opzegaienst fllenseniinq.nl Maria Bakker Marie Jasperse-Bakker Altina Oosterhuis-Homan Jorina Schouwenaar-Blaasse Bert de Ruiter Bert de Ruiter Bert de Ruiter Tine Valk-Krijgsman de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 24 I Dinsdag.3 februari 2009 kijk ook op "moe en verlangend naar het einde Bedroefd maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, laten wij u weten dat is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder weduwe van Cornells Jasperse Gapinge, 30 juni 1912 Oost Souburg, 1 februari 2009 Henk Jasperse Kloetinge: Tonny Jasperse-Priester Oost Souburg: Diny van Lomwei-Jasperse Loe van Lomwei Oost Souburg: Wim Jasperse Nel Jasperse-Koole Oost Souburg: Annemarie Stern-Jasperse Corrie Wouters Paul Stern klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat. uit naar het person eel van zorgcentrum "deZoute Viever" Corr.adres: D.M. v. Lomwel-Jasperse Ritthemsestraat 30 4388 JR Oost Souburg Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 4 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur. Tevens is daarvoor gelegenheid voorafgaand aan de dienst van 10.30 uur tot 10.50 uur in de kerk. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 5 februari om 11.00 uur in het kerk gebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost Souburg. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Ark. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Gapinge. De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd Een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen... Oma, we zullen u missen Marleen en Eric Steven en Maartje Peter en Keith Corné en Anoeschka Elfri, Robin, Jasmijn en Joëlla Marco en Moniek Kirsten en Finn Miriam en Marc Sem Els en Ronald Noah Menno Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde tante Gerrit en Odile AddyenJant Wim en Tini t Dini en Henk Diny en Ko Henni en Wim Leni en Wim Wim en Corrie fgt IHensenljftg.nl m Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over grootmoeder sinds 28 maart 1991 weduwe van Jan Jacob Oosterhuis in de leeftijd van 91 jaar. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling Singel. Zij zijn voor haar een grote steun geweest. Albert en Hanneke Bert Jan en Stefanie Joost Jan en Wendy Stella len en Eddie Séan Matthew Grace Liesbeth Christine Middelburg, 31 januari 2009 Correspondentieadres: A. Oosterhuis Sivertstraat9 4365 AV Meliskerke Naar haar wens zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. God heb ik lief; want die getrouwe HEER Hoort mijne stern, mijn smekingen, mijn klagen Hij neigt Zijn oor, 'k roep tot Hem, al mijn dagen; Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Psalm 116:1 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 7 februari 2006 weduwe van Johannes Jacob Schouwenaar in de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Middelburg: M.L. Schouwenaar C. Schouwenaar-van Belzen Middelburg: J.M. de Visser-Schouwenaar I. de Visser Coralien en Aad, Willemijn, Maartje Vlissingen: G.C. van Belzen-Schouwenaar J. van Belzen (in dierbare herinnering) J.J. van Belzen (Jos) (in dierbare herinnering) 2 februari 2009 Pablo Picassoplein 24 4382 KB Vlissingen Vrijdag 6 februari zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. Een speciaal woord van dank gaat uit naar "al" het personeel van zorgcentrum "Vliedberg", afd. Harlekijn te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging, alsmede naar dr. Bordui voor de medische begeleiding. Zij hebben het mogelijk gemaakt dat ook onze moeder tot het einde van haar leven in haar eigen apparte ment kon büjven. Ook waren zij voor ons een grote steun. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van lichaam en geest een einde is gekomen, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Gieltje Adriana Kouwen op de leeftijd van 87 jaar. G.A. de Ruiter-Kouwen Dries en Nic.olet Bert, Marleen, Annemiek Gilijam in herinnering Maric, Nadia Jannie Petra en Karin 1 februari 2009 Korte Moermondsweg 15,4325 LB Renesse Bert is thuis. U kunt afscheid van hem nemen woensdag 4 februari tussen 15.00 en 17.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 5 februari om 14.00 uur in het Dorpshuis, Zee- annemoonweg 1 te Renesse, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Renesse. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd Dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed mijn zwager en onze oom Renesse: W.J. de Ruiter-de Feiter Noórdwelle: André en Dagmar Zierikzee: Wim en Marga Middelburg: Addie enTonnie Noordwelle: Nellie en Izaak Bruinisse: Leo en Lydie Bedroefd zijn wij, dat uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde oom Neven en nichten van Familie De Ruiter-Kloet Familie De Meij-de Ruiter Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Echtgenote van onze penningmeester en scheids- j rechter. We denken met dankbaarheid terug aan haar j vriendelijke ontvangst en verzorging die we genoten I tijdens de bestuursvergaderingen in huize Valk. Wij wensen Frans, familie en nabestaanden veel sterkte toe. Bestuur, scheidsrechters en leden van zaalvoetbalvereniging de Bevelanden REQUIEM uitvaartverzorging Ruim 25 jaar een begrip in Zeeland. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Mei Mensenlïttq Opzegdwnst kunt a een over lijden - in één keer aan talloze instanties doorgeven. 7 Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62