op wat hij bereikt heeft
'Als ik 's ochtends wakker worddenk ik af en toe wel eens, poeh, waar ben ik
toch allemaal mee bezig Dirk Scheringa over zichzelf in KR O's Profiel
PZC Woensdag 4 februari 2009 I 35
07:05 Little house on
the prairie 08:05 The
bold and the beauti
ful 08:30 Trauma cen
trum 09:00 Tommy tele
shopping 12:00 Animal
house 13:00 De nieu
we Uri Geiler 14:55 JAG
15:45 The Cosby show
16:15 According to Jim
16:40 The bold and the
beautiful 17:00 Little
house on the prairie
07:00 Teleshop 7 07:01
Car tracks 07:30 Suerte
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 14:20
Business links 14:40 RTL
Z Nieuws
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel sell 17:00 Car tracks
17:15 Oprah Winfrey
show
07:00 Disney feest 07:35
Boo! 08:05 Hotel 08:35
Born2Cook 09:05 One
Tree Hill 10:05 TekT-
VShop 11:05 Astro TV
13:05 McLeod's daugh
ters 14:00 Out of the
blue 14:30 Home and
away 15:00 Disney feest
15:30 Born2Cook 16:05
Smaken verschillen
16:35 Ready steady cook
17:35 Charmed
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer In the night gar
den, YoGabba Gab-
ba, Bamboe Club, Me
teor and the mighty
monster trucks, Bam
boe Club, Bob the buil
der, Bamboe Club, Yo
Gabba Gabba, Bamboe
Club, Finley the fire en
gine, Musti, In the night
garden, De drieling, Lilo
Stitch, A kind of ma
gic, Kim Possible, To
tal drama island, Trans
formers Animated, So
nic X, Yin Yang Yo, Jac
kie Chan, The suite life
of Zack and Cody, Poké-
mon Battle Frontier, Jac
kie Chan, The replace
ments, Kim Possible,
Phineas &Ferb
o
18:00
De grote verbou
18:00
The A-Team, ac
18:10
Dr. Phil, talkshow
18:35 Home and away,
18:00
Politieachtervol-
wing, realitypro-
tieserie
dramaserie
gingen, serie re
gramma
18:55
Knight rider, ac
portages
tieserie
18:10
My wife and kids,
comedyserie
18:40
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:55
Married with
19:05
Goede tijden,
19:05 Ghost whisperer,
19:05
Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
slechte tijden,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
serie
soap
19:35
Friends, comedy
gramma
19:35
Heren maken de
serie
19:20
Shownieuws -
man, makeover-
Vroege editie, het
programma
laatste nieuws
20:00
Trauma centrum,
20:30
Starwars: Episo
20:30
Fatal lessons: The 20:00 Smaken verschil-
20:00
Freddie, comedy
realityprogramma
de V-The empi
good teacher,
len, culinair pro
serie
20:30
De 25 meest hi
re strikes back,sf-
filmdrama
gramma
20:30
Criminal minds,
larische sketches
film
20:30 Topstylist-
misdaadserie
aller tijden, over
Home edition: Fi
zicht
nale, finale
21:30 Gordon Ramsay: 21:25 Numb3rs,mis-
Hell's Kitchen daadserie
22:30
Hart van Neder
22:50 Sky cops, serie
22:15 De bruiloft van...,
22:20 The border, actie
land - Late editie,
documentaires
realityprogramma
serie
reportages
22:45 As the world
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
turns, soapserie
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:20 Kliniek voor gê
nante aandoe
ningen, docudra-
23:35 Oprah Winfrey 23:25 Criminal intent, 23:10 Profiler, misdaad
show (h) dramaserie serie
00:15 Jezelfverbouwen 00:05
RTL Poker: Heads
00:25
Ally McBeal
00:20
Smaken verschil
00:05
Friends (h)
en dan trouwen
up
01:15
Teleshop 8
len (h)
00:35
Freddie (h)
01:15 Happy Hour 01:05
Teleshop 7
01:16
Sneak preview
00:55
Will Grace
01:00
Nachtprogram
01:06
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
01:20
Nachtprogram
mering
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
mering
02:00
Poker after dark
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Nederl.
om altijd maar zo bovenmatig ac
tief te blijven, „Hij weet heel effi
ciënt met zijn tijd om te gaan.
Veel mensen verkwanselen hun
tijd, hij niet. Hij heeft een
DSB-dag, een museum-dag, een
AZ-dag, een vrije dag. Dirk heeft
themadagen."
's Avonds is Scheringa vrijwel al
tijd 'met eten' thuis, gaat na de
avondmaaltijd nog even het wei
land in om te kijken of het met de
dieren goed is en is de rest van de
avond 'gewoon thuis'. „Mensen
denken wel eens, die zal wel iede
re avond weg zijn. Niks hoor".
