Adrianus Lambertus de Graaf A.L. de Graaf Adrianus Lambertus de Graaf Ad de Graaf Ad de Graaf Ad de Graaf Ad de Graaf Ad de Graaf Leendert Jacobus de Kam kük ook op in ff]ensen[jnq n[ Agnes de Jonge-Goense Lieve Oma de Jonge Tess de Putter Dina Cornelia Rijn 22 I Vrijdag 6 februari 2009 Jij die wij liefhebben, is er niet meer. Deze strijd kon je niet winnen, ondanks je vechtlust. Met intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, vader en schoonvader ~Ad Drager van de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 60 jaar. Marry de Graaf-Kroos Paul en Mieke 4 februari 2009 Burg. van Eetenstraat 34 4306 CW Nieuwerkerk Maandag 9 februari om 12.00 uur nemen we afscheid van Ad in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendij k 3 Na het afscheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. In plaats van bloemen kunt u een gift geven t.b.v. KWFKankerbestrijding, een collectebus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Na een ernstige ziekte is van ons weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en oudoom Ad echtgenoot van Marry Kroos Familie J. de Graaf M.L. de Graaf-Boot Gravenstraat 19 4301 GV Zierikzee Ad De vader van onze schoonzoon, zwager en oom is vandaag na een moedige strijd overleden. Wij verliezen in Ad een warm en eerlijk mens, die wij als gezin erg zullen missen. Wij wensen Marry, Paul en Mieke en alle naaste familieleden veel sterkte bij dit grote verlies. Anneke en Ferry ter Mors Bastiaan en Kirsten, Julie Emma Lisette en Johan Rockanje, 4 februari 2009 Wij zijn verdrietig na het overlijden van onze vriend Wij wensen Marry, Paul, Mieke, zijn vader en moeder en familie veel sterkte bij het dragen van dit verhes. Tilly Jan en kinderen Agathe Wim en kinderen Bedroefd zijn wij over het overlijden van onze medewerker Ad heeft zich als conciërge jarenlang ingezet voor de bewoners van Steenzwaenshof in Nieuwerkerk. Wij missen in Ad een behulpzame medewerker die dag en nacht klaar stond voor zijn bewoners. Wij wensen Marry, Paul en Mieke, zijn vader en moeder, verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Raad van Commissarissen, directie en verenigingsraad Zeeuwland Op 4 februari hebben wij toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze collega Wij verhezen in Ad een betrokken collega. Mij stond voor iedereen altijd klaar en kwam op buitengewone wijze op voor de belangen van zijn bewoners. Wij wensen Marry, Paul en Mieke, zijn vader en moeder, familie en vrienden veel sterkte toe. Abco, Anne-Catrien, Ad, Adrie, Albert, Alex, Annegien, Annemieke P., Annemieke van der P., Antoine, Barry, Carhjn, Chris, Daan, Diane, Edward, Ellen, Ernst, Gérard, Gert Jan, Hanneke, Hans, Heidi, Herman, Ino, Irma, Jan B., Jan H., Jan van O., Jan van V., Jeanette, Jeffrey, John, Jolanda, Jos, Krieno, Leen, Lennart, Lipo, Marcel, Marianne, Marion, Marja, Marjolein, Michiel, Mike, Paul, Petra, Pierre, René, Riek, Rien, Rob, Rob, Robert, Sabina, Suzan, Tanya en Yvonne In verband met bovenstaande is het kantoor van Zeeuwland gesloten op maandag 9 februari aanstaande tussen 11.00 en 15.00 uur Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van ons zangmaatje Wij wensen Marry en familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden van Shantykoor Neptunus Verdrietig en geschokt, maar met dankbare herin neringen aan wat hij voor onze vereniging heeft betekend, is na een ernstige ziekte overleden Lid in de Orde van Oranje-Nassau Erelid van tafeltennisvereniging Scaldina Zierikzee In de leeftijd van 60 jaar. Ad was mede oprichter van onze vereniging in 1974 en meer dan 30 jaar in vele functies actief. Scaldina is aan hem veel dank verschuldigd. Wij wensen Marry, Paul, Mieke en verdere famihe veel kracht toe om dit grote verhes te dragen. Namens tafeltennisvereniging Scaldina Kees Sonneveld, voorzitter Geheel onverwachts is overleden onze vader, schoonvader en opa 21-03-1947 26-01-2009 Jan en Mariëlle Britt Ron Maxime en Vince Crematie heeft reeds plaatsgevonden. Irenestraat 25,4328 BT Burgh-Haamstede Zij was een van ons. Eindelijk heeft zij nu haar rust gevonden. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame, fantastische ma en oma rk 18 februari 1931 - f 4 februari 2009 A. de Jonge Apolien en Jan Adrie en Lian Jordy, Dean Jolanda en Ko Romy en Martijn "De Fonteyne" Hoefbladstraat 35 4451 TL Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 9 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in "De Fonteyne" te Heinkens zand gelegenheid tot condoleren. Beetje bij beetje moesten weje verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak erg zeer. De Oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen wij "dankje voor alles watje hebt gedaan. Van je kleinkinderen, Romy en Martijn, Jordy, Dean Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je Iemand die je zó lief hebt, mieeen moet. Wij willen u graag bedanken voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten, telefoontjes en bezoekjes, emails, sms-jes en cadeautjes die wij mochten ontvangen tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze dochter en kleindochter Het is zwaar om na Roos nu ook zonder Tess verder te moeten leven, maar zoveel betrokkenheid vergroot de moed om verder te gaan. Dennie en Angelique de Putter-de Milliano Opa en Oma de Putter-Scheele Opa en Oma de Milliano-de Sutter Biervliet, februari 2009 De bomen komen uit de grond en uil hun stam de twijgen. En ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen. We zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien. Zo heeft de aarde ons geleerd, dat al wat sterft zal bloeien. Op 5 februari 2009 is overleden Dien Zij mocht 86 jaar worden. Jan Rijn -in herinnering Nel Rijn -in herinnering Correspondentieadres: executeur-testamentair Notarispraktijk van Dongen Postbus 245 4330 AE Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24