Faasse Fermont Faasse Fermont BEDRIJFSHUISVESTING «advertentie BEDRIJFSHUISVESTING Wijngaardstraat 53 Goes, 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl Hulst, Austroliëweg 22-24 Op bedrijfsterrein 'Hogeweg' bieden wij een complex aan mef een totale grootte van 9255 m2, waarvan 2880 m2 verhard en geschikt voor zware voertuigen. Ca. 5400 m2 is onverhard eri is bruikbaar voor bebouwing of verharding.-Het kantoor is ca. 80 m2 groot, en v.v. kantoor- en spreek kamers, garage, pantry en toilet. De bedrijfswoning' is 540 m? en heeft o.m. 4 slaapkamers en twee badkamers, Koopprijzen op aanvraag1 ■dim Kapelle, Jufferswegje Op hef Hapro-ferrein in Biezelinge, aan het Jufferswegje, bieden wij een bedrijfscomplex aan, met een totale oppervlakte van ca. 8650 m2 BVO, verdeeld over verschillende hallen. De hallen hebben verschillende bouwja ren, en zijn voorzien van diverse overheaddeuren, kantines, sanitaire groe pen en kantoorruimtes. Er is een uitgebreide stroomvoorziening aanwezig. Het terrein is geheel verhard en toegankelijk voor grotere vrachtwagens. Het terrein biedt mogelijkheden voor zowel productiebedrijven, als logistie ke ondernemingen. Koopprijs 1.790.000,- k.k. Goes, Livingstoneweg 26 Op bedrijventerrein de Poel II, bieden wij een op een zeer goede zichtloca- tie, dit grootschalige bedrijfspand aan. Het pand heeft een totale opper vlakte van ca. 3590 m2 en een vrije hoogte van 7 meter, oplopend tot ca. 1 2 meter in de nok. De vrije overspanning is 38 meter. De gehele vloer is een voorgespannen betonvloer en is vloeistofdicht, met een vloerbelasting tot 2200 kg/m2. Een gedeelte is geasfalteerd. Hierdoor is het pand ideaal voor grootschalige opslag. Te huur per ruimte van ca. 500 m2. Aanvaarding kan spoedig. Huurprijzen v.a. €35,- per m2 per jaar Goes, Klein Frankrijk 7 In een kleinschalig bedrijfsverzamelgebouw bieden wij kantoorruimte aan, met een tota le grootte van 140 m2. Het oppervlak is verdeeld over 5 ruimtes van ca. 30 rh2. De ruimtes zijn alle v.v. databékabeiing, armo- turen en vloerbedekking. De ruimtes kunnen eventueel apart gehuurd worden. Het betreft ae overname van een bestaand contract. Oplevering kan per direct. Goes, Nansenbaan/ hoek Smithweg Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij 3ó nieuwe bedrijfsunits aan op een uitstekende zichtlocatie. Het ontwerp van deze units is vernieuwend en zeer fraai. De units zijn er v.a. 67 m2 tot 232 m2. Alle units hebben minimaal 7 meter vrije hoogte, waardoor hef aanleggen van een extra vloer mogelijk is. De 4 units aan de voorzijde hebben standaard een beton nen verdiepingsvloer. Verder hebben alle units een óverheaddeur, toiletin richting en invoeren van nutsvoorzieningen. Parkeerruimte is in ruime mate aanwezig. Goes, Nansenbaan/Columbusweg Op een zeer aansprekende locatie langs de Nansenbaan op bedrijventer- rein De Poel II" zal een nieuw bedrijfsverzamelgebouw met 12 units wor den gerealiseerd. De units zijn verkrijgbaar vanaï 156 m2. De units zijn eenvoudig te combineren tot een groter geheel. Op de kop van het gebouw, komen twee units met kantoor- en showroomvoorziening. De ruim te op de begane grond is geschikt om als showroom te gebruiken. De le verdieping (140 m2) en de 2e verdieping (ca. 290 m2) zijn te gebruiken als kantoorruimte. Huurprijs op aanvraag Koopprijs vanaf €71.000,- VON excl. BTW Prijzen vanaf 159.000,- V.O.N. excl. BTW jdi Ut Terneuzen, Schuttershofweg 1 Op een zeer aansprekende en goed bereikbare locatie, bieden wij kantoor ruimte aan in één van de bekendste gebouwen van Terneuzen. Wij. kunnen ruimte aanbieden op de 3de, 6de en 7de verdieping, met oppervlaktes vanaf ca. 1 87 m2. De ruimtes zijn vrij indeel'baar. Het gebouw is o.a. voor zien van twee liftinstallatïes, luchtbehandeling en intëreominstallatie.