Een uitzondering maakt Scheringa
voor de kaartclub. Drie vrienden
van vroeger vormen met Dirk het
kwartet dat wekelijks een kaartje
legt, al dertig jaar lang.
KRO's Profiel, Nederland 2, 22.50 uur
00
O
10
K)
O
O
O
hJ
NJ
KJ
O
M
W
Z
n
Dirk Scheringa, topman van de DSB Groep, staat vanavond centraal in
KRO's Profiel. archieffoto Harmen de Jong
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:18 Weer
18:22 Wie nu?
18:31 Land van water
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 The lion man. 14:25
Thuis. 14:55 Villa politica.
16:10 De rode loper. 16:35
Meesterchef. 17:05 Are you
being served? 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Het
weer. 20:15 Thuis. 20:45 Volt.
21:35 Huis te koop. 22:10
De slimste mens ter wereld.
23:00 Het journaal laat. 23:26
Winstverdeling jokeren lotto.
23:27 KENO-uitslagen. 23:28
Het weer. 23:30 Schone schijn.
00:00 Man bijt hond. 00:25 De
rode loper.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's The re
placements. 07:50 Oggy en de
kakkerlakken. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Op schok. 08:40 Kar-
rewiet. 08:48 Antarctica. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Winterbedden. 13:59 KETNET.
14:00 Mega Mindy. 14:25 De
Smurfen. 14:50 Gawayn. 15:05
De 5.15:30 Oggy en de kak
kerlakken. 15:40 Zo is er maar
één: De cup. 16:00 Disney's
Lilo Stitch. 16:25 Oggy en
de kakkerlakken. 16:35 Zo is er
maar één: De cup. 16:55 Dis
ney's The replacements. 17:15
Zoé Kezako. 17:30 Gawayn.
17:45 George van de jungle.
18:00 Op schok. 18:10 Karre-
wiet. 18:20 Amika. 18:35 Zo is
er maar één: De cup. 18:55 En
daarmee basta! 19:10 Disney's
Zoom in op Maggie. 19:20 Kar-
rewiet. 19:30 Op schok. 19:40
Pat St Stan. 19:50 Antarctica.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:35 Sporza: Voetbal - Studio
1 de Cup live. 23:20 Mijn vader.
23:50 Cultuurprijzen Vlaande
ren 2008.
RTBF1
09:30 La clef des champs.
09:55 Le jardin extraordinaire.
10:25 2 Soeurs et un bébé.
11:55 Table des terroirs. 12:04
Questions d'argent. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45 Télétou-
risme quotidien. 13:55 Derrick.
14:55 Rends moi mon nom.
16:30 Siska. 17:35 Arabesque.
18:25 Air de familie. 18:26
Chaud devant. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Talents Wallons. 19:21 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Questions
a La Une. 21:30 Entre deux
eaux. 23:18 Joker- en lotto
uitslagen. 23:20 Questions
d'argent. 23:25 Hamas in Gaza.
00:25 50° Nord.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 10:30
Minuscule. 10:40 Coin bleu,
coin rouge. 11:35 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la vie.
12:05 Tout une histoire. 13:05
Tekenfilms. 16:03 lei bla bla.
16:05 Tekenfilms. 17:40 Les
niouzz. 17:50 SOS Antarctique.
17:54 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 19:00 Plus
belle la vie. 19:25 Les dessous
de Veronica. 19:45 Un gars,
une fille. 20:00 Beursberichten.
20:05 La couleur du rnensonge.
21:45 Médicals détectives.
22:02 Un gars, une fille. 22:22
KENO. 22:23 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Lotto- en jokeruitslagen. 22:44
Beursberichten. 22:45 Screen.
23:25 Opinions. 23:55 Doorlo
pende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under revisited. 11:00
Homes under the hammer.
12:00 To buy or not to buy.
12:45 Cash in the attic. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis
murder. 16:00 Nieuws en
weerbericht. 16:05 Mister
Maker. 16:25 Thumb wrest
ling federation. 16:30 Bear
behaving badly. 16:50 Eliot
Kid. 17:05 Gastronuts. 17:35
Blue Peter. 18:00 MySay. 18:05
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The
One show. 20:30 Inside out.
21:00 Waterloo Road. 22:00
New tricks. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
The National Lottery draws.
23:45 Movie connections.
00:25 Texas rangers.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 Rocket Boy and
Toro. 08:10 Watch my chops.
08:25 Newsround. 08:30
Barney's barrier reef. 09:00
Da Dick and Dom dairies.
09:30 Pinky Dinky Doo. 09:45
Lazytown extra. 10:00 Big and
Small. 10:15 Bob the builder.
10:25 Harry and Toto. 10:35
Nina and the Neurons. 10:50
Me too! 11:10 Mister maker.
11:30 In the night garden.
12:00 Wildlife on Two. 12:30
The daily politics. 14:00 See
hear. 14:30 Working lunch.
15:00 Living in the sun. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Ready steady cook.
