nooit vergeten worden' 9 spectrum PZC Zaterdag 7 februari 2009 waar Lidewij en Pepijn zo gelukkig wa ren. De vertrouwdheid van de buren, aan wie ze trots hun zwemdiploma lieten zien, of hun carnavalskleren." Een vragende, zoekende blik. „Hun kleer tjes en speelgoed nu ineens in verhuisdo zen doen. Ik kan het gewoon niet... ik kan het niet." Het hele huis hangt vol met foto's. Alles ademt Lidewij en Pepijn. Alsof ze even, ongehoorzaam, zonder jas naar buiten zijn gehold. En elk moment luidruchtig binnen kunnen stormen voor iets lekkers. „Als ik thuiskom van mijn werk, strek ik mijn armen uit en dan hollen ze naar me toe." Hun beider geboortedagen zijn het afgelo pen jaar gevierd alsof ze erbij waren. Com pleet met mooie uitnodigingen voor fami lie en vrienden. „We hebben ballonnen opgelaten. En ik heb appeltaart gebakken. Daar waren ze altijd helemaal gek van." Waarom kwel je jezelf met al die herinne ringen om je heen, vragen mensen haar. „Waarom zou je de herinnering aan wat je zo dierbaar is, wegstoppen? Het zijn juist die herinneringen die mij verder hel pen. Mijn prachtige kindjes zijn altijd bij me. Ik wil de herinnering levend houden. Want die herinnering houdt ook Lidewij en Pepijn levend. Ze mogen nooit verge ten worden. Ze hadden niet moeten ster ven. Ze hadden de volgende dag iets leuks moeten gaan doen. Ze hadden nog bij mij moeten zijn." Q Contactpersoon voor de Stichting Slachtofferhulp Familiedrama Roosendaal is W. G. Hermans in Roosendaal. Bereikbaar via st.slachtofferhulp@home.nl Het bankrekeningnummer van de stichting is 14.57.48.820

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 115