- De pantry's en toiletgroepen zijn recent geheel vernieuwd. Op eigen terrein is parkeerruimte te huur. In collegiale samenwerking met Kindt Biesbroeck. I MiddelburgNieuwe Burg 19 Op een fraaie A2-locatie in het centrum van Middelburg, bieden wij deze goed gelegen winkelruimte aan. Dè verkoop- vloeroppervlakte is ca. 110 m2. Daarnaast 's er ca. 40 m2 magazijnruimte, een kelder ;n kantoorruimte met pantry blok. Het front s ca. 7 meter. De winkelruimte is eventue- eel uit te breiden." De ligging is uitstekend nabij de Grote Markt en de Lange Delft, r Aanvaarding kan per direct! Huurprijs €42.000,- per jaar excl. BTW Huurprijzen vanaf 105,- per m2 per jaar Middelburg, ZIP Vrijetijdspark Op het nieuw ontwikkelde ZEP Middelburg, bieden wij de laatste winkelunif aan van ca. 2100 m2 BVO, verdeeld over 2 lagen. De beoogde branches voor deze ruimte zijn Sport en Spel, Auto en Fiets en thematische detailhan del.Met attracties als Miniatuur Walcheren, Voetbal' Experience en en win kelformules als BCC, Toys 'R' Us en KFC, zal. ZEP Middelburg uitgroeien tot een grote publiekstrekker. Het vrijetijdspark is bovendien uitstekend gelegen aan de A58 aan de afslag Middelburg. De unit is te splitsen in twee units.; Huurprijs 185.000,- per jaar excl. BTW Heeft u een beleggings pand dat valt onder box 3 van de inkomstenbelasting? Voorkom dat u voor uw activiteiten voor het beheer van het pand wordt aangeslagen in box 11 Informeer bij Faasse Fermont naar de mogelijkheden voor het beheer van uw beleggingspand! 'M Kamperland, Veerweg 40 Op een goede locatie aan de hoofdstraat van Kamperland, de Veerweg, bieden wij u deze winkelruimte aan. De ruimte is ca. 120 m2 groot en hééft, een front van ca. 6 meter. De ruimte is vrij indeelbaar en geheel naar eigen smaak in te richten. De voorgevel is in 2008 nog geheel ver nieuwd. Het pond is gelegen naast hef postkantoor, supermarkt en.VVV-kanloor. Oplevering in overleg Huurprijs 100,- per m2 per jaar Goes, Wijngaardstraat 3 In het centrum van Goes bieden wij dit fraaie monumentale pand aan. Het pand ligt aan de Wijngaardstraat en kijkt uit over de Vlasmarkt. Het pand kenmerkt zich door zijn hoge ruimtes en fraaie elementen. Het pand is verdeeld in drie bouwlagen. Dit pand leent zich uitstekend voor heront wikkeling. Laat u-overtuigen: van de moge lijkheden van dit pandl Vraagprijs €895.000,- k.k. VERNIEUWDE AANBIEDING Goes, Gebroeders Spykerstraat 1 Op bedrijventerrein 'De Poel I' bieden wij koelcellen en opslagruimtes aan in verschillende formaten. De ruimtes maken deel uit van een vleesverwer kingsbedrijf, maar worden van de rest van het pand afgescheiden, zodat deze apart toegankelijk zijn. De cellen zijn verkrijgbaar vanaf ca. 1 68 m2. Naast de koelcellen zijn verschillende opslag- en/of werkruimtes te huur, welke niet gekoeld zijn. De locatie is goed, met de snelweg A58 op enkele minuten gelegen. Laat u informeren naar de mogelijkheden. Oplevering geschiedt iri overleg. Huurprijzen op aanvraag «mm in business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60