Hendrik Hubrecht Minnaar Rik Minnaar Rik Minnaar Rik Minnaar Rik Minnaar Rik Minnaar Rik Minnaar Hendrik Hubrecht (Rik) Minnaar Rik Minnaar kyk ook op [Tl9nseniifiq.nl Rik Minnaar Johannes van Mourik Johan van Mourik Johan van Mourik 22 1 Dinsdag 3 februari 2009 Verslagen en met ons hart vol verdriet, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer en kleinzoon ~Rik~ 7 januari 1990 1 februari 2009 Ad en Janneke Minnaar-Krijger Ton Joost Jannie Krijger-Traas 't Lage Burgh 24 4328 PB Burgh-Haamstede Onze Rik is thuis. Vrijdag 6 februari nemen we om 14.00 uur afscheid van Rik in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van mijn lieve kleinzoon en onze neef Rik mocht 19 jaar worden. Krabbendijke: J. Krijger-Traas Rilland: Joan Krijger-Kuzee Janine Ko, Sterre Bart Melanie Ellen Ruben Willemien Marcel Joep Marleen Anne Marnix Yerseke: Joop Gaby Krijger Kevin Middelburg: Henk Esther Krijger Michelle, Stefan, Robin, Jordy, Nina Krabbendijke, 1 februari 2009 Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij onze neef kwijt geraakt. Goes: Ome Jan, Tante Laura Rob Ellen, Cheyenne, Djoy Michel 8t Willy, Vince Hansweert: Ome Huib, Tante Rosalie Rinus Christiane, Jessica, Deborah Geheel onverwachts vernamen wij dat onze achter neef is overleden. Wij wensen Ad - Janneke - Ton - Joost - Oma Krijger en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Kruiningen: Familie Traas-v. Iloute Familie Van Niftrik Volkomen verbijsterd, zoals zovelen, zijn we, nadat wij het bericht ontvingen dat door een noodlottig ongeval om het leven kwam. Wij wensen onze vrienden Ad en Janneke en natuurlijk ook Ton en Joost en verdere familie, heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Nelleke Dalebout Leendert en Marja Rademaker Kees en Lieske Uitterhoeve Jaap en Joke van de Kasteele Willem en Germaine Gilijamse Peet en Hilda Schutte en alle kinderen Onze wegen scheiden zich nu even en al is 't veel te vlug straks, als het einde van onze bestemming, zien wij elkaar weer terug. Rust zacht lieve Rik Al je vrienden uit Haamstede Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van deelnemer van onze opleiding Elektrotechniek Wij herinneren Rik als een vrolijke en opgewekte deelnemer. Wij wensen zijn ouders, en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deelnemers van ROC Zeeland Kees Nieuwenhuyzen, directeur cluster ICT en Elektro Attie Wisse, teamleider cluster ICT en Elektro Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jongste collega We verliezen in hem een hartelijke collega waaraan wij fijne herinneringen bewaren. We wensen zijn ouders en broers sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Bruinisse, 1 februari 2009 'DELTA Infra Steunpunt Bruinisse Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat door een noodlottig ongeval tijdens het weekend is komen te overlijden onze collega We missen in hem een fijne collega, waarmee wij prettig hebben samengewerkt. We wensen de nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Middelburg, 1 februari 2009 Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Een zucht is onzichtbaar net als de wind de nacht is onzichtbaar als de dag begint onzichtbaar zijn de dingen die ik kwijt ben die ik nooit meer vind maar met mijn ogen dicht zie ik alles wat mijn hoofd verzint. Geschokt, verslagen en vol ongeloof vernamen wij het bericht van het overlijden van zoon van onze collega Janneke Minnaar-Krijger. Wij wensen Janneke en haar gezin heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens de medewerkers, leerlingen, ouderraad, directie en bestuur van de Stedelijke Scholengemeen schap Nehalennia Leo de Kraker, rector Diep geschokt zijn wij door het bericht van het over lijden van Oud leerling van OBS De Kirreweie Rik was de jongste zoon van onze collega en oud collega Ad Minnaar en Janneke Min naar-Krijger We wensen zijn familie en vrienden veel kracht en sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. We zullen trachten daarbij tot steun te zijn. Directie en team van OBS De Kirreweie Burgh-Haamstede "Gij kent mijn pad Psalm 142:4b Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, door zijn Heere en Heiland van ons is weg genomen, geven wij u kennis van het over lijden van mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 75 jaar. Mientje van Mourik-van der Wekken Wim Anke en Hans Niels Sven Jessica en Ron Kevin Familie Visser-van Mourik 1 Februari 2009 Vondelingsplaat 6a 4301 ZP Zierikzee Donderdag 5 februari is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetij- straat 11 te Zierikzee. De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstellenden zal D.V. om i3.30 uur in genoemde kerk worden gehouden. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Geen bloemen Geen bezoek aan huis - Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hijMeze strijd niet kunnen winnen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom 23-02-1933 01-02-2009 Dreischor: Corrie de Reus-van Mourik Govert de Reus Zierikzee: Anton van Mourik Bep van Mourik-van der Zande Neven en nichten Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer Lid van de Volkstuinvereniging "Kaaskenshof". Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte met dit verlies. Namens het bestuur en leden Freek Hullekes, voorzitter Bram van Assen, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74