(Tiensenl1nq.nl Janneke Neeteson-Kense Ries Rijn Ries, Ries Rijn Ries Rijn Ries Rijn Ries Rijn Ries Rijn Lieve Ries Marco van Schelven Marco Marco van Schelven Marco van Schelven Maria Jacoba Margaretha van Waarde Han van 't Veer Beitske van Vegten 22 I Donderdag 5 februari 2009 Na een lang leven tot het laatst toe helder en aan wezig, is toch nog onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder, omaoveroma en zus weduwe sinds 2003 van Pieter Adrianus Neeteson Groede, 17 mei 1914 f Vlissingen, 30 januari 2009 Doetinchem: Ineke en Gijs Post- Neeteson Vlissingen: Kees en Maria Neeteson-Creemers 's-Heer Ahtskerke: Frangoise en Paul de Nooijer-Neeteson Vlissingen: RoelofNeeteson Breskens: C.C. Kense Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oude Hoeveweg 8 4444 SR 's-Heer Ahtskerke De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden in Groede. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend en maatje Je deed de dingen op jouw eigen wijze en tijd en vocht zo ook tot 't einde een ongelijke strijd. Die strijd is nu ten einde maar zeker niet de smart. Je houdt altijd een plekje in ons hart. We zullen je missen. Wij wensen Machteld en de familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Mineke en Sjaak Lian en Willem Marian en Ron Goes, 4 februari 2009 Door de vele goede herinneringen ben je voor altijd in ons hart. Hans en Anja Verdrietig zijn we door het overlijden van onze vriend We wensen Machteld en familie veel sterkte toe. DaanenEngelien Karin, Iris en Renée Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van onze enthousiaste teamleider en vriend Wij wensen Machteld en familie veel sterkte toe. Biljartvereniging "De Stene Brug" Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van We wensen onze collega Machteld en verdere families sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Medewerkers Lunchcafé Stadhuis Goes Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons verenigingslid We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en Leden Biljartvereniging A.L.M. Verslagen hebben wij vernomen dat is overleden We wensen Machteld en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies voetbal vrienden Hansweert Oost -Wij zullen je missen. Jan Kees, Marian en Lotte Rectificatie Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Hij overleed in de leeftijd van 46 jaar. Lilly van Schelven Constand en Gretha van Schelven Hans en Lia van Schelven Ineke, Heieen Angela en Gerrit Rosendal Akke, Sytse Linda Blomme 29 januari 2009 Correspondentie-adres: C.H. van Schelven Lange Blokweg 41 4301 NW Zierikzee De crematie heeft dinsdag 3 februari in familiekring plaatsgehad in het crematorium te Middelburg. Verbijsterd zijn wij door het droeve bericht Linda's maatje, is niet meer. Linda Blomme Mieneke Blomme-van Hasselt Erwin, Brenda, Martijn/Tina, Karin, Peter, Erik en Alice Wij wensen allen die Marco van Schelven gekend hebben veel sterkte toe. Vlissingen, 4 februari 2009 Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze medewerker en collega Vanaf 01 maart 2005 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verhes. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 04 februari 2009 Vol verbazing hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Hij was een stille en rustige medewerker. Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van de montageafdeling LétE kijk ook op ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze tante en schoonzuster (Aunt Mary) weduwe van Cornelis Jan Steketee Ar Driewegen 24 augustus 1920 t Goes 30 januari 2009 Wiebe en Ella van Waarde-Dekker Margriet en Dic-k Roodenburg-van Waarde Annelies van Waarde en Ernst Has M. Septer-Kormelink Correspondentieadres: Annelies van Waarde Judith Leysterlaan 1 2104 SL Heemstede De crematie heeftin besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van "Sint Maarten in de Groe te Goes. De mensen van voorbij Ze blijven met ons leven In de mooie fietsverhalen Die wij met je mochten delen 2 februari 2009 Lina, kinderen en kleinkinderen Sterkte gewenst namens je collega's in Duinoord Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 43 Heden nam God tot Zich Zijn kind, onze zorgzame zus, schoonzus en tante Ede, 25 juni 1932 Goes, 4 februari 2009 Rijswijk: M. Eversdijk Apeldoorn: M. van Vegten-Barten Ede: S. van Vegten T. van Vegten-van Santen Neven en nichten Zorgcentrum 'Poelwijck' 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Hans en Elma Paardekooper Elstarstraat 104,4421 DT Kapel le Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Poelwijck en het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voorde liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 7 februari om 10.45 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op algemene begraafplaats te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tjj condoleren in voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62