Familieberichten (H9nsenli0q.nl JublI^Uffl Colofon Familieberichten Lieke L Jo Agnes Dverlederj Janna Cashoek-de Waaij Dirk Dignus Berman Jacomina Pieternella Maria Dijkhuizen-van den Hoek Janna Bout-Langejan Annette Delles-Bohler Annie Luycks-van Hennekeler ms I- 20 I Dinsdag 3 februari 2009 kijk ook op Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 Uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enpiw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdratHt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl Heel blij zijn wij met de geboorte van Lucie Anna dochter van Marieke en Stijn de Wolf-Maat zusje van Maud A en Emma op 29 januari 2009 Familie Maat, Groede Hartelijk Gefeliciteerd met jullie 50-jarig Huwelijk Namens de gehele familie Met droefheid geven wij u kennis dat vredig in de Heere is ontslapen, onze geliefde tante en oud-tante sinds 30 oktober 1989 weduwe van Johan Pieter Cashoek in de leeftijd van 94 jaar. Zierikzee, J.M. de Waaij D.J.L. de Waaij-Fonteine Zierikzee, M.A.J. Hanse-Cashoek A.W. Hanse achterneven en achternichten Zierikzee, 31 januari 2009 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: J.M. de Waaij P.D. de Vosstraat 13 4301 GR Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 5 februari om 13.30 uur in het Dorpshuis, Pauwstraat 24a te Noordgouwe. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Wij willen alle medewerkenden van "Borrendamme dank zeggen voor de liefdevolle verzorging en aandacht aan onze tante. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat op het aller onverwachts, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader sinds 20 februari 1994 weduwnaar van Adriana Verhulst in de leeftijd van 90 jaar. Yerseke: P.K. Hubregtse-Berman J. Hubregtse Ineke en Renco, Netleke Erik en Ingrid, Corlinde, Jordan Richard en Sonja, Robin André en Anita, felle, Stijn Peter en Joanne Wierden: A.A. Berman Dirk-Jan Marieke en Gert-Jaap Adrianne Gerhard Henrieke 's-Gravenpolder: K.M. de Oude-Berman L.D. de Oude Annet Adriaan en Leona, Carianne Kapelle: J.A. Berman M.M. Berman-Tramper Arinda Eline Danielle Rudy Kapelle, 1 februari 2009 zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Kon. Julianastraat 8 4401 CX Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 5 februari om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cederhof te Kapelle voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. We hebben verdrietig afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van R. Dijkhuizen We zijn dankbaar dat ze zo lang bij ons kon zijn. ft 10 oktober 1918 27 januari 2009 A.K. Dijkhuizen M.J. Dijkhuizen:E vers Roelf Aries en Sabine C.A. Dijkhuizen M. Laarman van Yperen Frederieke A.F. Buij tink-Dijkhuizen P.J. Buijtink R.S. Dijkhuizen M.H. Helfrich Roos Marie Elly Jan Peter Correspondentieadres: Schelp weg 19 4323 TB Ellemeet Op haar verzoek is zij in kleine kring begraven bij haar man op de Algemene Begraafplaats te Ellemeet. Met helderheid tot op het laatst heeft ze ons omringd met liefde en zorg. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Frans Bout in de leeftijd van 90 jaar. Addie en Bram Jozias en Veerle Abraham, Johanna Frans en Linda Huiby en Arie Arjan Jeanine Francis en Michiel Huib en Trees 1 februari 2009 Westhavenstraat 21a, 4486 AC Colijnsplaat Mama is opgebaard in rouwkamer 'De Bevelanden', Havelaarstraat 34 (achter 't Zaaltje) te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren aldaar D.V. woensdag 4 februari van '19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. G.J. Baan, zal worden gehouden D.V. vrijdag 6 februari om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Have laarstraat 30 te Colijnsplaat, waarna aansluitend om plm. 12.30 uur de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft, ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig maar dankbaar dat zij zo lang lid van onze vereniging is geweest delen wij u mede dat is overleden. Wij wensen de Familie heel veel sterkte toe. Bestuur en Leden van Bowlingvereniging Sas van Gent Tot het laatst toe wilde je leven Door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw, moeder en oma - Ans - A 18 juli 1937 t 30 januari 2009 Henny Luycks Benny Langeraert Celine Kenrick Chanella Yvonne Bakker en verdere familie Dijkstraat 105 2675 AW Ilonselersdijk De avondwake zal worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwe van Goeden Raad parochie, Dijkstraat 25 te Honselersdijlc, woensdag 4 februari om 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden in cremato rium Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk, donderdag 5 februari om 14.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot samen zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22