ri I- ei mem Marinus Cornelis Johannes Rijn fDensenlinq.nl Jan Sinke Opa Sinke opa "boot" Ries Ries Rijn Ries Rijn Ries Rijn Ries Rijn Gilles Tramper 24 I Woensdag 4 februari 2009 Ik heb het leven liefgehad Jullie allen evenzeer Graag had ik hier nog wat vertoefd, Helaas, dat mocht niet meer Wanneer er iemand aan mij denkt. Dan zonder veel verdriet Bedenk het leven is maar kort, Dus is mijn wens: geniet! Na 58 jaar stond het motortje stil. Mijn levenspartner en geweldig lieve maatje, onze "ouwe" en onze opa is rustig ingeslapen Ries 6 november 1950 2 februari 2009 Wilhelminadorp: Machteld Spelier Goes: Richard Rijn Monique Rijn-van Belleghem Amber Rémon Goes: Leon Rijn Katj a Rijn-Raus Nina Iris Jens Oosthavendijk 15 4475 AA Wilhelminadorp U kunt Ries een laatste groet brengen op donderdag 5 februari Van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrnm, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Wij nodigen U uit samen met ons afscheid van hem te nemen tijdens de bijeenkomst, die op vrijdag 6 februari om 11.00 uur in het crematorium "Zoomstede", Masten- dreef 5 te Bergen op Zoom zal plaatsvinden. RIES HIELD VAN MENSEN Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. MUM m kijk ook op Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, opa en overopa Biezelinge, 1 april 1921 Goes, 2 februari 2009 Sterke de Heere ons in dit verlies. Yerseke: J.C. Sinke-Kole Yerseke: Willie en Huib Minnaard-Sinke Biezelinge: Sanny en Jasper Dingemanse-Sinke Wolphaartsdijk: Piet en Matty Sinke-Kole Rilland: Isaac en Marina Sinke-Vermerris 's-H.Arendskerke: Rinus en Conny Sinke-de Bel Goes: Cathrien en Cees Staal-Sinke Kruiningen: Anja en Bart van den Berge-Sinke Klein- en achterkleinkinderen Aakstraat 12 A 4401 JA Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 6 februari om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, onvergetelijke Klein- en achterkleinkinderen Dag lieve Amber, Nina, Iris, Rémon, Jens De naderende dood was bij ons niet de route naar het afscheid maar de aanleiding tot een hernieuwde kennismaking Het was te kort, maar krachtig Vaarwel Mirjam Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van levenspartner en "Rijnljevan onze dochter en zus Machteld Spelier Goes, 6 november 1950 Wilhelminadorp, 2 februari 2009 Goes: Piet Spelier t Roos Spelier-Hopmans Wilhelminadorp: Ad Spelier Carolien Spelier-Huisson Alexandra, Rachel, Olivia en Mario Goes: Rob Spelier Marjo van Klooster Veerle, Lieve Ileel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere broer en oom Sjaak Monique Robert Francisca Sylvana Malissa Goes, 2 februari 2009 Vanmorgen ontvingen wij het droeve bericht dat gisterenmiddag op de leeftijd van 58 jaar is overleden Ries is ruim 34 jaar bij ons in dienst geweest als Chargesamensteller. Wij hebben Ries leren kennen als een levensgenieter met een hartelijke en sociale persoonlijkheid. Door zijn kennis en jarenlange ervaring was hij een vraag baak voor zijn omgeving en een gewaardeerd collega. Vorig jaar bleek dat Ries ernstig ziek was. Na een periode van intensieve behandeling was er in eerste instantie hoop op herstel. Enkele weken geleden werd echter duidelijk dat de behandelingen niet het gewenste resultaat hadden en wisten we dat we afscheid zouden moeten nemen van Ries. Dat dit op zo korte termijn zou zijn, hadden we niet verwacht. Wij zullen Ries missen. Wij wensen Machteld, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie enmedewerk(st)ers Nuplex Resins bv Bergen op Zoom 3 februari 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons geliefd verenigingslid We wensen Machteld, familie en vrienden veel sterkte toe. bestuur Oranjevereniging "Eensgezindheid" te Wilhelminadorp v WsMM' - Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn innig geliefde, zorg zame man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Elizabeth de Jonge 4 in de leeftijd van 83 jaar. 's-Gravenpolder: E. Tramper-de Jonge Zierikzee: Ko en Pauline Gilbert en Renske André en Joyce Daphne Randolph Michael Kayleigh Zierikzee: Annemarie en Rien Robbert Marc Paul Kapelle: Niek en Carola Michelle Mitchel 2 februari 2009 Schoolstraat 34 4431 AL 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 6 februari om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de dienst is er van 10.15-10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd op de Verpleeg Unit., Team 3 van Zorgcentrum Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86