kijk ook op fTl9nsenlinq.nl iubifeufft Ad en Ton Dieleman-Dieleman üverledef) Eddy Joseph Marie Frusch Ed Frusch Sara Geldof-Wattel Elvire Marie Saelens Maria Hamelink as® Jozina Louisa Elisabeth Allaart 20 I Woensdag 4 februari 2009 Colofon Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en,j$v| telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088 - 013 9990 ^BdiiMflÉiÉdBÉiÉyÉÉiÉÉbÉflflli De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 4 februari 1959 4 februari 2009 Wij feliciteren onze ouders, onze grootouders en mijn overgrootouders met hun 50-jarig huwelijk. Gre en Jo Krijn, Stefan en Stacey, Moniek Arno en Vera bieleman, Bas en Linda, Zoë, bennis en Laura Eric en Anita bieleman, Niek +,Tim, Niels, Gijs Memories we share together moments no one else can know I will keep them close to me never let them go. Maandagochtend is in alle rust en overgave thuis overleden, mijn lieve man, onze papa, opa en mijn zoon Ed echtgenoot van Tosca Bosman Sas van Gent, 13-3-1939 Terneuzen, 2-2-2009 Tosca Frusch-Bosman Peter en Meiske - Merle, Matthijs Piëta en Harry - Enzo, Noa, Luna Arjuna - Marinthe Sandra en Martijn - Lars, Isa Florieke en Nico - Vera, Justin Joep en Gieke - Max, Eva Mw. M.L. Frusch-Colpaert Celsiusstraat 11 4532 KV Terneuzen De crematie vindt plaats op vrijdag 6 februari om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Vooraf is er van 14.00 - 14.20 uur gelegenheid tot condoleren. Na de plechtigheid kunt u ons ontmoeten in de koffie ruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Intens verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze lieve vriend Wij bidden voor Tosca, Oma Frusch, kinderen en kleinkinderen om Gods onmisbare kracht, dit grote verhes te kunnen dragen. Victor Jeanette Stefan Anne Tot het einde toe sterk Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze bijzondere moeder weduwe van Jacob Pieter Geldof Middelburg Oost-Souburg 16 juli 1918 3 februari 2009 Henk Geldof t en Anneke Griep Ria Geldof en Wout Rijksen Ko Geldof Jaap Geldof Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nagelenburgsingel 89 4388 KH Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 februari om 14.30 uur in het kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis zouden we het fijn vinden om met u samen te komen in de Ark (naast het kerkgebouw). Wanneer je terugblikt in je leven Blijkt alles snel te gaan Het duurde allemaal maar even Dat ritme van een lach en een traan Alles tnoest je uil handen geven Het levenstempo werd te zwaar - Maar één ding is altijd gebleven Dat is de liefde voor elkaar. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor het geen zij voor ons betekende geven wij u kennis van het overlijden van mevrouw Weduwe sinds 4 maart 1991 van de heer Petrus Goossens Zij is geboren op 27 oktober 1926 te Moerkerke (B) en overleden te Oostburg op 2 februari 2009 Oostburg: Rina en Jules Marteijn-Goossens Brugge: Elvi en Garrett Spaey-Marteijn Morgane Spaey Hulst: Frank Goossens Koert Goossens De families Saelens, Goossens, Cocquyt en Veesaart Correspondentie adres: Schuttebochtlaan 39 4501AB Oostburg Van der Maelstedeweg 2G 4561 GT Hulst Een speciaal woord van dank aan de artsen en medewerkers van verpleeghuis De Stelle, afdeling klaverblad. De Eucharistieviering waartoe u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 7 februari 2009 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de "Verrijzenishof' te Eede. Er is gelegenheid tot condoleren voor de Eucharistie viering van 9.30 uur tot 10.00 uur achter in de kerk. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ik zal in het huis de$ HEREN verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 2 3:.6b Rustig en gesteund door haar kinderen en klein kinderen is op 88-jarige leeftijd onze lieve moeder en oma heengegaan weduwe van Cornelis den Hamer Zaamslag: Adri en Marianne den Hamer-Blijleven Mariene en Marcel Karin en Henk-Jan Rianne en Willy Zaamslag: Krijn en Connie den Hamer-van Zuuren Monique en Stephan Lindsay en achterkleinkinderen 3 februari 2009 Verzorgingshuis "De Molenhof' Corr.adres: Nederhof 11,4543 DA Zaamslag Vrijdag 6 februari is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen op kamer 106 in "De Molenhof', Molenstraat 3 te Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 7 februari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na. de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof' en naar huisartsenpraktijk Zaamslag voor alle zorg en aandach t. s0& tw. n In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van weduwe van Abraham Jacobus le Grand A 's-Gravenhage, 16 februari 1923 t Oostburg, 1 februari 2009 Harare [Zimbabwe]: Den Haag: Den Haag: Goes: Den Haag: Monster: Nieuwvliet: Oostburg: Nieuwvliet: L.M.E. Allaart M. A. Allaart-van den Bergh Aad en Desirée Allaart-van Rijn Wilma.en Remmert van Dijk-Allaart Albert Allaart Eduard en Sylvia Allaart-Crooks Joop en Diane le Grand-Buytink Jacques en Ineke le Grandee Grand Johan en Marianne le Gra.nd-de Die Neven en nichten Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Weststraat 8 4501 JG Oostburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 5 februari van 19.00 -19.30 uur en vrijdag 6 februari van 12.30 - 13.00 uur m het mortuarium van het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vijdag 6 februari om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum, Kerkplein 2 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82