naar vierde Concert at Sea ik Afkoop rijkssubsidies woningbouwproj ecten Reizen motto jaarconcert Apollo 'De Piraat' s pzc Vrijdag 6 februari 2009 1 9 'We gaan werken met een stickersysteem voor dorpsbewoners. Zo hoeven mensen niet Steeds uit te leggen waar ze wonen Rens Vermeer, projectleider gemeente Schouwen-Duiveland Hierbij delen wij u mede dat mevrouw mr J.E. Pasop per 5 februari 2009 tot notaris te Borsele is benoemd. Vanaf deze datum gaat het kantoor te Heinkenszand verder als één van de drie vestigingen van Meijling Sarneel Notarissen op De Bevelanden. mr J.E. Pasop, notaris Postbus 27 - 4450 AA Heinkenszand IVI Gijl in Cl Warande 9 tel.: 0113-561297 fax: 0113-562015 heinkenszand@meijling-sarneel.nl Sarneel Borsele Kapelle www.meiiling-sarneel.nl Reimerswaal - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Geopend: vrijdag - zaterdag - zondag Duinweg Oostkapelle zierikzee - Voorkomen van admi nistratieve rompslomp geldt als be langrijk motief voor het besluit van de gemeente enkele rijkssubsi dies voor diverse woningbouwpro jecten op Schouwen-Duiveland af te kopen. In totaal gaat het om een bedrag van €571.672,78. De gemeente hoopt hiermee tot een betere beheersing van de fi nanciën en een vermindering van de administratieve lasten te ko men. Het afkoopbedrag is geba seerd op vier woningbouwprojec ten. In het kadej van het zogehe ten Besluit Woninggebonden Sub sidies (BWS) stelde het Rijk hier jaarlijkse bijdragen voor beschik baar over een periode van 199,4 tot 2017. De beschikkingen betreffen 39 woningen aan de Manhuis straat in Zierikzee, 6 woningen aan de Kloosterweg in Schudde- beurs, 2 woningen aan de Wilhel- minaweg in Renesse en 22 wonin gen aan de Burgemeester van Eet- enstraat in Nieuwerkerk. De gemeente ontving die jaarlijkse bijdragen van het Rijk om het geld vervolgens door te sluizen aan de enige belanghebbende, te weten woningbouwvereniging Zeeuw- land. De gemeente biedt bij deze rege ling derhalve alleen maar een lo ketfunctie. Zeeuwland heeft te ken nen gegeven geen bezwaar te heb ben tegen de afkoopregeling. brouwershaven - Wie verre rei zen maakt kan veel' vertellen. Dat is het motto van de jaaruitvoering van de Brouwse muziekvereniging Apollo zaterdag 14 februari. Op zoek naar de mooie Valentina wordt een muzikale reis over de wereld gemaakt. Dat leidt tot Hon gaarse dansen, American Pie én een Kozakken-patrouille. Ook de Eagles passeren de revue evenals Abba. Verstekeling aan boord is de Schouwse poprocker Rinko. Het Bal Na wordt verzorgd door Phi lip's Music Entertainment. Het jaarconcert wordt gehouden in het Tonnenmagazijn. Aanvang 19.30 uur. Vergeten handschoen trekt veel bekijks 's-GRAVENPOLDER - Leo Goedegebu- re uit 's-Gravenpolder maakte afge lopen maandag een vreugdespron getje. In de krant stond een foto van een waslijn met eerder bij het schaatsen op de Zwaakse Weel ver geten handschoenen. Leo zag zijn motorhandschoenen, ging woensdag kijken, maar ze wa ren al weg. Hij doet nu een op roep: 'Mochten ze niet bevallen, geef ze dan bij ons af, aan de Goe- sestraatweg 7'. Workshop tango dansen in Zierikzee zierikzee - Zoé Baart en Rafaël Oliana van Tangobasics geven ko mend weekeinde een tweedaagse workshop tango dansen voor be ginners. De workshop is zowel morgen als zondag in gebouw De Driehoek aan het Kerkhof in Zierikzee en duurt van 13 tot 17 uur. Opgeven kan telefonisch via 06 57607708 en 06 11372697 of per email: tangobasics@live.nl. Ergotherapeuten geven tekst en uitleg DIRKSLAND - Ergotherapeuten Tan- ja Ista en Eline van den Bos geven maandag 16 februari in het Van Weel-Bethesdaziekenhuis in Dirks- land tijdens een bijeenkomst van de Reuma patiëntenvereniging tekst en uitleg over hun beroep. Er gotherapie stelt mensen in staat ondanks ziekte toch de dagelijkse dingen te doen. Belangstellenden zijn welkom in het ziekenhuisrestaurant. Aanvang 19.45 uur. Lokale radio zoekt verhalen over de liefde zierikzee - Waarom houdt u zo veel van uw geliefde? Heeft u uw partner op een bijzondere manier leren kennen? Radio Schou wen-Duiveland wil het allemaal weten. Uit alle liefdesverhalen zoekt de omroep het mooiste uit. Dat wordt op Valentijnsdag, zater dag 14 februari, tussen 10.00 en 12.00 uur voorgelezen op de radio. Mooie liefdesverhalen zijn wel kom bij Radio Schouwen-Duive land, postbus 121, 4300 AC Zierik zee. Mailen kan ook: info@rosd.nl. Intrededienst predikant Burgh burgh - De nieuwe predikant van de hervormde gemeente in Burgh, Maarten Diepenbroek, doet zon dag 8 februari intrede in de dienst die om 14.30 uur begint in de kerk op de Burghse Ring. Diepenbroek volgt in deze functie domina Myrte Leijdens op. De in trededienst zondagmiddag zal wor den bijgewoond door een aantal predikanten uit de regio Schou wen-Duiveland en door enkele do minees die eerder in de kerk van Burgh werkzaam zijn geweest. Komende zomer is dit beeld twee dagen te zien: de organisatie verwacht zowel op vrijdag als op zaterdag topdrukte. arschieffoto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59