meer dan welkom ndernemer Futsallers Tènce/Zaman halen de dubbele cijfers 11 n rTERDAM PZC Woensdag 4 februari 2009 33 Koploper Internetplan heeft duidelijk moeite met Bogaert/Pro Sport. door Peter Snelders TERNEUZEN - Het kostte de ongesla gen koploper InternetPlan/Tem- po-Team bijzonder veel moeite om ook het veertiende competitie duel in de eerste klasse van het re gionale fiitsal in winst om te zet ten. Het trof in Bogaert/Pro Sport een bijzonder taaie tegenstander die tot de laatste seconden in de wedstrijd bleef De lijstaanvoerder won uiteindelijk met 7-6. Tènce/Zaman rekende eenvoudig af met In den Dwaes (12-3) en Max Korting/Pro Sport bleef tegen Wentzler/Pauwels aan de goede kant van de score (8-6). Amstel- hoekje/Bakker kwam niet in actie, omdat opponent Stuntmarkt met personele problemen kampte. Bogaert/Pro Sport-InternetPlan/ Tempo-Team 6-7 (2-4): In de eer ste helft had de koploper een dui delijk overwicht, maar was de thuisploeg via uitvallen eveneens gevaarlijk. Na de doelwisseling liep InternetPlan/Tempo-Team uit naar 7-4 en leek het duel beslist. Toch kwam een veerkrachtig Bogaert/Pro Sport nog angstvallig dichtbij. Bij de stand 6-7 werd zelfs een inzet van de lijn gehaald. Doelpunten Bogaert Pro Sport: Jean- Ruud de Houck (3x), Davy van Puijvel- de (2x) en Peter de Bot. InternetPlan/ Tempo-Team: Michaël van Mol (2x), Corné Langendoen (2x), Erik Rodrigo (2x) en Veli Eryürük. Tènce/Zaman-In den Dwaes 12-3 (3-0): Het zag er in de beginfase niet naar uit dat een dergelijke uit slag tot stand zou komen. Na een kwartier stond het nog 0-0. In de resterende minuten van de eerste helft liep de thuisploeg uit naar 3-0. Direct na de hervatting tilde Robin MacTaggert met een puntga ve hattrick de score naar 6-0 en was de mentale weerbaarheid van In den Dwaes gebroken. Doelpunten Tènce/Zaman: Jari Vyae- ne (4x), Robin MacTaggert (3x), Tristan van Acker (2x), Norbert Baart (2x) en Davy Kerstens. In den Dwaes: Jaimy de Visser (3x). Wentzler Pauwels-Max Korting/ Pro Sport 6-8 (3-5): Het krachts verschil was gering. Wel stond Max Korting/Pro Sport vrijwel steeds aan de positieve kant van de score tegen een wat onder de maat spelend Wentzler Pauwels. Bij de stand 6-7 kon het nog alle kanten uit. De thuisploeg wilde toen de gelijkmaker forceren. Het doelpunt viel, zoals zo vaak in zo'n situatie, aan de andere kant. Doelpunten Wentzler Pauwels: Mar- tijn van Passel, Patrick Vonk, Peter Vael, Harold de Rijk (2x), eigen doelpunt. Max Korting/Pro Sport: Michel Nieu- welink (4x), Björn Luijcks (2x), Peter Cambeen en Job Zwegers. ROTTERDAM De Ronde van Frankrijk start volgend jaar op zaterdag 3 juli met een proloog in Rotterdam en rijdt een dag later een etappe vanuit Rotterdam door Zeeland naar België. Het peloton rijdt iets meer dan 80 kilometer over Zeeuws grondgebied. Spijkeni: Dordrepht Burgh-Haamstede Neeltjej Jans Middel Zoom Vlissini Terneuzen Foine Poppelaars (rechts) brengt een toost jit met Tourdirecteur Christian Prudhomme Dp de etappe door Zeeland, foto Frits Bakker «''kfk-y, J ""«Sir»'''- 1 GRAND DEPART NEW ENERGY Willeen Adriaansens Goedereede. Het licht staat op groen. We komen nu snel bij el kaar en gaan er met z'n allen een geweldige dag van maken. En niet alleen die ene dag. We zijn een fietsprovincie, in organiseren en zelf doen. En we willen dat in het jaar van de Tour de France aan ie dereen laten zien." Driebanders Reseda laten punten liggen SAS VAN CENT - Het team van Rese- da kwam in de landelijke vierde di visie driebanden tegen 3B-SD Dui- velands Meubelhuis niet verder dan een gelijkspel (4-4). Alleen eer ste man Theo Platjouw haalde zijn normale niveau en won met groot verschil van Sjaak de Visser. Cees Baumgarte speelde niet goed, maar had geen moeite.om John Hatzman te verslaan. Cor de Jonge en Rob Claerhoudt verloren. Resino nieuwe trainer Heitinga bij Atletico MADRID - Atletico Madrid heeft oud-doelman Abel Resino aange steld als vervanger van trainer Ja- vier Aguirre, die op is gestapt. De 49-jarige Resino komt over van tweededivisionist Castellon. Aguir re vertrok na teleurstellende resul taten. Atletico, de club van oud- Ajacied John Heitinga, won dit jaar nog geen wedstrijd en is afge zakt naar de zevende plaats. Oefenduels Terneuzen en Terneuzense Boys TERNEUZEN - Omdat de KNVB voor zaterdag en zondag een in- haalweekeinde heeft ingepland, kiezen verschillende voetbalclubs voor het spelen van een oefen duel. Zo speelt Terneuzense Boys zaterdag op eigen veld tegen twee deklasser Arnemuiden. Een dag la ter neemt buurman Terneuzen het in 's-Heerenhoek op tegen zon dag-vierdeklasser Patrijzen. Beide duels beginnen om 14.30 uur. FM Sranang moet pas op de plaats maken GOES - In de strijd om de tweede plaats in de hoofdklasse moesten de zaalvoetballers van FM Sranang een pas op de plaats maken. Het had bij winst op Eteha een directe concurrent van zich afgeschud maar ging pijnlijk onderuit: 1-3. Na de 0-1 zorgde Iby El-Uarichi nog wel voor een 1-1-ruststand. Na de 1-2 beslisten de bezoekers het duel vervolgens kort voor tijd: 1-3. Feyenoord Soccercamp komt naar Middelburg MIDDELBURG - Jeugdige voetballers kunnen op maandag 23 en dinsdag 24 februari bij voetbalvereniging Zeelandia Middelburg deelnemen aan het Feyenoord Soccercamp. Op beide dagen wordt tussen 9.30 uur en 16.30 uur getraind onder lei ding van oud-Feyenoorder Ben Wijnstekers. Meer informatie is te vinden op www.zeelandiamiddel- burg.nl en op www.feyenoor- dontour.nl/soccercamps. Kerkhove maakt in Portugal haar rentree MIDDELBURG - Tennisster Lesley Kerkhove, die volledig hersteld is van een knieblessure, maakt vol gende week haar rentree. In het Portugese Albufeira speelt de ze ventienjarige Zierikzeese haar eer ste partij sinds september. Een week later zal ze ook in actie ko men in Portimao. Kerkhove is de nummer zeventien van de wereld bij de junioren. Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 107