>i|"*"""' IDensenlinq.nl Pieternella Aaltje den Hamer Nellie van Hoeve-den Hamer Annie Luycks-van Hennekeler Rik Minnaar Rik Minnaar Marco van Schelven Lieve papa Marco Rik Minnaar Rik Minnaar Marco van Schelven Marco Rik 22 I Woensdag 4 februari 2009 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. U doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan wat zij voor ons betekend heeft, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Sinds 1969 weduwe van G. van Hoeve Terneuzen Terneuzen A 20 maart 1923 2 februari 2009 Terneuzen: A.P.Loof-denHamert M. Looft Houten: J.T. Le Mat-den Hamer R.H. Le Matt Amersfoort: T. Cornelisse-den Hamer P. Cornelisse t Maasland: G. Marijs-den Hamer P.D. Marijs t Axel: G.C.P. den Hamert C. Erpelinck Uithoorn: J. van Hilten-den Hamer t A. van Hilten C. van Hilten-Gaasbeek Terneuzen: C.D. den Hamer M.G. den Hamer-Wolfert Terneuzen: D. den Hamer G. den Hamer-Meindertsma Naharya (Israel): E. Polak neven en nichten Correspondentieadres: C.D. den Hamer Amerstraat 28 4535 CL Terneuzen Zaterdag 7 februari wordt er om 11.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Mijn schoonzus en onze tante stierf op 2 februari jl. Zij was een meelevend lid van onze familie. Eerst samen met haar man Gijs en na zijn dood in 1969 alleen. Dankbaar bewaren wij de vele goede herinneringen. Namens de familie Van Hoeve, Rien van Hoeve Terneuzen, 2 februari 2009 Beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden uiteindelijk niet meer met je praten Die blik, die stilte, die deed vaak zeer. De (o)ma van vroeger wasje niet meer. We zagen heel goedje stille verdriet. Maar helpen konden we je niet Overleden op 30 januari in bijzijn van de mensen die ze graag bij zich had, mijn moeder, schoonmoeder en oma Nelleke Langeraert Andy van Goethem Kenrick Melissa Chanella Ivana Ma rust maar zacht, houdt over ons een beetje de wacht, stuur ons en begeleidt ons in moeilijke uren. Lieve Heer ontvang mijn ma met open armen, de pijn, het verdriet, U kan haar verwarmen. Voor altijd in onze gedachten Voor altijd in ons hart Lieve Rik, we zullen je nooit vergeten. Daniël, Johan, Gilles, Hans, Eddy, Reggie, Lenny, Anne, Michael, Liesbeth, Vincent, Tess, Jorgo, Tinus, Franky, Mart, Jaap jan, Maria, John, Lisa, Dennis, Yuri, Daniëlla, Catherine, Björn, Bert, Jessica, Kevin, Kenneth, Taco, Ami, Arjo, Wies, Dirk, Ad, Ellie, Juri Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze buurjongen We wensen Ad, Janneke, Ton, Joost, oma Krijger en verdere familie veel kracht en sterkte toe. John en Mattj^ea Moolenaar Harrie en Jacqueline van Rooijen Izaak en Aartje Nortier Henk en Marion Seinen Joost en Joke Hogenstein Met gevoelens van ontzetting en ongeloof namen wij kennis van het overlijden van Oud leerling van onze school en zoon van meester Ad. Wij wensen Ad en Janneke, familie en kennissen sterkte toe met het dragen van dit onbeschrijflijke verlies. Namens alle ouders van o.b.s. de Kirreweie Arno Zwetsloot Ronald Moerland, voorzitter voorzitter Ouderraad Medezeggenschapsraad Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. 'Hij overleed in de leeftijd van 46 jaar. Lilly van Schelven Constand en Gretha van Schelven Hans en Lia van Schelven Ineke, Heieen Angela en Gerrit Rosendal Akke, Sytse 29 januari 2009 Correspondentie-adres: C.H. van Schelven Lange Blokweg 41 4301 NW Zierikzee De crematie heeft dinsdag 3 februari in familiekring plaatsgehad in het crematorium te Middelburg. Nooit meer samen fietsen, nooit meer samen naar de carrousel nooit meer samen voetballen, nooit meer samen lachen, nooit meer samen liefs van Lilly Je was er altijd voor Lilly, dat vonden we zo goed van je. We vinden het erg dat Lilly nü haar lieve papa moet missen. In gedachten zijn we bij de familie en Linda. Pieter en Margreet, Bas enManita, Bart Geheel onverwacht en vol ongeloof bereikte ons het droevige bericht, dat plotseling is overleden Wij zullen je vrolijke glimlach en vriendelijkheid missen. Rust zacht Rik Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de directie en alle personeelsleden Club Four Discotheek Pinky's Feestcafe de Zoom Vol ongeloof vernamen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden zoon van onze medewerker Ad Minnaar, leerkracht van OBS de Kirreweie te Burgh-Haamstede. Wij wensen Ad en zijn gezin veel sterkte toe met dit zware verlies. Bestuur, directie.en medewerkers van de Stichting Obase obase Diep zijn wij getroffen door het plotseling overlijden van Vader van Lilly, onze kleindochter, dochter en nicht Wij wensen de familie van Schelven heel veel sterkte met dit grote verlies. Brand Waaijenberg Davina Waaijenberg-de Jonge Annemiek in herinnering Lilly Pirn en Ana Paula Schuddebeurs, 29 januari 2009 Donkereweg 7 tragisch, verbijsterd, bedroefd We zullen je missen. Coby en Frank, Thomas, Febe, Ililde Verbijsterd zijn we door het droevige bericht van het overlijden van Wij wensen Janneke en haar familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Anneke Helm Lia Bostelaar Marjan van Gilst Marina van den Boogaart Marion van de Velde Hann Timmermans Tom Schild Theo van Bokkem Permanente Commissie Leerlingenzorg Walcheren Op 2 februari 2009 jl. is overleden onze Tante Rien Wij wensen de familie veel sterkte Dies en Mari Lieven en Nellie Mari Jan en Mienlje Grie en Hannes Wim en Addy Lieven enTannie Bep en Joos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100