Colofon Familieberichten Wilhelmina Jozina Buteijn-Griep Wilhelmina Jozina Buteijn-Griep Arnoldus Kamphuis Dick Olger Lampe Francisca Gerardina Keerssemeeckers Rik Minnaar Luciën Adolf Mortier 20 I Donderdag 5 februari 2009 kok ook op m n)ensen[jnpi Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor. plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en.uyv. telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamëren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ik zie een poort wijd open staan. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt haar hand, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde dat na zoveel moeilijk strijden kwam. Omdat het. niet haar leven, maar ook haar lijden overnam. Verdrietig dat we haar moeten missen, maar dank baar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en mijn oma in de leeftijd van 71 jaar. Krabbendijke: L. Buteijn Kapelle: Ard en Marlies Ricardo Krabbendijke: Joan en Fried Goes, 3 februari 2009 Correspondentieadres: H.A. Fonteinestraat 7 4413 CV Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en mijn oma is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 5 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op zaterdag 7 februari om 11.00 uur vanuit de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in 'De Rancke' gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 71 jaar. 't Harde: A.K. Griep P.M.A. Griep-Koning Krabbendijke: K.A. Griep E Griep-Schetters Neven en Nichten Krabbendijke, 3 februari 2009 Lieve Oma den Hamer Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak erg zeer. De Oma van vroeger wasje niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij *dankje* voor alles watje hebt"gedaan. Van je kleinkinderen, Mariene, Karin, Riaime, Monique en Lindsay "Tot de ouderdom toe ben Ik dezelfde en tot de grijsheid toe zal Ik u torsen Jesaja 46: 4 In een liefdevolle omgeving is, in de leeftijd van bijna 90 jaar, in alle rust overleden onze dierbare vader en opa gehuwd geweest met EigjePijlt ?Y Genderen, 13 maart 1919 Veere, 3 februari 2009 Hendrik-Ido-Ambacht: Tim en Dicky Kamphuis-Smith Jos en Anne Lise, Simon David en Martine, Thijmen Christine en Johan, Ian, Samuël Middelburg: Carla Kamphuis, Arjen Drijgers Eva Rosa De jaren in Rozenhof waren heel, goede jaren voor ons allemaal. Contactadres: Oude Vlissingseweg 36d 4336 AD Middelburg (0118-635326) Pappa is op zijn kamer in Nieuw-Sandenburgh in Veere (afdeiing Rozenhof). Er is gelegenheid daar afscheid te nemen in overleg met de familie. We herdenken hem in een dienst die wordt gehouden op maandag 9 februari om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Peursumseweg 15, 3381 KT Giessenburg. Aansluitend volgt omstreeks 13.00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats, C.M. van Houweling- weg lb, 3381 KD Giessenburg. Voorafgaand aan de dienst kunt u tussen 11.15 en 11.45 uur afscheid nemen in de kerk. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in zalencentrum "De Stigt", Peursumseweg 15 te Giessenburg. Bedroefd hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer en oom A Nijmegen, 6 augustus 1950 t Middelburg, 4 februari 2009 Middelburg: Olga en Jan Franse Amsterdam: Vivian Lampe Gapinge: Nicole Lampe en Paul Melief PoekieenMoos *5» Neven en nichten Correspondentieadres: Nicole Lampe Dorpsstraat 80 4352 AE Gapinge Dick is opgebaard in het uitvaartcentrum II. Jobse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 10 februari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze lieve en zorgzame zuster, schoon zuster en tante Cisca A Vlissingen, 31 augustus 1929 t Vlissingen, 1 februari 2009 Vlissingen: Adrie Keerssemeeckers en Silva Danckaert Vlissingen: Jo en Magda Keerssemeeckers-Walter Vlissingen: Suusen Hub T u m mers-Keerssemeeckers Nieuw en Sint Joosland: Frans en Rietje Keerssemeeckers-Luteijn achterneven en -nichten Correspondentieadres: H.J.M. Tummers Giessenburg 25 4385 EM Vlissingen De crematie heeft op 4 februari 2009 in besloten kring plaatsgevonden. Het laatste jaar is zij verzorgd in Woonzorgcentrum Ter Reede. Wij danken de medewerkers van Stichting Werkt voor Ouderen voor hun grote liefdevolle betrokkenheid. Tevens een speciale dank aan huisarts mevrouw dr. J.M.G Roebroeck voor haar betrokkenheid en deskundig advies. Diep geschokt zijn wij na het vernemen van het bericht van het noodlottige ongeval van Wij wensen zijn ouders, familie en alle vrienden van Rik enorm veel sterkte toe met dit tragische verlies. Directie 8personeel Mambo's Après Skibar, Middelburg Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen watje voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verdere pijn hem bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Zijn leven werd. gekenmerkt door eenvoud, eenzaamheid en werkzaamheid.. Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. St. Jansteen: August en Maria- Mortier-de Coninck St. Jansteen: Albert Mortier en Gilda Neve St. Jansteen: Marie-Louise en Jan Weemaes-Mortier St. Jansteen: Tilly en Josef van Overmeeren-Mortier en neven nichten Een woord van dank aan de mensen van Emergis' voor hun goede zorgen 31 januari 2009 Correspondentieadres: Warandastraat 6,4564 RA St Jansteen De crematieplechtigheid heeft in besloten familij kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60