ons bedrijf is IS09001 en VCA gecertificeerd. Wij zijn op zoek naar een collega om ons team te versterken en hebben de volgende vacature Commercieel Engineer E Functie-inhoud: - Calculeren, offertes maken, aannemen van werk - Contacten onderhouden met opdrachtgevers - Supervisie over projecten - Werkvoorbereiding ten behoeve van projecten - Delegeren werk aan engineers, monteurs Wij vragen: - HBO denkniveau door opleiding en/of ervaring - Gedegen kennis van instrumentatie, automatisering en energietech niek - Flexibele instelling betreffende werktijden - Leidinggevende capaciteiten - Klantvriendelijkheid Wij bieden: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elektro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en groeiend bedrijf met een open werksfeer Spreekt deze functie je aan, schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan: Zebra Industrial Projects BV, Postbus 154, 4460 AD Goes. Nadere informatie betreffende deze vacature is te verkrijgen bij dhr. S. Rijswijk 0113-251811.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 148