knutselen in eendracht ik tl 'De Piraat' ZPZC Vrijdag 6 februari 2009 1 9 Raad Hulst beslist over herbenoeming Mulder HULST - De gemeenteraad van Hulst neemt donderdag 12 februari een besluit om burgemeester Jan-Frans Mulder voor zes jaar op nieuw te benoemen in dat ambt. De vertrouwenscommissie, be staande uit de voorzitters van de gemeenteraadsfracties, stelt de ge meenteraad in haar aanbeveling voor om Mulder te herbenoemen. Na het raadsbesluit brengt de com missaris van de koningin advies uit aan de minister van Binnen landse Zaken. Zeven orkesten spelen op dweilbandfestival SAS VAN CENT - In Brasserie D'Ouw Brug in Sas van Gent wordt morgen een dweilbandfesti val gehouden. De toegang is gratis en het begint om 20.00 uur. De dweilorkesten die optreden zijn De Knaoiers uit Puiflijk, de Oran- geband, Oor Ons Noe, The Pink Panthers, Te geen Naom, Damsj- eerniet en de Ratjetoeters. Dit op warmertje voor het komende car- narnavalsfeest is georganiseerd door de Ratjetoeters. 1 gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Geopend: vrijdag - zaterdag - zondag Duinweg Oostkapelle Sasse drankrijdster moet rijbewijs inleveren HOEK - Van een 46-jarige automo biliste uit Sas van Gent, die gister middag betrokken was bij een aan rijding, is het rijbewijs ingevor derd. Zij bleek na een blaastest ruim viermaal te veel alcohol te hebben gedronken. Het ongeluk gebeurde rond twee uur op het Mauritsfort in Hoek. Op het poli tiebureau verklaarde de vrouw door het oranje licht te zijn gere den. De botsing had alleen mate riële schade tot gevolg. Lezing over Frans Canada bij Alliance TERNEUZEN - Canada-kenner Siem van Eeten verzorgt donderdag 12 februari een lezing over Frans Ca nada voor de Alliance Franchise in Porgy Bess in Terneuzen. Van Eeten gaat in zijn presentatie, die om 20 uur begint, uitgebreid in op de komst van de Fransen in Aca- dië (Oost-Canada), de strijd met de Britten en de teloorgang van de Franse cultuurinvloed in Noord-Amerika. Toegangsprijs vijf euro. 1 uur bowlen, 3 gangenmenu 4 consumpties €27,50 2 uur bowlen, 3 gangenmenu 6 consumpties 36,50 Iedere maand een nieuw menu Da Vinciplein 14 4462 GX Goes 0113-227373 Naast de Zeelandhallen Open 7 dagen per week vanaf 14.00 uur (weekend vanaf 12.00 uur) Hierbij delen wij u mede dat mevrouw mr J.E. Pasop per 5 februari 2009 tot notaris te Borsele is benoemd. Vanaf deze datum gaat het kantoor te Heinkenszand verder als één van de drie vestigingen van Meijling Sarneel Notarissen op De Bevelanden. mr J.E. Pasop, notaris Postbus 27 4450 AA Heinkenszand Warande 9 tel.: 0113-561297 fax: 0113-562015 heinkenszand@meijling-sarneel.nl Borsele www.meiilina-sarneel.nl Meijling Sarneel Kapelle Reimerswaal Twee gewonden bij ongeluk in Zaamslag ZAAMSLAG - Bij een botsing in de Terneuzensestraat in Zaamslag zijn gisteravond twee personen ge wond geraakt. Een man (25) uit de gemeente Hulst botste met zijn au to achterop het voertuig van een uit de gemeente Terneuzen afkom stige 42-jarige automobilist. Die stond stil om linksaf te slaan. De 25-jarige bestuurder liep onbekend letsel op. Zijn medepassagiere (23), eveneens afkomstig uit de gemeen te Hulst, liep een hoofdwond op. Een soortement bus van één van de loopgroepen. Het wordt één van de verrassingen van de optocht. foto's Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 79