opzegaienst Familieberichten C! ffleosenlinqjl Johannes Jan van 't Veer Han van 't Veer Han van 't Veer Pieter Izaak Verhage Casper Braafiiart Albert Dirkzwager Krijn Gerard Krijnsen Han van 't Veer Han van 't Veer 26 I Woensdag 4 februari 2009 Verdrietig, maar toch dankbaar dat aan zijn lijde.pmi een einde is gekomen, delen wij u mede dat nameen bewonderenswaardig dragen van zijn ziekte is overleden Han *27 oktober 1943 12 februari 2009 Renesse, Linavan 't Veer-van de Kassteele Renesse, Arjan en Corine Driebruggen, Babette en Ron Mikkic lÉÊk. Famke Capelwegl4 4325 BT Renesse Donderdag 5 februari zal er om 11.00 uur oen afscheidsdienst worden gehouden in de Jacobuskerk" aan de Kromme Reke te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 12.00 Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Diep bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Dien en Wim Ketting Truus en Kees Heijboer Nel en Kees^Magito Piet en Willie v.d. Kassteele Anneke en Heribert Lindner Neven en nichten Verdrietig en geschokt zijn de bewoners van de Capelweg door het overlijden van Met een glimlach zullen wij aan hem terugdenken. Wij wensen Lina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Mevr. Vasseur Mevr. Wakke e Mevr. Zandijk Fam. Meerhof Fam. Everaers Fam. van de Velde Fam. J.H. Hengel Fam. H.J. Hengel Fam. Kroon Fam. Heiligers Wim en Karin Fam. Mosterdijk Fam. Oosterling Lisette en Marlou Rob Raats Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd, voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Na 55 jaar lief en leed te hebben gedeeld, is mijn lieve man, vader, schoonvader en opa overleden echtgenoot van Greta Magdalena Sanders in de leeftijd van 79 jaar. Oostburg: G.M. Verhage-Sanders Vlaardingen: A. Pladdet-Verhage D. Pladdet Anne Drachten: A. Verhage L. Dobbelaer 29 januari 2009 Boogschutter 8 4501 HT Oostburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Nijverheidsstraat 53/5-5 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www: hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten^ Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en luseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen ERZORGING Peter Butler Voor een begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede ia Kapelle Peter Butler v.o.f. Senonistraat 3 4421 DN KapeHe tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl kijk ook op l;ie; Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Elly Braafhart kinderen en kleinkinderen Hoek, februari 2009 Hoofddorp, februari 2009 Graag wil ik, mede namens mijn zonen, iedereen dank zeggen voor de vele blijken van hartelijkheid, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenoot Uw reacties waren hartverwarmend en hebben ons zeer gesterkt. i A. Dirkzwager-van der Have 's-Heer Hendrikskinderen, februari 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het mede leven dat wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze geliefde broer, zwager en oom betuigen wij u onze wrelgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Corrie Krijnsen-Kopmels en verdere familie Waarde, februari 2009 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijke medeleven, ons betoond tijdens de ziekte e'h na het overlijden van mijn man Bert van der Veer Uit aller naam: Suzie van der Veer - Moens Ons bereikte het trieste bericht dat na een ernstige ziekte toch nog onverwacht is overleden Wij zullen zijn gezellige aanwezigheid, zijn warme belangstelling en de goeie gesprekken in "de kantine" erg missen. Wij wensen Lina, Arjan en Corine, Babette, Ron, Mikkie en Famke, veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. de "koffïecollega's" uit Driebruggen Wij zijn zeer bedroefd nu is overleden Voetsporen gezet in het zand Verdwijnen weer na eb en vloed Maar de voetsporen van Han Gezet in de richting van ons hart Blijven eeuwig bestaan. Wij wensen Lina, Arjan en Corine, Babette, Ron, Mikkie en Famke, heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij zijn er voor jullie. Teun en Trees Marcel en Penny Familie van Domburg !H» fflensenlifiq.nl Met Mensenlinq Qpzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en rneld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28