18:15 Cash in the celebrity
attic. 19:00 Eggheads. 19:30
Extreme dreams: The ultimate
challenge. 20:00 Escape to the
countty. 21:00 It's not easy
being green. 21:30 Master-
chef. 22:00 Terry Pratchett
- Living with Alzheimers. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Brendel in
performance.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:30 Sportschau live:
Skiën. 12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
derLiebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Panda, Gorilla Co.
17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 19:45 Wissen vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Schuldig.
21:45 Hart aber fair. 23:00
Tagesthemen. 23:28 Das Wet
ter im Ersten. 23:30 Farah Diba
- Die Kaiserin und ich.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05
Voile Kanne - Service taglich.
10:30 Wege zum Gliick. 11:15
girlfriends - Freundschaft mit
Herz. 12:00 Tagesschau urn
zwölf. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Nürnberger
Schnauzen. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Gliick.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Wismar.
18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Küstenwa-
che. 20:15 Ein Date fiirs Leben.
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 Abenteuer
Forschung. 22:45 auslandsjour-
nal. 23:15 Johannes B. Kerner.
00:20 heute nacht.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Mean
green machines. 08:55 Mean
machines: The Transatlan
tic challenge - Excavators.
09:20 Die Ludolfs. 10:15
Ultimate cars: Convertibles.
10:40 Overhaulin': The boss is
back. 11:35 Discovery project
earth: Wrapping Greenland.
12:30 How it's made: Kitchen
knives Mannequins Socks
Hypodermic needles. 13:00
How it's made. 13:25 Dirty
jobs: Sewer inspector. 14:20
Mission implausible. 15:15
Fight quest: Hong Kong. 16:10
American chopper: Flowjet
bike. 17:05 Biker build-off: El
Pitts vs Harold Pontarelli. 18:05
Miami Ink: Shop party. 19:00
Mythbusters: Shattering sub-
woofer. 20:00 Dirty jobs: Pig
farmer. 21:00 Ultimate survival:
Patagonia. 22:00 Survivorman:
Arctic. 23:00 Overhaulin':
Overhaulin' bumrush. 00:00
Extreme engineering: Subways
in America.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Heads up: Do
UFOs really exist? 12:30
Green dream district. 13:00
Michaella's wild challenge.
13:30 Remarkable vets. 14:00
Hunter hunted: Black death.
15:00 Situation critical: Miracle
escape at Quecreek. 16:00 Res
cue emergency: The Brighton
bombing. 17:00 Inside: Global
underworld. 18:00 Dog town:
The outsiders. 19:00 Animal
inspectors. 19:30 Talking
to animals. 20:00 Air crash
investigation: Fire on board.
21:00 Earth investigated: Birth
of America. 22:00 Secrets
of: Shaving. 23:00 Master of
disaster: Tornado alley. 00:00
Seconds from disaster: Hotel
collapse Singapore.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 Top
25.14:00 De videotheek.
15:00serveert. 15:30 Your
chart. 16:30 Kijk dit nou live.
17:30 Wat te doen voor je j
poen. 18:00 De videotheek.
20:00 Your chart. 21:00 Kane
serveert. 21:30 De videotheek.
22:00 TMF NL. 23:00 De video
theek. 00:00 Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
14:30 Rock chart. 15:30 Made.
16:25 My super sweet 16.
16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10
A shot at love with Tila Tequila.
23:05 Busted. 23:30 Dirty
Sanchez. 00:00 After hours.
TV 5
08:25 Alerte terre. 08:45
Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 Stade
Africa. 09:40 Une brique dans
le ventre. 10:05 TV5Monde
I'info. 10:15 Littoral. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout Ie monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Savoureuses escapades
lointaines. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Rumeurs. 13:20
Rêves d'hotels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Fort Boyard.
16:00 Nieuws. 16:30 Global
food. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Rumeurs. 19:00
Questions a La Une. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Pas tout de
suite. 22:30 Palaces du monde.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 SoeurThérèse.
com.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00
Autosport: Rally. 10:00,11:00
Skiën. 12:30 Wielrennen.
13:00 Eurogoals. 13:45,15:00
Bowls. 18:00 Eurogoals flash.
18:10 Skiën. 18:15,19:15
Voetbal: UEFA Cup Classics.
20:15 Olympische Spelen.
20:45 Wednesday selection.
20:50 Riders club. 20:55,21:55
Golf. 22:25 Golf club. 22:30,
23:00 Zeilen. 23:30 Yacht club.
23:40 Wednesday selection.
23:45 Skiën.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside the Middle
East. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:00 World
news Asia. 15:00 TalkAsia.
15:30 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your world
today. 19:30 Inside the Middle
East. 20:00 Business internatio
nal. 21:00 World news Europe.
22:00 BackStory. 22:30 World
sport. 23:00 World news
Europe. 00:00 leder heel uur
CNN I World News, tenzij
anders vermeld.