IDensenljnq.nl Colofon Familieberichten üïburen Stijn wm Jan Willem Dekker Jan Dekker J.W. (Jan) Dekker Arie Johannes Cornelis van Eeneraiaam Arie t Elisabeth Johanna Smits Ariena Pietronella van Herwijnen Cor van der Maas 20 I Vrijdag 6 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfaCht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamërean.av telefonisch opgegeven advertenties jf-7 E-mail, pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrriedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dolgelukkig zijn we met de geboorte van ons eerste kleinkind, achterkleinkind en neefje Zoon van Michel en Kim de Kok-Krijnsen Opa en Oma: Krijn en Mattie Krijnsen-Traas Overoma: C .0T raas-Westerweele Oom en Tante: Mark en Patricia p Bij de Heer is mijn leven veilig, voor wie zou ik bang zijn? Psalm 27:1 Heden is van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Jan 27 oktober 1952 t 4 februari 2009 A.C. Dekker-van der Have Joop en Nel Dekker Rinus en Nella Dekker Nella en Ad van Loenhout Wim Dekker Neven en Nichten Correspondentieadres: A.C. Dekker-van der Have Regenboogstraat 3 4301 BR Zierikzee Gelegenheid tot condoleren maandag 9 februari van 12.30 uur tot 13.15 uur in de zaal van de Chr. Ger. Kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, waarna om 13.30 uur de rouwdienst zal worden gehouden in de bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Wij zijn zeer verdrietig omdat onze collega na een periode van ziekte is overleden. Wij verliezen in Jan een dienstbare collega en een bijzonder mens. Wij wensen de familie en met name zijn moeder veel sterkte toe bij het verwerken van zijn heengaan en bij het aanvaarden van de leegte die hij achterlaat. Collega's van de afdelingen Financiën, Juridische zaken, Control (FJC) en Samenleving van de gemeente Schouwen-Duiveland Ons bereikte het droeve bericht dat de heer na een kort ziekbed is overleden Jan Dekker was van 1-7.-1980 t/m 31-12-1996 in diverse administratieve functies werkzaam voor de toenmalige gemeente Zierikzee, waarna zijn dienstverband tot aan zijn overlijden werd voortgezet binnen de gemeente Schouwen-Duiveland. Wij gedenken Jan Dekker als een toegewijd en integer mens en medewerker. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en andere dierbaren. Burgemeester en wethouders van S chouwen- Dui veland M.K. van den Heuvel W.G. Renden secretaris loco-burgemeester Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Intens bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat omringd door allen die hem hef en dierbaar waren, na een langdurig, met moed gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Paulina Catharina Johanna Vermeulen in de leeftijd van 62 jaar. Oost-Souburg: P.C.J. van Eenennaam Oost-Souburg: Stephan en Mariska Sharon Arnémuiden: Lydia en Johnny Joan 4388 GE Oost-Souburg, 4 februari 2009 Wittezeestraat 43 Arie is thuis, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 9 februari van 10.15 uur tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg"Industrieweg 20 te Vhssingen. Aansluitend zal om 10.45 uur een afscheidsbijeen komst worden gehouden in het uitvaartcentrum, waarna om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vhssingen. Na alloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemd uit vaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je opa is je opa, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, je moet hem laten gaan. Je verstand zegt; dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Dag Lieve Opa Joan en Sharon Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Nel en Niek Mevrouw Kool Nico Monique en Eric, Kes, Luna Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Petrus Wilhelmus Lambertus Frijhoff in de leeftijd van 93 jaar. Papendrecht: Peter Hulst: Nico en Lies Samuël en Eva Joël Jeroen en Lianne 's-Heer Arendskerke, 4 februari 2009 Correspondentieadres: Rossinistraat 11 4561 VP Hulst De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 9 februari om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westehjke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtig heid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Wij begeren te meer ons verblijf in het lichaam te verlaten en bij de Here onze intrek te nemen. 2 Kor. 5: 8 Na een langzaam afnemen van haar krachten is door de Here tot Zich genomen in Zijn Vaderhuis onze lieve zuster en lieve tante sinds 5 december 2002 weduwe van Egbert Jan Goossen 5-9-1929 t 5-2-2009 Familie van Herwijnen Familie Goossen Correspondentieadres: Fam. Zaadnoor dijk Tuindersweg 14 4871 LH Etten-Leur Dinsdag 10 februari is er van 13.15 - 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de samenkomst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn verslagen door het toch nog zo plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wij zullen hem missen in onze familiekring. Namens de familie de Looze John de Looze Luzia de Looze Silva Lima Melissa de Looze Robert-Jan de Looze Kreeftstraat 55 Zierikzee Alie de Looze Hardingsveld Namens de familie de Bilde Adrie de Bilde Cobie de Bilde-v.d. Maas Kreeftstraat 75 Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44